Giełda trenerska światowych reprezentacji

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Arff »

Jak co 4 lata po IO wielu trenerom kończą się kontrakty, tutaj piszemy wszystkie zmiany trenerów oraz ewentualne przedłużenia kontraktu przez obecnych szkoleniowców reprezentacji narodowych z całego świata...

Bułgaria poluje na Raula Lozano jednak odstrasza ich cena jaką Argentyńczyk życzy sobie za sezon, a jest to 180tys. euro, tzn. tyle zarabiał w Polsce i nic nie wskazuje żeby chciał mniejszego kontraktu w innych reprezentacjach... Bułgaria ma również tańszą opcję, mianowicie Radostina Stojczewa, trenera ITasu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
osnazfsb

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: osnazfsb »

Warto dodac ze dotychczasowy trener Bułgarii zarabiał 4 tys euro nasz Napoleon 15 tys
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: bartolina_89 »

Raul Lozano raczej przejdzie do Hiszpani, Bułgaria odpada.
Giovanni Caprara zrezygnował z trenerowstwa Rosjanek, a trenerem jest Wadim Pankow.
Marco Bonnita odchodzi z reprezentacji Polski. Nie wiadomo kto będzie następcą
Martin Stojev odchodzi z reprezentacji Bułgarii. Nie wiadomo kto będzie następcą
Raul Lozano odchodzi z reprezentacji Polski. Nie wiadomo kto będzie następcą
Marcelo Mendez odchodzi z reprezentacji Hiszpani. Prawdopodobnie następcą będzie Raul Lozano

Jak narazie to tyle...chyba
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Mate »

Włosi przedłużają z Anastasim?? I czy federacja serbska wie co robi Kolakovic i nadal będzie prowadził Serbów?? Wprowadził Podrascanina do kadry, z którego korzysta. Odświeżył skład w którym grają zawodnicy mający ok. 25 lat(oprócz Grbica, Miljkovica i Gerica), a nie jak to było w ostatnich latach gdzie grali zawodnicy mający po 30 lat.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Arff »

Włosi przedłużają z Anastasim??
Anastasi chyba ma ważny kontrakt do MŚ...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
osnazfsb

Alekno nie przedłuza kontraktu z reprezentacja Rosji

Post autor: osnazfsb »

Nie znalazłem tego w newsach a wydaje sie to byc dosc wazna informacja z http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Vol ... -v-sbornoy
Волейбол: Алекно не хочет продолжать работу в сборной


Главный тренер сборной России Владимир Алекно, чей контракт с Всероссийской федерацией волейбола (ВФВ) истек 31 августа, не намерен продолжать работу с командой, сообщает корреспондент ТК "Спорт" Наталья Гречишкина. Новый наставник сборной будет определен конкурсным путем, при этом сам Алекно, ныне возглавляющий казанский "Зенит", сказал, что не будет подавать заявку в ВФВ.

Такое заявление специалист сделал после заседания исполкома федерации, на котором выступление сборной в этом сезоне было признано успешным. Под руководством Алекно российская команда выиграла бронзовые медали на Олимпиаде в Пекине и стала третьей в розыгрыше Мировой лиги. По информации Sportbox.ru, одним из наиболее вероятных претендентов на пост является главный тренер "Локомотива-Белогорье" Геннадий Шипулин.

Najwazniejsze coz tego wynika to to ze Władimir Alekno zrezygnowal z przedłuzania kontraktu z wszechrosyjska federacja siatkówki !!!
Na nastepce podobno od dawna namaszczony jest faworyt działaczy trener Dynama Moskwa Daniele Bagnolli

PS
Wlasnie zauwazyłem ze wybrałem zły dział wiec prosze o przesuniecie do odpowiedniego
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2008, o 20:38 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesione, news ukazal się już w serwisie.
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: bartolina_89 »

Alekno odchodzi ze stanowiska trenera reprezentacji Rosji i najprawdopodobniej jego następcą zostanie Daniele Bagnolli.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Mate »

Prandi ponoć ma zostać trenerem Bułgarów.

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.29939

Może i my zrobimy taki sam krok i weźmiemy kogoś z ligi włoskiej??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Ann »

Prandi został już potwierdzony jako nowy trener Bułgarów.
Nam proponuje pana de Giorgi ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Mate »

Najpóźniej włoska liga skończy się 17 maja. 12 czerwca zaczyna się LŚ. Jeżeli Lube wcześniej skończy rozgrywki to de Giorgi będzie miał więcej czasu na przygotowania. Na pewno Świderski będzie za tym, aby zatrudnić de Giorgiego. Winiarski też nie powinien być przeciwko de Giorgiemu. No to pewnie będziemy mieli pojedynek de Giorgi-Totolo-Sidelnikow. No chyba, że dojdzie jeszcze ktoś, który powali na głowy wyżej wymienionych.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: bartolina_89 »

...jeszcze mam nadzieję na Castellaniego, by było fajnie jak by startował również Velasco i Hugh McCutheon, a z polskich trenerów Waldemar Wspaniały, tak właśnie on, tylko szkoda że raczej kandydować nie będzie, co sądzicie o tej kandydaturze?
banan

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: banan »

No chyba w takim momencie nie powinniśmy robić kroku wstecz...

Castellani mógłby być niezły, niemniej wolałbym kogoś z głośniejszym nazwiskiem. Szkoda że nie Rezende :D
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Guilder »

Propozycja Sidielnikowa może być o tyle ciekawa, że nie przypominam sobie, żeby kadrę trenował ktoś z tamtych regionów. Z resztą, będzie tak pewnie w przypadku większości kandydatów. Ale to jest moim zdaniem plus, gdyż powinniśmy zobaczyć inną wizję prowadzenia kadry. Zatrudnienie kogoś kto ma system pracy podobny do Lozano może nam się odbić czkawką.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: bartolina_89 »

Javier Weber został nowym trenerem reprezentacji Argentyny. Co o nim sądzicie, bo ja o facecie nic nie wiem...może Dreamer nam coś o nim napisze (ale coś bardziej wgłębiającego w jego biografię niż tylko to co jest na siatce.org).
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Mate »

Javier Weber ma 42 lata. W przeszłości był rozgrywającym reprezentacji Argentyny. Przez 6 lat grał we Włoszech. Trzy razy reprezentował swój kraj na igrzyskach olimpijskich i w 2002 roku podczas Mistrzostw Świata organizowanych przez Argentynę. Jego największe trenerskie osiągnięcia to: mistrzostwo Brazylii z klubem Unisul, mistrzostwo z Panathinaikosem oraz dwukrotnie mistrzostwo Argentyny z Origenes Bolivar. - przecież to było w tamtym temacie :) . O tym Bolivarze często się słyszy, więc pewnie trenera nie zatrudniają też byle jakiego. Ostatnio jego Bolivar zdobył Puchar Argentyny. A i ten zdobyli klubowy Puchar Świata. Z Unisulem zdobył 2-krotnie Mistrzostwo Brazylii. Tak wyczytałem z wikipedii hiszpańskiej.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: bartolina_89 »

to samo co na siatce.org :( nie chodziło mi o jego sukcesy, tylko o jego styl prowadzenia reprezentacji itp.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: dreamer »

Treudno do końca wyczuć o jakie informacje wam chodzi. Javier Weber uznawany jest za najlepszego rozgrywającego w historii argentyńskiej siatkówki i jednego z najlepszych na tej pozycji w historii. Przez kilkanaście lat grał w kadrze Argentyny - w seniorskiej od 1985 do 2003 roku. Uwzględniając reprezentacje młodzieżowe, grał w kadrze przez prawie 21 lat. Grał podczas igrzysk w Seulu (brązowy medal) gdzie był tylko drugim rozgrywającym u boku królującego wtedy w Argentynie Fabiana Armoa, a potem jeszcze w Atlancie i Sydney.
Jest jednym z trenerów najodważniej wprowadzających nowinki do szkolenia. Preferuje techniczną, szybką siatkówkę w stylu brazylijskim. Sam był perfekcyjnym technikiem - moim zdaniem najlepszym technicznie rozgrywającym w historii siatkówki (piszę o tych, których widziałem w akcji). Porównać z nim mógłbym chyba tylko Jose Roberto Guimaraesa, ale ten był od Webera zdecydowanie wolniejszy. Pod wieloma względami jest podobny do odchodzącego trenera - Jona Emili Uriarte (zresztą to koledzy z reprezentacji z czasów świetności Argentyny). jest jednak zwolennikiem "zrównoważonego" prowadzenia zespołu (klubowego, ale sądzę, że przeniesie to na kadrę). Jego filozofia, to trzon doświadczonych zawodników i do tego młodzi, wchodzący do gry, którzy nabierają doświadczenia. W podejściu do treningów i w prowadzeniu drużyny podobny do Castellaniego. Zresztą, gdy Castellani odchodził z Bolivar, wskazał właśnie Webera jako następcę na trenerskim stanowisku. Weber nie tylko podwoił po zastąpieniu Castellaniego osiągnięcia Bolivar. Znakomicie rozwija ideę szkolenia mlodzieży w tym klubie, której podstawy zbudował Castellani.
Przed kilkoma laty przerobił grecki Panathinaikos na jedną z najdynamiczniej - najszybciej grających drużyn w Europie. Z Brazylijskiego Unisulu, w dwa lata zrobił ze średniaka na rynku krajowym niedoścignioną ekipę - mistrza kraju. O jego klasie dość obrazowo niech świadczy fakt, że inny znakomity rozgrywający argentyński - Hernan Ferraro (widzieć go mogliśmy między innymi w Polsce, w pierwszym roku trenerki Lozano z naszą kadrą, gdy Polska grała w LŚ z Argentyną w Bydgoszczy).
Przez pewien czas był kapitanem reprezentacji Argentyny.

Gdy było wiadomo, że Lozano odchodzi z naszej kadry, Webera podawałem jako jednego z najlepszych kandydatów na jego następcę. No niestety... po ptokach :D
A z ciekawostek, to dwa razy - w latach 1991 i 1996 - zdobywał "Olimpia de Plata" czyli tytuł najlepszego siatkarza Argentyny.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
romanek300
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2008, o 20:32
Płeć: M

LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: romanek300 »

Gorąca informacja z ostatniej chwili. Na stronce http://www.spiegel.de NIemcy podaja ze trenerem ich męskiej reprezentacji siatkówki będzie Raul Lozano!! Od dawna mecze Polska-NIemcy były bardzo ciekawe a teraz będą ogromnie ciekawe bo wydaje mi się że Wlazły i spółka będą chcieli wyjątkowo im dokopać:):) Już nie umiem się doczekać mistrzostw Europy gdy się z nimi spotkamy w grupie!!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: Guilder »

Będzie niezły brecht jak Moculescu dostanie nominację u nas....
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: bartolina_89 »

romanek300 pisze:Gorąca informacja z ostatniej chwili. Na stronce http://www.spiegel.de NIemcy podaja ze trenerem ich męskiej reprezentacji siatkówki będzie Raul Lozano!! Od dawna mecze Polska-NIemcy były bardzo ciekawe a teraz będą ogromnie ciekawe bo wydaje mi się że Wlazły i spółka będą chcieli wyjątkowo im dokopać:):) Już nie umiem się doczekać mistrzostw Europy gdy się z nimi spotkamy w grupie!!
Sam link mówi za siebie, że pewnie ta informacja będzie nieprawdziwą informacją, bo właśnie z tego słynie niemiecka gazeta Spiegel, więc poczekajmy do oficjalnego wyboru. Jak by był oficjalny wybór to siatka.org by już huczała z informacją nr.1
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: plecotus »

"Der Spiegel" słynie z niewiarygodnych informacji?? To jakaś nowość. Nie pomylił ci się przypadkiem ten tygodnik z bulwarówką "Bild Zeitung"??

A sama wiadomość brzmi wiarygodnie. Tutaj dokładny link.
Günter Hamel (dyrektor sportowy Deutschen Volleyball-Verbandes - Niemieckiego Związku Siatkówki) twierdzi, ze rozmowy są na dobrej drodze i jest bardzo zadowolony, bo jeszcze pół roku temu nikt nie sądził, że będzie ich stać na tak słynnego trenera. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już dogadana umowa ma zostać podpisana w przyszłym tygodniu. Kontrakt ma być dwuletni, a Lozano ma obowiązek przebywac w Niemczech tylko w miesiącach letnich.

To pewnie nie jest tak do końca temat do działu "Polskie reprezentacje" :D
8
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: bartolina_89 »

Nie, nie pomyliłem się obydwie gazety są niewiarygodne, ale poczekajmy na podpis Raula.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: Mate »

Der Spiegel to gazeta wiarygodna, więc nie piszą kłamstw. Gdyby napisał to Bild to moglibyśmy to olać, ale jak pisze to Spiegel to trzeba po części ufać tym informacjom.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: LOZANO-Trenerem reprezentacji NIEMIEC!

Post autor: dreamer »

Koledzy prosiłbym o większą uwagę przy zakładaniu nowych tematów. Nie widzę powodu, dla którego ten temat miałby funkcjonować poza ogólnym tematem poświęconym "giełdzie trenerskiej różnych reprezentacji narodowych" - a taki temat już istnieje. Dlatego łączę te tematy.

Jeżeli zaś chodzi o Lozano i jego pracę dla Niemiec, muszę przyznać, że trochę mnie zaskakuje i dziwi ta wiadomość.
Głównie chodzi mi o to, że Lozano ma dość wygórowane rządania finansowe - jest chyba jednym z droższych fachowców na świecie. Niemiecka siatkówka znana jest natomiast od lat z tego, że wielkich finansów w niej nie ma.
No ale jeżeli Niemcy poszukają kasę dla Raula, to może być bardzo ciekawie.

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to być może (jeżeli Lozano zostanie trenerem Niemiec) bedziemy mieli w okresach przygotowawczych do sezonu więcej towarzyskich pojedynków Polska - Niemcy (no chyba że takie nie będą wskazane jeżeli będziemy bezpośrednimi rywalami w wielkich imprezach).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: dreamer »

No i mamy oficjalne potwierdzenie...
Raul Lozano podpisał dzisiaj z federacją niemiecką kontrakt na 2 lata. Będziemy mieli więc "Małego Rycerza" za zachodnią granicą...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: dreamer »

Definitywnie wyjaśniła się sprawa Bernardo Rezende - zostaje z reprezentacją Brazylii przynajmniej do Igrzysk w Londynie w 2012 roku.
Wygląda na to, że gadanina Pana Mirka przedpełskiego o tym, że "stać nas nawet na Rezende" była tylko propagandowym zabiegiem, a z rezende raczej nikt z naszych działaczy nawet słowa nie zamienil w czasie po igrzyskach w pekinie.
Tu jest nius o przedłużeniu pracy bernardinho z kadrą Brazylii: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.31173

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Elgarten »

dreamer pisze: Wygląda na to, że gadanina Pana Mirka przedpełskiego o tym, że "stać nas nawet na Rezende" była tylko propagandowym zabiegiem, a z rezende raczej nikt z naszych działaczy nawet słowa nie zamienil w czasie po igrzyskach w pekinie.
Nie można od razu pisać, ze nie zamieniono z Rezende ani słowa.Być może były prowadzone jakieś wstępne rozmowy sondujące jego pracę w Polsce, ale po prostu nie było zgody co do warunków finansowych. Zauważ, że Rezende nie prowadzi Brazylijczyków od wczoraj, żeby na pierwszą, lepszą ofertę się zgadzać. A akurat Przedpełski był jednak bliżej tej sprawy niż Ty, więc jeżeli wypowiedział te słowa musiał mieć jakieś, choćby najmniejsze podstawy, aby tak sądzić.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: niepoinformowany »

Nie można od razu pisać, ze nie zamieniono z Rezende ani słowa.Być może były prowadzone jakieś wstępne rozmowy sondujące jego pracę w Polsce, ale po prostu nie było zgody co do warunków finansowych. Zauważ, że Rezende nie prowadzi Brazylijczyków od wczoraj, żeby na pierwszą, lepszą ofertę się zgadzać. A akurat Przedpełski był jednak bliżej tej sprawy niż Ty, więc jeżeli wypowiedział te słowa musiał mieć jakieś, choćby najmniejsze podstawy, aby tak sądzić.
dreamer ma zdolności wróżbiarskie/wszechwiedzące (niewłaściwie skreślić), i wszystko co powie jest prawdą.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: Elgarten »

dreamer ma zdolności wróżbiarskie/wszechwiedzące (niewłaściwie skreślić), i wszystko co powie jest prawdą.
To samo mi przyszło na myśl jak przeczytałem te jego mądrości odnośnie Rezende. Z każdego tematu dreamer wie wszystko najdokładniej i najlepiej...
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Giełda trenerska światowych reprezentacji

Post autor: dreamer »

Elgarten pisze:
dreamer ma zdolności wróżbiarskie/wszechwiedzące (niewłaściwie skreślić), i wszystko co powie jest prawdą.
To samo mi przyszło na myśl jak przeczytałem te jego mądrości odnośnie Rezende. Z każdego tematu dreamer wie wszystko najdokładniej i najlepiej...
Nie rozumiem o co wam chodzi, że bezpretensjonalnie zaczynacie mnie atakować personalnie (może sobie z tego nie zdajecie sprawy, ale to co tu zademonstrowaliście, to jest właśnie coś, co się nazywa atakiem personalnym).
Mirosław Przedpełski w wywiadach buńczucznie zapowiadał, że polski związek ma takie pieniądze, że stać nas nawet na samego Rezende.
Jeżeli wierzyć staremu powiedzeniu, że przy odpowiedniej liczbie zer po jedynce nie przytrafiają się cuda, aby "nagabywany" kandydat odmówił podjęcia się wyzwania, to raczej jestem skłonny sądzić, że nie tyle za mało zer zaproponowano, ale rozmowy wcale nie podjęto. I wbrew temu co piszecie, jestem prawie na 100% przekonany, że to ja jestem bliższy prawdy w moim przypuszczeniu, niż wy, sugerując, że jednak jakieś rozmowy mogły się odbyć.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”