ME U23M 2010

Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

ME U23M 2010

Post autor: Ariosto »

Myślę, że nasi dadzą radę. A w najgorszym razie i tak powinien być medal. Na razie drabinka sprzyja; z Niemcami, mimo że to "jedynka", powinni spokojnie dać radę. Ewentualne kłopoty prognozowałbym dopiero w starciach z parami z doświadczeniem z WT: w półfinale przegrany z Nicolai-Ingrosso - Dollinger-Stiel, a w finale jeszcze mogą się zdarzyć idący po porażce 'bokiem' Paszutow-Siemionow.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ME U23M 2010

Post autor: Pele »

W finale chłopaki mają szansę na rewanż za wcześniejszsą porażkę. Choć nie będzie im łatwo bo mają sporo już w nogach to.... 3mam za nich kciuki!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ME U23M 2010

Post autor: Pele »

WYGRALI!!!!
Kądzioła i Szałankiewicz zostali Mistrzami Europy!!
Powoli w tych kategoriach młodziezowych stajemy sie mocni, bardzo mocni. Za kilka lat mam nadzieje przełoży się to na wyniki seniorów!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: ME U23M 2010

Post autor: Nowy »

W plażówce młodzieżowej już dłuższy czas jesteśmy potęgą... Musi się to przełożyć na seniorów, a nie jest to łatwa sprawa.
Mikasaa
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2009, o 19:18
Płeć: M

Re: ME U23M 2010

Post autor: Mikasaa »

Brawo Kondziu i Szaman :D :D :D :D
to macie już chłopaki całą złotą koronę
ME --- U-18 , U-20 , U-23
MS --- U-19 , U -21

Gratki wielkie :D


Szkoda że dziewczyny nie dołożyły jakiegoś medalu :<
bo były na pewno faworytkami , coś im nie idzie w tym roku :<
Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

Re: ME U23M 2010

Post autor: Ariosto »

Nowy pisze:W plażówce młodzieżowej już dłuższy czas jesteśmy potęgą... Musi się to przełożyć na seniorów, a nie jest to łatwa sprawa.
Dokładnie. Licząc wszystkie męskie złote medale juniorskie z ostatniej dekady, tak na oko połowa pojechała do Polski... u seniorów pierwszy medal, brąz, ledwie miesiąc temu...
W poważnych dyscyplinach na wyniki seniorskie nie przekładają się wcale (a przynajmniej niewiele) wyniki juniorów, tylko masowość dyscypliny, a z tym jest u nas nadal baardzo słabo - gdyby nie popularność halowej to w ogóle byłby dramat.
Poza tym jak już pisałem widzę jeszcze ten problem, że mamy masę talentów, ale wszyscy po 1.90. Jeden Pełka ma coś pod 2 metry. IMO bez 2m na bloku nie ma co myśleć o regularnych medalach WT.

Wielkie gratulacje dla Kądzioły i Szałankiewicza, ale biorąc pod uwagę ich doświadczenie w WT tego złota mogliśmy chyba od nich wymagać. Prawdziwy sprawdzian to jest jednak WT, a tutaj w tym roku był jednak regres. Zobaczymy za rok, czy chłopaki zostaną 'mistrzami swojego podwórka' (w sensie - juniorskiego), czy też będą chcieli i mogli coś osiągnąć w poważnym graniu.
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: ME U23M 2010

Post autor: Nowy »

Do plażówki w zupełności wystarczy mieć do 200 cm, najlepszym przykładem jest Jason Lochhead (178 cm), trochę skoku, a przede wszystkim trenera i PIENIĄDZE :-)
Ariosto
Posty: 323
Rejestracja: 31 lip 2010, o 20:34
Płeć: M

Re: ME U23M 2010

Post autor: Ariosto »

Miło mi to słyszeć, bo sam mam tyle :).

Pewnie, że można się bawić w plażówkę na poziomie WT mając blokującego z 191cm (Prudel), ale prawda jest taka, że do zdobywania medali potrzeba 2m. Z najlepszych par każda ma 2m na bloku, a z szeroko rozumianej czołówki wyjątkiem są tylko Herrera-Gavira, Klemperer-Koreng i Harley-Pedro. Moim zdaniem to wyraźna tendencja i bez tego bardzo trudno będzie przekroczyć pewien poziom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”