[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Ricardo i Emanuel kończą wspólne występy

Ricardo i Emanuel kończą wspólne występy

Postby dreamer » 13 Oct 2009, o 17:46

Na stronie Strefy Siatkówki zamieścilem niusa o tym, że Ricardo i Emaniel oglosili koniec istnienia swojej pary:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... woj-koniec
Moim zdaniem, z calym szacunkiem dla Karcha Kiraly, to wlaśnie brazylijski duet jest najlepszym w historii tej dyscypliny sportu. Przyznam, że mam dziwne odczucia pisząc o tym, że oni już ze soba nie zagrają. Myślę, że przez dlugie lata nie doczekamy się kolejnej pary, która mialaby taki potencjal i wzbudzala takie zainteresowanie jak wlaśnie oni.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
dreamer

Re: Ricardo i Emanuel kończą wspólne występy

Postby Kay » 13 Oct 2009, o 18:00

Wygląda na to, że kończy się pewna epoka w światowym Beachball'u .
AZS Częstochowa
Kay

Postby przemek16 » 13 Oct 2009, o 18:01

Kapitalni ludzie oraz zawodnicy. Mam nadzieję, że długo ich jeszcze bedziemy pamiętać...
przemek16

Postby maksik » 13 Oct 2009, o 19:08

Kay wrote:Wygląda na to, że kończy się pewna epoka w światowym Beachball'u .

przemek16 wrote:Kapitalni ludzie oraz zawodnicy. Mam nadzieję, że długo ich jeszcze bedziemy pamiętać...

Brzmi to jakby ktoś umarł..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
maksik

Postby Mate » 13 Oct 2009, o 19:56

No cóż będzie ich brakować :D . Któż inny potrafił tak zabawić publiczność mazurską, jak nie oni :) ?? Tak na prawdę wygląda to, jakby odeszli do innego świata :) . Tyle, że odchodzi wielka para graczy siatkówki plażowej i jest ogromna szkoda, gdy w świadomości wiesz, że nigdy więcej nie zobaczysz ich w WT, MŚ czy IO :) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Mate

Postby Nowy » 14 Oct 2009, o 07:41

Mate wrote:No cóż będzie ich brakować :D . Któż inny potrafił tak zabawić publiczność mazurską, jak nie oni :) ?? Tak na prawdę wygląda to, jakby odeszli do innego świata :) . Tyle, że odchodzi wielka para graczy siatkówki plażowej i jest ogromna szkoda, gdy w świadomości wiesz, że nigdy więcej nie zobaczysz ich w WT, MŚ czy IO :) .

jak najbardziej zobaczysz. tyle, że nie po jednej stronie boiska.

no cóż, szkoda. ciekawe co naprawdę było powodem.
Nowy

Return to SWATCH-FIVB World Tour