MŚ U-21 -

kaum_erdbeere
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:19
Płeć: K

MŚ U-21 -

Post autor: kaum_erdbeere »

jak myślicie jest szansa na medale ;>
mamy w turnieju męskim jaki i żeńskim po jednej parze w głównym i jednej w kwalifikacjach.
Mężczyźni :
Makowski-Leznicki - główny
Kantor-Wojtasik - kwalifikacje
Kobiety :
Kolosinska-Galek- główny
Paszek-Bekier- kwalifikacje
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Nowy »

Ciekawe połączenie Szery z Kantorem, ciekawe co z tego wyjdzie.
Makowski przez ostatni rok zrobił masakrycznie duże postępy, może coś z tego być.
Liczymy na Kinię i Beti, medal musi być.
kaum_erdbeere
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:19
Płeć: K

Re: MŚ U-21 -

Post autor: kaum_erdbeere »

ogólnie to się musze zgodzić z Tobą Nowy w 10000% ; ) połączenie Kantora z Wojtasikiem jest bardzo interesujące ; D a dziewczyny, trzeba wierzyć, że sie nie przydarzy słabszy mecz !
Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Ariosto »

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli o czymś nie wiem, ale to nie 'ten' Kantor (Piotr), tylko jego starszy brat, Marcin:

http://www.bvbinfo.com/player.asp?ID=9691

Nie śledzę rodzimej plażówki, więc nie wiem, na co stać nasze duety. Konkurencja nie wygląda na jakąś straszliwą, pojedyncze nazwiska znane z WT i to raczej z początkowych rund kwalifikacji.

Tak na marginesie trochę kiepsko, że nasi juniorzy tak mało grali w WT. Poza przystankami w Polsce praktycznie wszędzie mieliśmy dwie pary i koniec, a tacy Włosi czy Rosjanie zgłaszali nawet po 7. Nie znam się na zasadach dopuszczania, ale skoro Włosi mieli wyniki właściwie żadne i mogli grać, to chyba się da. Może to kwestia pieniędzy --- ale jeśli nie to na pewno warto za rok dać pograć w WT szerszej grupie chłopaków.
kaum_erdbeere
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:19
Płeć: K

Re: MŚ U-21 -

Post autor: kaum_erdbeere »

nie, to jednak ten " kantor" (piotr), dlatego chłopcy grali już razem w finale pucharu prezydenta łodzi ; ) http://www.plazowka-lodz.info/aktualnos ... _ppm_.html.
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Nowy »

tak, tak, to ten Kantor, którego wszyscy znaja (Piotr).
okazuje się, że to nie jest tak kolorowo jak wszyscy myślą...
kaum_erdbeere
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:19
Płeć: K

Re: MŚ U-21 -

Post autor: kaum_erdbeere »

tak, to prawda co do WT to wcale nie jest tak fajnie, łatwo i kolorowo.
Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Ariosto »

Dzięki za korektę. W sumie dobrze, że Piotr, bo Marcin chyba nie ma jakichś większych planów względem plażówki.

Napiszcie coś o tym 'braku kolorów' :).

Pozdrawiam
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Nowy »

kaum_erdbeere pisze:tak, to prawda co do WT to wcale nie jest tak fajnie, łatwo i kolorowo.
chodzi o stworzenie pary Kantor/Wojtasik. Więcej wkrótce na łamach Strefy :)
kaum_erdbeere
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:19
Płeć: K

Re: MŚ U-21 -

Post autor: kaum_erdbeere »

Nowy, wiem wiem, już o tym pomyśle ostatnio słyszałam ; )
Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Ariosto »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... jne-medale

co niewiele wyjaśnia, zatem dalej czekamy na te rewelacje :).
Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Ariosto »

Halooo... Nowy, jeśli wiesz coś więcej, to podziel się.
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Nowy »

Wiem, ale wolę najpierw porozmawiać o tym z trenerem, a on niestety nie odbiera telefonu.
lati
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 22:53
Płeć: K

Re: MŚ U-21 -

Post autor: lati »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, o 23:09 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: MŚ U-21 -

Post autor: Nowy »

Chodziło o to, że bez sensu było wysyłać parę Kantor/Wojtasik tylko dlatego, że ten drugi miał ostatnią szansę zagrać w MŚ u-21. Można było jednak zrobić inaczej. Wojtasika wysłać w parze z Leźnickim (kiedyś grali razem, z powodzeniem zresztą). No i oczywiście Kantora i Łosiaka razem. Tym bardziej, że trener im obiecał grę na MŚ U-21, jeśli dobrze zaprezentują się w sezonie. Grali wyśmienicie (medale na imprezach międyznarodowych, bdb w turniejach seniorskich w Polsce) i gra w tym turnieju zdecydowanie należała się tym zawodnikom.
Z kolei Leźnicki zagrał z Makowskim, który plażówkę na poważnie (w SMS) trenuje w zasadzie dopiero od roku. Byłem dokładnie rok temu na treningu w balonie w Łodzi, na jednym z pierwszych treningów Maka. Wyglądało to bardzo, bardzo, bardzo średnio. Chłopak zrobił ogromne postępy i chwała mu za to, uważam, że coś z niego będzie. Z drugiej strony uważam, że powinien zostać jeszcze w domu, a do Turcji powininny jechać pary Kantor/Łosiak (zgodnie z obietnicą trenera) oraz Leźnicki/Wojtasik. Nikt nie byłby skrzywdzony, a i szanse naszych par byłyby większe. A wiadomo, jak skończył się eksperyment z Kantym i Szerą...

Najgorszą sprawą jest, że jeśli trener coś powie, to tak ma być. Niestety. Wojtasik cieszył się, że zagra. Trener Robert zdecydował, że z nim pojedzie Kantor. Nie było mu to na rękę. Trzeba jeszcze dodać, co czuł Łosiak, dowiadując się, że nie pojedzie, choć liczył na to przez cały sezon. Niestety, taka polityka PZPS...

Naprawdę szkoda, że Robert nie odebrał w Turcji tego telefonu. Byłaby ciekawa sprawa. Teraz już musztarda po obiedzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”