[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2012

Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2012

Postprzez lipton » 8 cze 2012, o 20:53

Znamy już skład turnieju głównego w Toruniu. W najlepszej 16-ce w ramach Plaży Gotyku 2012 znaleźli się:

Pary rozstawione:

Janiak Piotr / Sobczak Sebastian
Witczak Dominik / Matusiak Rafał
Makowski Michał / Popek Dawid
Lech Jarosław / Wojtasik Damian
Iglewski Marcin / Lisiecki Damian
Radojewski Mateusz / Melnarowicz Marcin
Włodarczyk Wojciech / Bagiński Artur
Kaczmarek Sebastian / Kaczmarek Łukasz

Pary z kwalifikacji:

Kiernoz/Sińczak
Baniak/Sdebel
Brożyniak/Dzikowicz
Bułkowski/Kwasowski
Michalak/Ociepski
Wieczorek/Łomacz
Parcel/Fogel
Rudol/Kosiak
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Avatar użytkownika
lipton
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 23 kwi 2009, o 15:53
Lokalizacja: Łask
Płeć: M


Re: Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2012

Postprzez leader_of_man » 16 cze 2012, o 06:07

Czy ktos zna wyniki kwalifikacji z Nysy I Wrześni?
leader_of_man
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 10:15

Re: Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2012

Postprzez lipton » 18 cze 2012, o 08:05

Nysa:

1. Sobczak Sebastian / Janiak Piotr
2. Melnarowicz Marcin/ Radojewski Mateusz
3. Staszewski Adrian / Zarankiewicz Mateusz
4. Fogel Patryk / Parcej Adam

5. Baniak Bartłomiej / Sdebel Adrian
5. Jeton Przemysław / Bernyś Michał

7. Barciak Grzegorz / Januszkiewicz Aleksander
7. Brożyniak Jędrzej / Dzikowicz Bartłomiej

9. Andrys Roman / Brzeziński Marcin
9. Bagiński Artur / Włodarczyk Wojciech
9. Ogórek / Kamiński
9. Baca / ???

13. Mamełka Andrzej / Linka Jakub
13. Bułkowski Dawid / Kwasowski Kamil
13. Stellmach Wojciech / Madzia Jarosław
13. Ciuła Paweł / Matyja Michał

17. Broj Dominik / Bieszczad Maciej
17. Łoś Adam / Kobierecki Michał
17. Ratajczak Grzegorz / Ungeheuer Przemyslaw
17. Kusaj Maciej / Nowak Marcin
17. Dryński Sebastian / Lipowski Filip
17. Mituniewicz Julian / Mamełka Aleksander
17. Szczepanik Karol / Kiniorski Łukasz
17. Sobczak Piotr / Domański Rafał

25. Słonina Piotr / Tkaczuk Dariusz
25. Gusta Józef / Polański Grzegorz
25. Sutyniec Paweł / Kujawski Bartosz
25. Błoński Bartłomiej / Wyrzykowski Marcin
25. Malec / Lampart

W eliminacjach:

I runda (wyników nie znam, pogrubiłem kto wyszedł):

Matyja / Ciuła - Malec / Lampart
Ogórek / Kamiński - Sutyniec / Kujawski 2:0
Słonina / Tkaczuk - Baca / ???
Błoński / Wyrzykowski - Dryński / Lipowski 1:2 (24:22, 10:21, 15:17)
Stellmach / Madzia - Mazur / Andrzejewski
Szczepanik / Kiniorski - Gusta / Polański 2:0

II runda (o wyjście):

Kusaj / Nowak - Matyja / Ciuła 1:2 (tie-break 15:17)
Bieszczad / Broj - Andrys / Brzeziński
Domański / Sobczak - Ogórek / Kamiński 1:2
Baca / ??? - Kobierecki / Łoś
Barciak / Januszkiewicz - Dryński / Lipowski 2:0 (22:20, 21:18)
Stellmach / Madzia - Mamełka / Mituniewicz 2:1
Linka / Mamełka - Ungeheuer / Ratajczak 2:0
Szczepanik / Kiniorski - Zarankiewicz / Staszewski 0:2
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Avatar użytkownika
lipton
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 23 kwi 2009, o 15:53
Lokalizacja: Łask
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2012

Postprzez lipton » 18 cze 2012, o 08:38

Września:

1. Wojtasik Damian / Lech Jarosław
2. Rudol Maciej / Kosiak Maciej
3. Michalak Michał / Ociepski Marcin
4. Matusiak Rafał / Witczak Dominik

5. Makowski Michał / Popek Dawid
5. Kiernoz Bartłomiej / Sińczak Tomek

7. Stanowski Wojciech / Kotecki Tomasz
7. Ilewicz Piotr / Wiśniewski Piotr

9. Wieczorek Tomasz / Łomacz Jakub
9. Baran Patryk / Baran Krzysztof
9. Majorkowski Damian / Chiniewicz Martin
9. Kujawiak Bartłomiej / Kuźdub Robert

13. Lewicki Bartosz / Słomka Damian
13. Poskier Tomasz / Loba Piotr
13. Kordziński Dariusz / Kroll Paweł
13. Szczypczyk Bartłomiej / Skórski Andrzej

17. Paszkowski Andrzej / Żylicz Piotr
17. Szymankiewicz Stanisław / Józefowicz Tomasz
17. Lisiecki Sebastian / Kosiorek Kamil
17. Sobczyński Jarosław / Krymarys Michał
17. Manios Adam / Andrys Adam
17. Andryszewski Alex / Pełka Paweł
17. Szczechowicz Marcin / Nowak Bartosz
17. Kmiecik Dominik / Bernat Bartosz

25. Przybylak Łukasz / Sadowski Michał
25. Wawrzyńczyk Stanisław / Pieper Patryk
25. Wierzbicki Tomasz / Łysikowski Mateusz
25. Dziewit Oskar / Iglewski Mateusz
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Avatar użytkownika
lipton
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 23 kwi 2009, o 15:53
Lokalizacja: Łask
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Polski Mężczyzn 2012

Postprzez lipton » 25 cze 2012, o 23:15

Wyniki turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski w Krakowie:

1. Wojtasik Damian / Lech Jarosław
2. Sobczak Sebastian / Janiak Piotr
3. Melnarowicz Marcin / Radojewski Mateusz
4. Popek Dawid / Makowski Michał

5-6. Kosiak Maciej / Rudol Maciej
5-6. Matusiak Rafał / Witczak Dominik

7-8. Sińczak Tomasz / Kiernoz Bartłomiej
7-8. Jeton Przemysław / Bernyś Michał

9-12. Kaczmarek Sebastian / Kaczmarek Łukasz
9-12. Kujawiak Kacper / Bryl Michał
9-12. Kusaj Maciej / Nowak Marcin
9-12. Lisiecki Damian / Iglewski Marcin

13-16. Barciak Grzegorz / Januszkiewicz Aleksander
13-16. Słonina Piotr / Piwowarczyk Pawel
13-16. Bagiński Artur / Włodarczyk Wojciech
13-16. Brożyniak Jędrzej / Dzikowicz Bartłomiej

17-24. Żylicz Piotr / Paszkowski Andrzej
17-24. Wieczorek Tomasz / Łomacz Jakub
17-24. Kosiorek Kamil / Lisiecki Sebastian
17-24. Wawrzyńczyk Stanisław / Stępień Przemysław
17-24. Kujawiak Bartłomiej / Kuźdub Robert
17-24. Fogel Patryk / Parcej Adam
17-24. Staszewski Adrian / Zarankiewicz Mateusz
17-24. Słomka Damian / Lewicki Bartosz

25-40. Majorkowski Damian / Chiniewicz Martin
25-40. Baran Patryk / Baran Krzysztof
25-40. Przybylak Łukasz / Sadowski Michał
25-40. Poskier Tomasz / Loba Piotr
25-40. Pełka Paweł / Andryszewski Alex
25-40. Ilewicz Piotr / Wiśniewski Piotr
25-40. Kotecki Tomasz / Stanowski Wojciech
25-40. Kmiecik Dominik / Bernat Bartosz
25-40. Manios Adam / Andrys Adam
25-40. Józefowicz Tomasz / Szymankiewicz Stanisław
25-40. Mamełka Andrzej / Linka Jakub
25-40. Baniak Bartłomiej / Sdebel Adrian
25-40. Kiniorski Łukasz / Szczepanik Karol
25-40. Broj Dominik / Tkaczuk Dariusz
25-40. Maziarek Tomasz / Kujawski Bartosz
25-40. Siewiorek Emil / Tomczyk Tomasz

41-49. Łysikowski Mateusz / Wierzbicki Tomasz
41-49. Błoński Bartłomiej / Wyrzykowski Marcin
41-49. Ratajczak Grzegorz / Ungeheuer Przemyslaw
41-49. Dryński Sebastian / Lipowski Filip
41-49. Mituniewicz Julian / Mamełka Aleksander
41-49. Janeczek Bartosz / Wrona Andrzej
41-49. Oleksy Bartosz / Wojtyczka Mikołaj
41-49. Malec Bartłomiej / Lampart Patryk
41-49. Macura Jakub / Golka Sebastian
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Avatar użytkownika
lipton
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 23 kwi 2009, o 15:53
Lokalizacja: Łask
Płeć: M


Powrót do Mistrzostwa Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości