Gimnazjada

chaberek92
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M

Gimnazjada

Post autor: chaberek92 »

Z tego co u nas sie dowiedzialem to w woj. łodzkim przynajmniej u nas w lodzi rozgrywki szkolne maja sie zaczynac albo na koniec roku albo na poczatku przyszlego roku:P a jak w innych wojewodztwach??
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Gimnazjada

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

niewiem kiedy u nas(warminsko mazurskie) sie zaczna..napewno niedlugo,mysle ze polowa pazdziernika
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2007, o 10:04 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie wiesz, a piszesz... Sztuka dla sztuki?
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Gastus
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 21:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Re: Gimnazjada

Post autor: Gastus »

wie może ktoś jak to będzie w województwie śląskim ? może znowu zrobimy pierwszą piątkę :D
Pozdro dla graczy METIN 2!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Gimnazjada

Post autor: Mate »

chaberek92 pisze:Z tego co u nas sie dowiedzialem to w woj. łodzkim przynajmniej u nas w lodzi rozgrywki szkolne maja sie zaczynac albo na koniec roku albo na poczatku przyszlego roku:P
z tego co wiem to chyba w srodku stycznia....
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Gimnazjada

Post autor: olog55 »

U nas (woj. warm- maz. ) jutro regiony. Turniej w Szczytnie. Drużyny: Gimnazjum nr 4 Ełk, Gimnazjum Giżycko-WilkasyGimnazjum Szczytno i jeszcze jedna drużyna nie wiem skąd. Zycze chłopakom z Ełku awansu do finału.
rymo KSB
Posty: 16
Rejestracja: 6 paź 2007, o 16:25
Płeć: M
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Warszawa
Kontakt:

Re: Gimnazjada

Post autor: rymo KSB »

czy nie wie ktoś kiedy są rozgrywki regionu 1 z tego co wiem rozgrywki beda sie odbywać w Gimnazjum nr 8 a szkoły które beda to Gim 8 Olsztyn, Gim 13 Olsztyn, Gim 1 Bartoszyce (to ja ;D) Gim 2 Bartoszyce
prosze czy ktoś mógł by mi podać dokładna date i najlepiej godzine (jak jest znana) z góry dzieki
Bo zwyciężać mogą tylko Ci co wierzą, że mogą.
Modzel
Posty: 9
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:03

Re: Gimnazjada

Post autor: Modzel »

Słyszałem ze w środę(5.03.)ma być region. Rozgrywki mają się odbywać w G13 w Olsztynie. Ale nie wiem czy to pewne.
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Gimnazjada

Post autor: GrindkamiL »

na pewniaka wychodzi 13 z 8.a 8 pewnie pojedzie na gimnazjade ;]
nie siłą lecz rozumem
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Gimnazjada

Post autor: olog55 »

Finał wojewódzki w warmińsko- mazurskim 9 maja 2008r. :] Gimnazjum nr 4 w Ełku. Drużyny: Gimnazjum nr 4 w Ełku, gimnazjum nr 13 Olsztyn Gimnazjum nr 8 Olsztyn i Gimnazjum nr 1 w Braniewie :]
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Gimnazjada

Post autor: PAWKENS »

olog55 pisze:Finał wojewódzki w warmińsko- mazurskim 9 maja 2008r. :] Gimnazjum nr 4 w Ełku. Drużyny: Gimnazjum nr 4 w Ełku, gimnazjum nr 13 Olsztyn Gimnazjum nr 8 Olsztyn i Gimnazjum nr 1 w Braniewie :]
Czyli to są cztery najlepsze gimnazja województwa W-M tak ???
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Gimnazjada

Post autor: olog55 »

Termin finału wojewódzkiego gimnazjady w warmińsko mazurskim został przełożony (http://www.szs.olsztyn.pl/). Są to 4 gimnazja które zakwalifikowały się z 3 regionów i baraży.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Gimnazjada

Post autor: PAWKENS »

W Warmińsko-Mazurskim:
1.Gim8 Olsztyn
2.Gim13 Olsztyn
3.Gimn Ełk :D
4.Gimn Braniewo ;)

Czyli raczej bez sensacji.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Rogos99
Posty: 5
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:28
Płeć: M

Re: Gimnazjada

Post autor: Rogos99 »

W Lubuskiem odbyły się już rozgrywki powiatowe .Podobno w Marcu mają się odbyć rejonowe :P.Drużyny w niej wystepujace to : Gimnazjum Sulęcin,Miedrzyrzecz,Gorzów,Zielona Góra (najprawdopodobniej)
czorny.
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2011, o 22:41
Płeć: M

Re: Gimnazjada

Post autor: czorny. »

W mazowieckim nie odbyły sie jeszcze mistrzostwa miast i będą jakoś na początku marca . Późno nie wiem kiedy będą mazowieckie ale pewnie w kwietniu.
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Gimnazjada

Post autor: Stelmach »

czorny. pisze:W mazowieckim nie odbyły sie jeszcze mistrzostwa miast i będą jakoś na początku marca . Późno nie wiem kiedy będą mazowieckie ale pewnie w kwietniu.

troche odkopałeś ;)

tu jest gimnazjada na bieżąco :

http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=26&t=2472
agata2140
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 13:35
Płeć: K

Re: Gimnazjada

Post autor: agata2140 »

Czy ktoś wie jakie zespoły będą brały udział w finale województwa łódzkiego dziewcząt? Wiem że Gim 2 Wieluń i jakieś gimnazjum z Rawy Mazowieckiej i prawdopodobnie SMS Łódź, chyba również Tomaszów Mazowiecki. Mam rację? I kto jeszcze?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki szkolne”