Simplus Cup 2009 - finały

Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: Nowy »

Dziś rozpoczynają się finały w Giżycku. Oczywiście jest 5 par, które górują w żeńskiej siatkówce plażowej i to one powinny walczyć o największe trofea:

Urban/Wiatr - zdecydowane faworytki, chyba wiadomo, będą bronić tytułu
Sowała/Brzostek - druga nasza reprezentacyjna para. będzie bój z parą wyżej :)
Michoń - Szczytowicz/Kołosińska - połączenie doświadczenia z młodym talentem, zwycięstwo ostatnio w Olsztynie
Wołoszyn/Kondyjowska - dwie "stare" wyjadaczki, wiele medali MP, doświadczenie i ogranie
Paszek/Gałek - młodziutka para, ale cholernie zdolna. Dobry blok Darii i wspaniałe obrony i wyskok niewysokiej Beaty Gałek są ich atutem i mogą jeszcze w tych mistrzostwach namieszać.

A kto ma czas i ochotę - zapraszam do Giżycka, ja właśnie wyruszam. A kto ma daleko - w sobotę będą transmisje na żywo w Polsacie Sport.
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: kufel »

Jakbyś miał możliwość napisz krótko po każdym dniu co się działo. głównie o mysłowiczankach czyli Gałek i Kondyjowskiej :)
TOFIK
Posty: 21
Rejestracja: 31 lip 2009, o 09:06

Re: Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: TOFIK »

Tak poprosimy o jakąś relacje! Mnie interesuje para Brzostek/Sowała, Wiatr/Urban, Michoń/Kołosińska i Kondyjowska/Wołoszyn. Napisz jak im idzie!
TOFIK
Posty: 21
Rejestracja: 31 lip 2009, o 09:06

Re: Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: TOFIK »

Właśnie dowiedziałam się, że już wyłoniono sześć par, które będą walczyć o finał: Wiatr/ Urban, Wołoszyn/Kondyjowska, Michon-Szczytowicz/Kołosinska oraz Sowała/Brzostek. Nazwisk dwóch pozostałych par nie znam. Jeżeli wiecie coś więcej to napiszcie!
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: Nowy »

Niestety w Giżycku nie miałem dostępu do komputera...
Z Paszek/Gałek jestem dumny, że ograły Wołoszyn/Kondyjowską i te drugie nie są nawet w czwórce... :) :) :)
Bardzo dobry występ Oli Filip i jej partnerki, zajęły miejsca 4-5.
Turniej trzymał poziom, godny finału, publiczność też dopisała, szkoda tylko, że to ostatni turniej Simplus Cup w tym roku.

No i trzeba pogratulować trenerowi Szczytowiczowi, że tak dobrze przygotował swoje dziewczyny do sezonu. Całe podium było jego!
TOFIK
Posty: 21
Rejestracja: 31 lip 2009, o 09:06

Re: Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: TOFIK »

Tak małżeństwo Szczytowiczów nie dało ciała w MP. Całe podjum należało do smsu łódź :] Ale dlaczego nie lubisz pary Wołoszyn i Kondyjowska?
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: Simplus Cup 2009 - finały

Post autor: Nowy »

No nie tyle małżeństwo, co sam trener, bo to on jest szkoleniowcem wszystkich par.
Nie napisałem nigdzie, że ich nie lubię, po prostu jestem dumny, że tak młodziutkie dziewczyny ograły wyjadaczki.
A to, że ich nie lubię, to inna sprawa ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski”