U-20

Swider
Posty: 111
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:56
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: Swider »

Chciałbym żeby w tym temacie panował w miarę porządek i żebyśmy dyskutowali o wynikach na ME więc postanowiłem założyć nowym temat, w którym będziemy mogli się wypowiadać o samych zawodnikach, tudzież zawodniczkach http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=59&t=107
Zawsze jest ktoś kto wie więcej od Ciebie. Najpierw poznaj przepisy, potem dyskutuj z sędzią.
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: costtello »

A jeśli chodzi o same wyniki to nasze pary zakończyły dzisiejsze zmagania na tym samym szczebelku w drabince :) Jutro rano zagrają o wejście do półfinałów :) O chłopaków raczej bym się nie obawiał ale z dziewczynami może być gorzej ponieważ zagrają z Niemkami, z którymi spotkały się w pierwszym meczu i tam przegrały dość znacząco tzn. w dwóch setach do 14.
Awatar użytkownika
marvel
Posty: 33
Rejestracja: 25 sie 2007, o 15:01
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: marvel »

Mój błąd. Słabszy dzień nie turniej ;)
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Mark Twain
Andrzej12
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:35
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: U-20

Post autor: Andrzej12 »

Hura są wpłfinale teraz czekam na Monie
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: U-20

Post autor: chalmi94 »

czy ktos wie kto wygral mecz pomiedzy brzostek/sowala a grossner/lehmann
AZS Olsztyn
Swider
Posty: 111
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:56
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: Swider »

Zna ktoś wyniki w ogóle bo ja niestety nie mogłem oglądać rano ? Widzę tylko, że teraz grają Czesi z Włochami, ale nie wiem czy to finał czy o trzecie. Ale z przebiegu gry i zaangażowania wydaje mi się, że o 3 i mam nadzieję iż się nie mylę.
Zawsze jest ktoś kto wie więcej od Ciebie. Najpierw poznaj przepisy, potem dyskutuj z sędzią.
Awatar użytkownika
mikolajbv
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:19
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź / Rybnik
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: mikolajbv »

Tak Włoch-Czechy o 3 miejsce. O pierwsze miejsce grają Kadzioła/Szanłankiewicz z Lynell/These (FRA). U dziewczyn Monia z Kajką wygrały z Niemkami o wejście do półfinału, a w półfinału przegrały z faworytkami turnieju holenderską parą Remmers/Van Iersel 2:0 i o 14:00 zagrają o brąz.
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: costtello »

Nasze gwiazdki jak na razie remisują 1:1. Drugiego seta wygrały do 18, pierwszego przegrały dość wyraźnie . Do ilu nie wiem bo trochę zacina mi sie relacja :(
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: costtello »

Mamy brąz :D :D :D Dziewczyny zajęły 3 miejsce wygrywając tym razem z drugą parą holenderską 8-)
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: U-20

Post autor: chalmi94 »

Kądzioła/Szałankiewicz mistrzami europy!!!!!!!!!!!Brzostek/Sowała brązowy medal
AZS Olsztyn
Andrzej12
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:35
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: U-20

Post autor: Andrzej12 »

no to michał z Kubą są mistrzami Europy. Brawo.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: U-20

Post autor: Arff »

no ładnie chłopaki zdobyli w tym sezonie chyba wszystko co w ich kategorii wiekowej mogli... MŚ U19, ME U20 i MP juniorów i seniorów... brawo zobaczymy jak to sie przełoży na karierę seniorską... jak na razie wielkie brawa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
fotolka
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:09
Płeć: K
Kontakt:

Re: U-20

Post autor: fotolka »

No dziewczyny przełamały tym brązem złą passę czwartego miejsca :P bo Monika jeszcze w parze z Weroniką Kurek przegrały walkę o podium Mistrzostw Świata w Mysłowicach, a z Karoliną było podobnie w meczu o brąz Mistrzostw Polski. Także ten brąz chyba rzeczywiście się należał - nie ma co ; )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”