[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Ligi międzyuczelniane

Ligi międzyuczelniane

Postprzez Vision » 2 wrz 2007, o 21:45

Czy ktoś wie coś na temat I i II ligi międzyuczelnianej? Jestem świeżo po maturze więc te tematy nie są mi znane...
"Wszystko jest trudne nim stanie się proste..."
"Aby dotrzeć do celu trzeba najpierw wyruszyć w drogę..."
Vision

Re: Liga międzyuczelniana

Postprzez papez » 3 paź 2007, o 12:48

W Warszawie są rozgrywki I / II liga męska i żeńska. Wystarczy tylko drużynę uczelnianą zgłosić!
pzodr
papez

Postprzez kibic 13 » 17 gru 2007, o 17:55

W Gdańsku jest I,II i nawet III liga miedzyuczelniana. Oczywiście pierwsze miejsce w I lidze nalezy do AWFiS Gdańsk.
kibic 13

Postprzez Kantoro » 25 gru 2007, o 14:21

Na Śląsku też są ligii międzyuczelniane, niestety nic na ich temat nie wiem. Warto dowiedzieć się na swojej uczelni jak "wbić się" do takiego turnieju.

Pozdrawiam,

Michał.
Kantoro

Powrót do Akademicki Związek Sportowy