[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

World Tour 2018

World Tour 2018

Postprzez niepoinformowany » 7 sty 2018, o 13:18

Już na początku roku mamy 4 gwiazdkowy turniej w Haadze.

I od razu pierwszy sukces, Kantor/Łosiak po pokonaniu niewygodnych gospodarzy Brouwer/Meeuwsen zameldowali się w finale, gdzie czekają na nich Łotysze Plavins/Tocs, którzy w półfinale ograli również gospodarzy, Varenhorst/Bouter. Orientuje się ktoś, czy Bouter to już stały partner Varenhorsta, czy czeka on na zakończenie sezonu halowego van Gardenera w Modenie?

Finał o 17 na kanale FIVB na youtube.

Oby cały rok taki, jak pierwszy turniej :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
niepoinformowany

Ostrzeżenia: 1

Re: World Tour 2018

Postprzez ligamistrzow » 8 sty 2018, o 00:39

Wiadomo juz gdzie będzie turniej w Polsce ?
ligamistrzow

Postprzez 2666 » 18 sty 2018, o 08:32

niepoinformowany napisał(a):Oby cały rok taki, jak pierwszy turniej :)

Skoro tak - to czy K/Ł mieliby w tym roku zawsze przegrywać mecze finałowe? Wyczuwam tu jakąś kryptoherezję.
;)
Wg mnie oni wciąż wspinają się na szczyt swoich wspólnych możliwości - jeszcze go więc nie osiągnęli - dlatego śledzenie ich gry/wyników będzie dla mnie w tym i w przyszłym roku roku wyjątkowo ciekawe. Ciekawi mnie po prostu ile jeszcze mogą osiągnąć i czy ten ich zenit będzie leżał, jak dotąd, poniżej medali mundiali, olimpiad czy wygrania klasyfikacji generalnej WT. Czy też stać ich na więcej?

ligamistrzow napisał(a):Wiadomo juz gdzie będzie turniej w Polsce ?

Tutaj pełny rozkład na ten rok: http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/calendar.asp

Niedługo wybieram się na tydzień do Kijowa. To następny cel mych hobbystycznych peregrynacji, zarazem kolejna faza mojej metafizycznej podróży w głąb siebie.
Ciekawe też jaka jest ukraińska siatkówka plażowa?
2666

Postprzez niepoinformowany » 18 sty 2018, o 13:28

Na prawdę muszę tłumaczyć, że chodziło o medale w każdym turnieju? Co na razie ma miejsce, bo w zeszły weekend również srebro i prowadzą w aktualnym rankingu WT. Jak hipotetycznie pytasz, czy wziąłbym przegrany finał w każdym turnieju, to bym powiedział, że tak ;) W dodatku, co łatwo sprawdzić, post pisałem przed finałem. Także miło byłoby gdyby obeszło się bez manipulowania faktami pod swoje tezy.

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
niepoinformowany

Postprzez 2666 » 18 sty 2018, o 16:05

Oczywiście że niczego nie musisz tłumaczyć - wszyscy wiedzą, że pisałeś to przed finałem i jak sądzę także prawidłowo domyślają się co chciałeś wyrazić w swoim poście.
I naprawdę nie chciałem niczym manipulować.
Po prostu mój post w odnośnym fragmencie nie był pisany całkiem na serio - co dałem do zrozumienia (chyba jednak w niewłaściwy sposób i niedostatecznie jasno) umieszczając pod nim znaczek ;)
Pozdrawiam.
2666

Postprzez niepoinformowany » 18 sty 2018, o 16:59

Spoko ;) A odpowiadając zupełnie serio, to nawet srebrne medale to duży sukces, chociaż wiadomo, że chciałoby się więcej.

Szczególnie szkoda porażki z Łotyszami z Haagi. Co prawda robią na początku sezonu, gdy nie ma jeszcze wszystkich par, bardzo dobre wrażenie, ale nie spodziewałem się po nich takiego poziomu gry.

Również z Holendrami była szansa na wygraną, szczególnie w I secie, który został wypuszczony raczej przez własną niekonsekwencję i błędy, bo przewaga punktowa była.

niepoinformowany

Powrót do SWATCH-FIVB World Tour