Rusza konkurs "Typermania"

Forum poświęcone strefowemu konkursowi "Typermania"
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Knutsen »

Niektórzy nie mogli się go doczekać, inni jeszcze nie wiedzą, co oznacza być Typermaniakiem. Dziś startuje kolejna edycja największego naszego konkursu - Typermanii. Będzie z nami przez cały sezon, pojawią się nagrody, a zwycięzcę poznamy pod koniec sezonu.


Początkowo Typermania była wyłącznie konkursem dla uczestników listy dyskusyjnej "Strefa Siatkówki" na yahoo! Od dwóch sezonów jej wyniki oraz zestawy par prezentujemy rownież w serwisie http://www.siatka.org.


Jak zawsze będziemy typowali w każdej kolejce Typermanii siedem spotkań. Będziemy się starali, by znalazły się tam mecze PLS, LSK, I ligi, II ligi a także lig zagranicznych. Waszym zdaniem będzie wytypować wyniki podanych spotkań. Za trafne przewidywania będziecie zbierać punkty zgodnie z punktacją konkursu.


Aby podać swoje typy, należy zarejestrować się w naszym serwisie. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu. Hasło i login będziecie mogli wykorzystywać przy każdym kolejnym logowaniu dla podania następnych typów, lub też w celu sprawdzenia wyników. Każdy może dołączyć do zabawy w dowolnym momencie, jak również w dowolnym momencie ją przerwać lub przez jakiś czas nie brać udziału w Typermanii. Opuszczenie poszczególnych kolejek wiąże się jednak ze stratą punktową uczestnika.


Przy rejestracji zostaniecie poproszeni o podanie klubu, któremu kibicujecie. Możecie również wybrać opcję "inne" lub nie wybierać żadnego klubu. Będziemy chcieli namówić do współpracy kluby, by ufundowały gadżety klubowe dla najlepszego swojego kibica (będącego najwyżej w końcowej klasyfikacji). Przepraszamy, że nie ma tam wszystkich klubów - byłoby to niemożliwe z powodów technicznych. Dla wszystkich, którzy wybiorą kategorię "inne" nagrodę ufunduje serwis "Strefa Siatkówki".


Dla uczestników, którzy wygrają poszczególne kolejki Typermanii, oraz dla pierwszej trojki klasyfikacji końcowej nagrody ufunduje internetowy sklep sportowy "Pro-Volley" - sponsor Typermanii. W przypadku, gdy kilka osób zdobędzie taką samą ilość punktów, o przyznaniu nagrody zdecyduje losowanie.

I kolejka TYPERMANII:
Resovia Rzeszów - ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle (PLS)
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (PLS)
BBTS Bielsko-Biała - Skra II Bełchatów (I liga M)
Energetyk Jaworzno - GTPS Gorzów Wlkp. (I liga M)
Politechnika Częstochowa - KSZO Ostrowiec Św. (I liga K)
Tomasovia Tomaszów L. - Siarka Tarnobrzeg (II liga K gr. 4)
Cimone Modena - Lube Banca Macerata (Serie A - M)

UWAGA:
Typy można podawać do piątku (28 września) do godz. 16:00. Po tym terminie możliwość dodawania typów zostanie zablokowana.


WAŻNE LINKI:
http://www.siatka.org/?kibic.konkursy.t ... .regulamin - link do regulaminu

http://www.siatka.org/?kibic.konkursy.t ... .punktacja - link do punktacji kolejki

http://www.siatka.org/?kibic.konkursy.typermania - link do rejstracji

My ze swojej strony chcialibyśmy gorąco zachęcić do udziału w Typermanii 2007/08 i życzć WSZYSTKIM WAM jak najwięcej prawidłowo wytypowanych meczy.

Pozdrawiamy.
Bartosz Wencław / Marek Osuchowski
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Jacek »

Szacunek autorom pomysłu. Bardzo mi się podoba obecna forma. Co oczywiście nie znaczy że nie będę tesknił za mailami od Theriona ;-)
mariomaryja
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 23:45
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: mariomaryja »

Bardzo fajne rozwiązanie typermanii.
Znowu będą emocje jak na grzybobraniu :-) , trochę się za tym stęskniłem.
Pytanie techniczne:
Czy po podaniu typów podczas kolejnego zalogowania można te typy zmieniać, czy głosowanie pierwsze jest ostateczne?
Therion nie prowadzi typermanii w tym roku to może i wyniki będzie osiągał normalniejsze :]
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: mewa »

Z tego co zdążyłem się zorientować to typowanie jest ostateczne.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Knutsen »

mariomaryja pisze:Bardzo fajne rozwiązanie typermanii.
Znowu będą emocje jak na grzybobraniu :-) , trochę się za tym stęskniłem.
Pytanie techniczne:
Czy po podaniu typów podczas kolejnego zalogowania można te typy zmieniać, czy głosowanie pierwsze jest ostateczne?
Therion nie prowadzi typermanii w tym roku to może i wyniki będzie osiągał normalniejsze :]

Zdecydowanie typy raz podane i zatwierdzone nie podlegają zmianie, więc prosimy o uwagę podczas typowania, żeby nikt się nie pomylił przez własną nieuwagę.

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Ted »

mariomaryja pisze:Bardzo fajne rozwiązanie typermanii.
Znowu będą emocje jak na grzybobraniu :-) , trochę się za tym stęskniłem.
Pytanie techniczne:
Czy po podaniu typów podczas kolejnego zalogowania można te typy zmieniać, czy głosowanie pierwsze jest ostateczne?
Therion nie prowadzi typermanii w tym roku to może i wyniki będzie osiągał normalniejsze :]
Byc moze dlatego po tym sezonie nie bedziemy juz mowili, ze mamy "nowego - starego mistrza Typermanii" :D
mariomaryja
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 23:45
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: mariomaryja »

Szkoda tylko rywalizacji i klasyfikacji drużynowej prowadzonej kilka sezonów temu. :-(
Może ktoś wskrzesi pomysł?
Co do Mistrza Theriona to tak w żadnym wypadku nie dopatruję się związku pomiędzy jego wygranymi a tym że prowadził typermanię :-)
Parę razy spożywałem z człowiekiem i wyglądał mi na uczciwego :]
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Knutsen »

mariomaryja pisze:Szkoda tylko rywalizacji i klasyfikacji drużynowej prowadzonej kilka sezonów temu. :-(
Może ktoś wskrzesi pomysł?
Co do Mistrza Theriona to tak w żadnym wypadku nie dopatruję się związku pomiędzy jego wygranymi a tym że prowadził typermanię :-)
Parę razy spożywałem z człowiekiem i wyglądał mi na uczciwego :]

W tym sezonie zasady Typermani nie ulegną już zmianie więc klasyfikacja drużynowa nie bedzie prowadzona (nie powróci) ale za to jest przynależność klubowa, którą podajecie podczas rejstracji, a najlepszy z pośród fanów danego klubu otrzyma zapewne upominek od swojego ukochanego klubu (jeśli klub kocha dostatecznie swojego kibica) :D

Takim tokiem rozumowania (prowadzący wygrywa) to w tym roku ja powinienem wygrać Typermanie...fajnie.... :D :D

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: therion »

mariomaryja pisze:Bardzo fajne rozwiązanie typermanii.
Znowu będą emocje jak na grzybobraniu :-) , trochę się za tym stęskniłem.
Pytanie techniczne:
Czy po podaniu typów podczas kolejnego zalogowania można te typy zmieniać, czy głosowanie pierwsze jest ostateczne?
Therion nie prowadzi typermanii w tym roku to może i wyniki będzie osiągał normalniejsze :]
No pewnie, że będą normalniejsze, bo jak prowadziłem, to czasem z przyzwoitości trzeba było nie wygrać jakiejś kolejki, a teraz mogę w końcu spokojnie rozwalić stawkę w każdej :D
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: zielony »

sory ale ja wogole sie dziwie czemu ten temat wogole nie zostal usuniety? Przeciez ta informacja znajduje sie na stronie siatka.org Rownie dobrze kazdy mogl sobie to skopiowac wkleić i chwalić sie ze ma sie na koncie jeden post wiecej ......
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: zielony »

Ja akurat sie ciesze ze taki konkurs powstal bo mozna sie pobawic... to wszystko,
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2007, o 03:53 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wywalone to, co nie na temat
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Knutsen »

Nie wszyscy zaglądający na forum muszą czytać także naszą stronę i na odwrót, więc nie wiem drogi kolego o co Ci chodzi tym bardziej ze to miejsce jest specjalnie przeznaczone na konkurs... a błąd faktycznie popełniłem... posypmy głowy popiołem...ludzi nieomylnych nie ma chyba się zgodzisz...

Błąd już pozwoliłem sobie poprawić

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: zielony »

zgadzam sie.... moim zdaniem pierwszy post powinien wyjasnic, ze ten temat powinien odnosic sie tylko do pytan w sprawie konkursu. A tak to przeczytalem ten temat o post i nei wiedzialem jak wogole mozna by bylo sie odniesc do niego... ja rowniez pozdrawiam.... tak poprostu to zasugerowalem kolego z sosenki ;)
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: dreamer »

therion pisze:No pewnie, że będą normalniejsze, bo jak prowadziłem, to czasem z przyzwoitości trzeba było nie wygrać jakiejś kolejki, a teraz mogę w końcu spokojnie rozwalić stawkę w każdej :D
Kapelusika chylę przed wyczuciem w typowaniu Jaśnie Typermana, Theriona.

Ale swoją drogą mam taką uwagę, że zabawa byłaby o wiele ciekawsza, na bewno bardziej zaskakująca, niosąca więcej emocji, gdybyśmy nie trzymali się sztywno reguły, że musi w każdej kolejce być typowany mecz z PLS, LSK, I lig itp.

W efekcie przez ten nasz "nacjonalizm" :D bardzo ograniczamy zabawę, a nawet dyskryminujemy tych zwolennikow Typermanii, ktorzy "specjalizują się" w nie koniecznie polskich ligach. A jeżeli zobaczyć na wykaz rodzimych i zagranicznych lig jakie prowadzimy (patrz na Strefie Siatkowki, ale w sezonie 2006/07, bo obecny w ligach zagranicznych jeszcze nie jest całkowicie wprowadzony) to okaże się, że tych zagralicznych mamy sporo więcej niż krajowych... Domagam się zatem rownouprawnienia... :D

Oczywiście, jakiekolwiek domysły, że chcę ugrać cokolwiek dla siebie w regułach zabawy, są absolutnie bezpodstawne... :D
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: Knutsen »

Poraz pierwszy mnie ktoś postem rozbawił... dreamer masz dar :D
Oczywiście nie przyszło mi do głowy wogóle, że możesz coś dla siebie podgrywać :D

Myśle, że bedzie możliwość grania większej lidzby meczy zagranicznych wówczas gdy zarówno PLS jaki i LSK nie beda grały z powodu przerwy reprezentacyjnej :D . Postaram się coś wybrać sensownego jednak poprzez wybór meczy niższych polsich lig w jakiś sposób promujemy te rozgrywki wśród typerów :P
Chodzi nam przecież o dobro Polski ;)

Pozdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: dreamer »

Nawiązując do poprzedniego posta, w ktorym pisałem o propozycji "większego docenienia lig zagranicznych" (oczywiście jak najbardziej bez intencji wyciągnięcia korzyści osobistych :D ), chciałbym moderatorowi tego forum (odpowiedzialnym za Typermanię) podsunąć pod rozwagę bardziej ogolną myśl.

Może warto założyć w tym forum oddzielny temat "Pomysły uatrakcyjnienia Typermanii", w ktorym każdy z uczestnikow Typermanii (w takim wydaniu jak została wszystkim zaproponowana na ten sezon) mogłby podrzucić swoje przemyślenia na ten temat.

Zaletą takiego tematu byłoby też to, że możliwość wypowiedzenia się mieliby też Ci forumowicze, ktorzy np. nie przystąpią do zabawy od tego tygodnia, bo np. formuła niezbyt im odpowiada.

Chcę podkreślić, że niekoniecznie chodzi o pomysły, ktore od razu miałyby być wprowadzane do regulaminu zabawy, ktora już w tych dniach rusza. Pomysły, po opracowaniu w "nową wrsję Typermanii" mogłyby być podstawą może jeszcze atrakcyjniejszej propozycji zabawy na następny sezon (a może zalążkiem propozycji dodatkowych - obok Typermanii - zabaw).


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Rusza konkurs "Typermania"

Post autor: therion »

dreamer pisze:chciałbym moderatorowi tego forum (odpowiedzialnym za Typermanię) podsunąć pod rozwagę bardziej ogolną myśl.
Moderator tego forum Andrzeju nie jest w tym roku odpowiedzialny za Typermanię :D :D :D Moderatorem tego forum jestem ja, a za Typermanię odpowiada w tym sezonie kolega Knutsen :)
Może warto założyć w tym forum oddzielny temat "Pomysły uatrakcyjnienia Typermanii", w ktorym każdy z uczestnikow Typermanii (w takim wydaniu jak została wszystkim zaproponowana na ten sezon) mogłby podrzucić swoje przemyślenia na ten temat.
Oczywiście, że warto, zachęcam Cię Andrzeju do założenia takiego tematu :)
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Typermania”