Reprezentacja Serbii mężczyzn

ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: ligamistrzow »

StanLee pisze:Na drugiego ciężko o lepszego trenera jak Placi.

Ale ilu by trenerów nie mieli, to nie wiem jak rozwiążą problem z wybraniem sześciu skrzydłowych, jednego rozgrywającego i ewentualnego zmiennika dla Nikicia...
Nie wiem o co Ci chodzi z tym Nikicem , gość jest przecież przesłaby , w ataku zawsze najsłabsze ogniwo a w przyjęciu wcale nie jest jakis swietny , na moje to Ivovic Petric i Atan i jada podwyższoną piłą tym bardziej za na rozegranu mają rzemieslnika wiec i tak nie graliby zbyt kombinacyjnie
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: sb.slav »

Yep, też za bardzo nie ogarniam jaką famą cieszy się ten gracz. Koledzy z reprezentacji zjadają go na śniadanie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Chal »

Ale Wy wiecie, że siatkówka to nie matematyka, tylko gra zespołowa?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: sb.slav »

Ok, ja wiem(nie wiem jak kol. @LM), ale sugerujesz, że Nikić jest jakimś kluczowym ogniwem, wokół którego trzyma się zespół, że gra się tworzy wokół niego?
Jeśli tak, to ja się nie mogę zupełnie zgodzić. Może tak było w pewnym okresie, gdzie był on i Nikola i nikogo na zmianę, ale teraz każdy chyba widzi że gra powinna być budowana wokół Petrićia - a drugi przyjmujący do wyboru: Uros, Nikola, Marko, Miloś. Tak powinno być "normalnie" ale kadra Serbi nie jest prowadzona standardowo - tylko mówi się o jakimś pierwszeństwie, czy coś takiego? I gdzie młodych nie dopuszczano bo miejsca były zaklepane.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Chal »

Żeby zaatakować, wypadałoby najpierw przyjąć. Zwłaszcza gdy ma się takich środkowych.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: zupa93 »

Petric i Ivovic to nie Kurki. Przyjmować potrafią i spokojnie jestem w stanie sobie wyobrazić ich na przyjęciu obok siebie, gdzie każdy pilnuje swojej strefy. Aczkolwiek bez jakiegoś lepszego libero faktycznie może być ciężko.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: sb.slav »

Chal pisze:Żeby zaatakować, wypadałoby najpierw przyjąć. Zwłaszcza gdy ma się takich środkowych.
Petrić może pełnić rolę defensywnego, uniwersalnego w zasadzie, bo tak gra przecież we Włoszech, a kot uzupełnić skład? To już pytanie do nowego trenera, ja jestem przekonany że Nikićia nie będziemy za często na boisku oglądać, Grbić&Placi to nie beton Kolaković.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Chal »

Że gdzie Petrić pełni rolę defensywnego, w parze z Ngapethem niby? Można się oczywiście męczyć na wysokiej piłce, tylko po co, gdy jest taki Nikić, który na dodatek do kontuzji rozgrywał w Turcji znakomity sezon? Nawet Zenit miewa problemy przy zestawieniu Leon-Anderson, a mówimy o drużynie, która ma lepszych skrzydłowych od Serbów i rozgrywającego lepszego o jakieś siedemnaście klas.

I cóż Ty za koszmarki tworzysz w dopełniaczu serbskich nazwisk :D Serbskie ć niczym nie różni się od polskiego ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: sb.slav »

W sezonie 2013/14 przecież grał wybitnie defensywnie, właściwie uniwersalnie bo atak miał świetny, w Piacenzie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Chal »

Mówimy o tym samym Petriciu, który grał w Perugii obok dziadka Gorana?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: sb.slav »

Włącz sobie finały z Trentino, to był zawodnik wokół którego toczyła się cała gra.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Chal »

M.in. dlatego, że miał obok Vujevicia, a nie Cupko. No i całą gra to trochę przesada, gdy obok lata Atan ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: SerCos »

Przegląd wojsk w Serbii :D Czyli mecz towarzyski kadry B z Czarnogórą, grał mi. Filip Stoilović (nowy nabytek AZS-u Olsztyn)

Statystyki: http://www.ossrb.org/main/vesti/15/bdv9.jpg

Mecz pięciosetowy, ostatni set grany do 25 pkt
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Chal »

Jak się okazuje, nawet sześciosetowy, tutaj statystyki ostatniego: http://www.oscg.me/wp-content/uploads/2 ... NE-SRB.pdf

Dzisiaj o 18 drugie spotkanie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: SerCos »

W kontekście kwalifikacji olimpijskich oraz ewentualnie turnieju olimpijskiego w Rio jestem ciekaw jak Grbić wyobraża sobie tą reprezentację, bo nie ma co ukrywać, że to co stworzył do tej pory nie sprawdziło się.

We Francji przyzwoicie radzi sobie Bojan Janić. Może on będzie alternatywą dla któregoś z przyjmujących, zwłaszcza, że cała gra Serbów mocno opiera się na atakującym, a kuleje przyjęcie i w konsekwencji rozegranie, a także nie zostaje wykorzystany potencjał środkowych.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: krzysiu »

Grbić wylatuje ;)
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Mateja »

Tylko kto teraz na strażaka? Raczej nie znajdą nikogo sensownego w środku sezonu reprezentacyjnego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Drukjul pisał, że Kowacz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: rafak »

Kovac/Kowacz oficjalnie.

Grbic mógłby na sypę wrócić - gorzej by nie było, z szansą na poprawę ....
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Streeter »

Serbia rozpoczyna drugie kółeczko - Kolaković trenerem :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Streeter »

Ciekawi mnie jak Serbia wyglądałaby pod jakimś Włochem - w sumie ostatnio mielą Kolakovic/Grbić/Kovać, jakby Kolaković po tych MŚ miał polecieć, to ja na miejscu federacji spróbowałbym z zagranicznym szkoleniowcem.

Giganci serbscy odejdą, ale moim zdaniem jest potencjał by Serbia nadal była mocną ekipą - może nie na medale, ale też nie musi to być drugą Bułgaria.

1) para Kovacević - Kujundzić/Perić - postawić obok Kovacevicia jednego z dwóch w miarę rokujących chłopaków, w zależności który zagra lepszy przyszły sezon, zamiast ciągać pozostałości z Ivovicia i Petricia oraz Katicia
2) postawić na ataku tego całego Aquamana, dołożyć mu Petkovicia albo Luburicia, Atan już chyba na swój najlepszy poziom nie wróci
3) próbować wprowadzić na rozegraniu jakiegoś młodego i wspomagać Jovoviciem - co prawda nie przychodzi mi do głowy jakiś talent na rozegraniu w Serbii, ale ciężko być mniejszym talentem od Jovovicia, więc można spróbować znaleźć kogoś kto rokuje i próbować budować na nim kadrę, w razie czego wspomagając doświadczeniem Jovovicia z ławki
4) na środku co prawda Podrascanin odpadnie, ale mają Serbowie kilku środkowych co spokojnie parę z Lisinaciem mogą stworzyć i będzie to całkiem solidna para.

Podsumowując jakby odpowiednio przerobić tę kadrę, to mogłoby coś z tego być jeszcze przez parę lat (gorzej jak odejdą Kovacević i Lisinać). Kolaković mam wrażenie uczepił się nazwisk, które dobrze znał, tyle że zapomniał, że kilka lat od jego ostatniej przygody z reprezentacją minęło i to już nie są ci sami zawodnicy, co byli przy pierwszym jego podejściu.

Edit:
Podrascanin o swojej przyszłości w kadrze: To były z pewnością nasze ostatnie mistrzostwa świata w tym składzie - powtarza po porażce z Argentyną. - Potrzebuję wolnego lata. Rozegrałem niemal wszystkie mecze w Lidze Narodów, potem były przygotowania, teraz moje piąte mistrzostwa świata. Potrzebuję przerwy. Na pewno odpuszczę przyszłoroczną Ligę Narodów, a może również mistrzostwa Europy. Jeśli dobrze pamiętam, tuż po nich będzie turniej kwalifikacyjny do igrzysk. Jeśli będę się czuł tak, jak teraz, i nie będę miał problemów zdrowotnych, może się w nim pojawię.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: hunter »

Streeter pisze: 7 wrz 2022, o 13:21
postawić na ataku tego całego Aquamana
Masz na myśli tego Meljanaca?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Streeter »

hunter pisze: 18 paź 2022, o 16:59
Streeter pisze: 7 wrz 2022, o 13:21
postawić na ataku tego całego Aquamana
Masz na myśli tego Meljanaca?
Tak, z tej "postatanowej" grupy chyba największa szansa na sensowne granie. Oczywiście warto żeby się sprawdził gdzieś w porządnej lidze i obecnie Luburić na pewno jest pewniejszym zawodnikiem, ale pod kątem przyszłości myślę, że warto byłoby chociaż spróbować Meljanaca na dłuższym dystansie w kadrze. Zakładając, że do IO Atan dociągnie jako jedynka, no to średnio go wymieniać na 2 lata młodszego Luburicia, który po Paryżu będzie miał już 31 lat, a na Petkovicia no to już w ogóle.

Jak Meljanac wykręci w Korei takie Grozerowo-Schmitowe liczby to już w tym sezonie bym go postawił koło Atana.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: hunter »

Streeter pisze: 18 paź 2022, o 17:57
Jak Meljanac wykręci w Korei takie Grozerowo-Schmitowe liczby to już w tym sezonie bym go postawił koło Atana.
Tylko, że to chyba jednak nie jest ten poziom, przynajmniej mi on jakoś na VNL nie spasował.
Inna sprawa jest taka, że gość pierwszy kontrakt poza krajem podpisuje w Korei, więc chyba dość jasno precyzuje czym będzie się kierował w swojej karierze.
Zmiennikiem Meljanaca w Crvenie był gość z rocznika '01, Nikolić.
Ma bardzo fajną zagrywkę, nie jest tak bity, a co za tym idzie nieco bardziej elastyczny w ataku, wydaje mi się, że to może być nieco ciekawszy gracz, ale zobaczymy co z tego będzie.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nikoli fajnie wyglądał w kadrze U22, ale rok temu na zmianach robił 46/25 procent ataku, tak że nie wiem czy coś z niego będzie. Meljanac jest do ucywilizowania, bo jak na staż na ataku to szybko wszedł na wysoki poziom, ale czy Korea to jest odpowiedni kierunek - rzeczywiście nie. Ale problemem Serbów nie jest sama obsada ataku jako taka, bo duet Atanasijevic-Luburic to na papierze wysoka półka, a to, że obaj od jakiegoś czasu na kadrze się kompromitują, ale to już uroki reprezentacyjnego grania. Oni na ME i MŚ mieli realnie dziurę na ataku wielkości Wielkiego Kanionu, gdy Włosi wygrywali te imprezy z Pinalim i Romano, siatkówka to ciężki do zrozumienia sport.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Streeter »

hunter pisze: 18 paź 2022, o 21:14
Streeter pisze: 18 paź 2022, o 17:57
Jak Meljanac wykręci w Korei takie Grozerowo-Schmitowe liczby to już w tym sezonie bym go postawił koło Atana.
Tylko, że to chyba jednak nie jest ten poziom, przynajmniej mi on jakoś na VNL nie spasował.
Inna sprawa jest taka, że gość pierwszy kontrakt poza krajem podpisuje w Korei, więc chyba dość jasno precyzuje czym będzie się kierował w swojej karierze.
Zmiennikiem Meljanaca w Crvenie był gość z rocznika '01, Nikolić.
Ma bardzo fajną zagrywkę, nie jest tak bity, a co za tym idzie nieco bardziej elastyczny w ataku, wydaje mi się, że to może być nieco ciekawszy gracz, ale zobaczymy co z tego będzie.
Dlatego napisałem że bym sprawdził go na dłuższym dystansie, bo wydaje się mieć fajny potencjał, a że zaczyna od Korei to zobaczymy co będzie dalej, Korea jednak też jest jakąś formą wypromowania się, a tam jak umiesz łupnąć, to łatwo wejść, potem można pójść dalej (patrz Keita). Choć oczywiście może być tak, że po prostu skorzystał z okazji i będzie tam siedział ile da radę, oby nie.

Nikolicia nie widziałem w akcji, to nie będę zgrywał znawcy, a z potencjałem to wiemy jak jest :) Meljanac z tych gości co tam gdzieś widziałem po prostu na chwilę obecną najbardziej moim zdaniem nadaje się na zrobienie kroku w stronę czołówki, a czy tak będzie, to zobaczymy. Musiałby przede wszystkim dostać szansę na kadrze, albo po dobrym sezonie w Korei uderzyć gdzieś w stronę Włoch, wtedy moglibyśmy ocenić jego realną wartość, bo póki co wiemy, że mógłby dać radę, ale nie wiemy czy da.

No i zgadzam się z Wysokim, że atak to póki co nie problem, znaczy może nie największy, bo ja tam widzę problem właśnie z ich formą na kadrze. Taka trójka Atanasijević Luburić Petković złapana w swoich najlepszych dyspozycjach, to nie wiem czy nie byłaby najlepiej obsadzona pozycja atakującego na świecie. No tyle że Atan po tym urazie na kadrze gra jak gra, a pozostali dwaj na kadrze łapią taki Muzajowo-Jaroszowy flow i nieczęsto coś sensownego wnoszą. Więc niby w teorii mają trzech niezłych gości, a w praktyce to musi Kovacević tyłem na sytuacyjnych na potrójnym bloku atakować, bo większa szansa, że skończy niż atakujący.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Bruninho
Posty: 282
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Bruninho »

Tyle lat mija od czasu odejścia Grbića na emeryturę a Serbowie nadal nie potrafią wychować sobie wysokiej klasy rozgrywającego, bolesna rzeczywistość w obliczu olbrzymich tradycji jugosławiańskiej siatkówki.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Mateja »

Gdyby Serbowie mieli naszego Drzyzgę to nosiliby go na rękach, ale czemu w kadrze nie ma Jovovicia?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Mateja pisze: 7 sie 2023, o 00:04 Gdyby Serbowie mieli naszego Drzyzgę to nosiliby go na rękach, ale czemu w kadrze nie ma Jovovicia?
1. Kolakovic mówił, że chce kosztem Pekovicia i Jovovicia dać szansę zawodnikom, którzy do tej pory byli w cieniu (Todorovic, Kapur) - czy miało to jakieś drugie dno, może ktoś inny wie więcej.
2. Bez względu na to czy było drugie dno czy nie, to Todorovic to IMHO lepszy gracz od Jovovicia (co nie znaczy, że dobry), a Jovovic (poza mizerią w Serbii) tak długo grał jako podstawowy gracz dlatego, że ta grupa Atanasijevic, Uros, Lisinac, Jovovic gra ze sobą od kadeta, trochę powygrywali i kolejnym trenerom ciężko było coś zmienić w tym układzie.
3. Fajnie grała Serbia w Lidze Narodów, tam w meczu o awans z Francją strasznie skopali sprawę, ale zobaczymy na ile mają rezerwy, bo Podrascanin jest wiecznie dobry, ale już raczej nie znakomity, Lisinac po kontuzji dalej normalnie nie trenuje, a Atanasijevic nic nie gra od 4 lat w reprezentacji. Zostaje Uros, wiadomo, ale też wiadomo na ile w ostatnich latach wystarczył ten Uros.
4. Próbuje Kolakovic kombinować z tym składem Serbów, strasznych randomów tam wziął na przygotowania do ME, więc możliwe, że z tym Jovoviciem nie ma drugiego dna.

Bo chyba rzeczywiście tego Jovovicia nie będzie.
Na spisku su:

TEHNIČARI: VUK TODOROVIĆ (ACH VOLEJ LJUBLJANA, SLOVENIJA), ALEKSA BATAK (PARTIZAN EFBET) I ANDRIJA VULIKIĆ (SPARTAK, SUBOTICA).

KOREKTORI: ALEKSANDAR ATANASIJEVIĆ (SKRA BELHATOV, POLJSKA), DRAŽEN LUBURIĆ (LOKOMOTIVA NOVOSIBIRSK, RUSIJA) I BOŽIDAR VUČIĆEVIĆ (SPOR TOTO ANKARA, TURSKA).

LIBERA: MILORAD KAPUR (PARTIZAN EFBET) I MILOŠ KRSTESKI (RIBNICA, KRALJEVO).

BLOKERI: MARKO PODRAŠČANIN (TRENTINO, ITALIJA), PETAR KRSMANOVIĆ (VOJVODINA, NOVI SAD), NEMANJA MAŠULOVIĆ (ACH VOLEJ LJUBLJANA, SLOVENIJA) I ALEKSANDAR NEDELJKOVIĆ (FRIDRIHSHAFEN, NEMAČKA).

PRIMAČI: UROŠ KOVAČEVIĆ (ALURON ZAVJERČJE, POLJSKA), MARKO IVOVIĆ (DINAMO LO, SOSNOVI BOR, RUSIJA), MIRAN KUJUNDŽIĆ (ŠLEPSK MALOV SUVALKI, POLJSKA), PAVLE PERIĆ (FENERBAHČE ISTANBUL, TURSKA) I VELJKO MAŠULOVIĆ (SPARTAK, SUBOTICA).

Bazični deo priprema na Kopaoniku biće sproveden do 12. avgusta, kada je predviđen povratak za Beograd.

Srećko Lisinac se još uvek nalazi u fazi rehabilitacije posle povrede i iz tog razloga neće putovati na Kopaonik, a priključiće se reprezentaciji kada bude bio spreman za trening u grupi.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Post autor: Siekier »

Ivan Miljković był gościem podcastu #VolleyTime. Jeden z najlepszych zawodników w historii opowiedział nam

✅jak przygotować się na siatkarską emeryturę❓
✅kto zdobędzie złoto w #Paris2024 ❓
✅o finale Igrzysk w Sydney w 2000 r.
✅co chce rozwinąć ❓

https://www.youtube.com/watch?v=sZGCqeKPmj4
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”