ME 2011 Kristiansand

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

ME 2011 Kristiansand

Post autor: Mate »

Założyłem ten temat, by poinformować o możliwości oglądania ME na antenie Orange Sport Info oraz orange.pl.

Harmonogram transmisji:

piątek 12 sierpnia
15:00 eliminacje (kobiety)
16:00 eliminacje (mężczyźni)
18:00 eliminacje (mężczyźni)
19:00 eliminacje (kobiety)

sobota 13 sierpnia
12:00 półfinał (kobiety)
13:00 półfinał (mężczyźni)
15:30 mecz o 3. miejsce (kobiety)
17:00 finał (kobiety)
18:30 ćwierćfinał (mężczyźni) [tylko na orange.pl]

niedziela 14 sierpnia
12:00 półfinał (mężczyźni)
13:00 półfinał (mężczyźni)
15:30 mecz o 3. miejsce (mężczyźni)
17:00 finał (mężczyźni) [tylko na orange.pl]
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2011 Kristiansand

Post autor: Mate »

Fijałek/Prudel odpadli w III rundzie ME. Przegrali 0:2 z doświadczonymi Holendrami Nummerdor/Schuil. Meczu nie oglądałem, więc o grze Polaków wiem tyle co nic. Z pewnością na porażkę złożyła się kontuzja Prudla i zmęczenie sezonem. Nasza "eksportowa"(dziwne określenie :) ) para została sklasyfikowana na miejscach 9-16.

Wielu siatkarzy halowych przerzuca się latem na piach. Podobnie postąpił Geir Eithun. W parze z Vegardem Hoidalenem przegrali w 1. rundzie z Łotyszami Smedins/Plavins 0:2. Goście udowodnili jak ważne są doświadczenie i zmienność systemu gry. 95% ataków Eithuna było tzw. "siła razy ramię".
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2011 Kristiansand

Post autor: Mate »

Złota w Kristiansand zdobyli: Menegatti/Cicolari(panie) oraz Brink/Reckermann(panowie).
Włoszki dosyć gładko pokonały Austriaczki Montagnolli/Hansel 2:0. Zwyciężczynie zagrały o 2 poziomy lepiej - świetna gra w obronie, zmienność form w ataku, dobre przyjęcie. Hansel i Montagnolli chyba spoczęły na laurach po wygranym półfinale z Goller/Ludwig.
Brąz zdobyły Niemki Goller/Ludwig, które pokonały w finale pocieszenia Czeszki Klapalova/Hajeckova.

W turnieju męskim tryumfowali brązowi medaliści MŚ Brink/Reckermann. Finał był potyczką par niemieckich. Erdmann/Matysik przegrali 0:2, lecz przez cały czas trwania meczu dotrzymywali kroku Brinkowi i Reckermannowi. Szczególnie blisko było w 1. secie, kiedy na zagrywkę wszedł Matysik. W 2. partii turniejowa "4" przez pewien czas prowadziła, jednakże doświadczenie wzięło górę i Brink/Reckermann mogli cieszyć się ze złotego medalu ME.
Trzecie miejsce zdobyli Holendrzy Nummerdor/Schuil, po wygranym 2:1 meczu ze Szwajcarami Heuscher/Bellaguarda.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”