Mistrzostwa świata U-19 w Chorwacji - 2011

Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Mistrzostwa świata U-19 w Chorwacji - 2011

Post autor: Erchembod »

Ależ piękna sprawa! Jest złoto!
Katarzyna Kociołek i Karolina Baran wygrały - są plażowymi mistrzyniami świata do lat 19.
To jak miód dla mojego serca... :)
A może być jeszcze lepiej - chłopaki walczą właśnie w finale!

I wygrali!!!
Fenomenalny dzień dla polskiej plażówki! Dublet!!!!!
Łukasz Kaczmarek i Maciej Kosiak zostali plażowymi mistrzami świata do lat 19. Juhhuuu!!

Dodam, że wystartowały w tym turnieju po 2 polskie pary wśród kobiet i mężczyzn. Pozostałe nasze duety zajęły miejsca w przedziale 9-15 - więc wstydu też raczej nie przyniosły :)
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Omnibus
Posty: 16
Rejestracja: 26 cze 2011, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata U-19 w Chorwacji - 2011

Post autor: Omnibus »

Gratulacje dla MISTRZÓW !!! No i nie mniejsze dla TRENERÓW !!! Czekamy na kolejne sukcesy, oby w siatkówce seniorskiej również !!!
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata U-19 w Chorwacji - 2011

Post autor: Erchembod »

Otóż to:)
Mój dziki entuzjazm po zdobyciu przez naszych młodziaków mistrzostwa był spowodowany świadomością, że być może, cieszę się tak po raz ostatni ;) Bo wkrótce o tych zawodnikach/-czkach możemy już więcej nie usłyszeć - i to już piszę bardziej serio...
Zafrapowała mnie właśnie ta dyskusja o marnowaniu talentów, jaka się niedawno przetoczyła na Strefie; w sumie - nic dodać, nic ująć...
Dla mnie ważna jest też ciągłość pracy z juniorami, kształtowanie coraz to nowych roczników młodych, zdolnych siatkarzy i siatkarek. O szczegółach nie będę się już rozpisywał - chodzi mi raczej o ogólne przekonanie, że z czasem - ilość przerodzi się siłą rzeczy w jakość.
I sukcesy na plaży będziemy mieli na stałe, także wśród seniorów... :)
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”