Zestaw Par - 4 Kolejka

Forum poświęcone strefowemu konkursowi "Typermania"
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Zestaw Par - 4 Kolejka

Post autor: Knutsen »

Czwarta kolejka Typermanii.

Poniżej prezentujemy pełny zestaw par czwartej kolejki.

evivo Duren - AZS Częstochowa Puchar CEV
Politechnika Warszawa - ZAK Kędzierzyn-Koźle PLS
Avia Świdnik - KS Poznań 1 Liga (M)
Piast Szczecin - Wisła Kraków 1 Liga (K)
Czarni Rząśnia - Bzura Ozorków 2 Liga (M) Gr.2
Politechnika Radomska - Jedynka Aleksandrów Łódźki 2 Liga (K) Gr.3
Famigliulo Corigliano - RPA Perugia 1 Liga Włochy


Swoje typy należy umieszczać w serwisie za pomocą odpowiedniej strony po uprzednim zalogowaniu. Typować można do piątku,do godziny 16:00

WAŻNE LINKI:
http://www.siatka.org/?kibic.konkursy.t ... .regulamin - link do regulaminu

http://www.siatka.org/?kibic.konkursy.t ... .punktacja - link do punktacji kolejki

http://www.siatka.org/?kibic.konkursy.typermania - link do rejstracji

My ze swojej strony chcialibyśmy gorąco zachęcić do udziału w Typermanii 2007/08 i życzć WSZYSTKIM WAM jak najwięcej prawidłowo wytypowanych meczy.

Pozdrawiamy.
Bartosz Wencław / Marek Osuchowski
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Zestaw Par - 4 Kolejka

Post autor: dreamer »

Witam typermaniakalne zabezpieczenie konkursu w osobach Knutsena i Mewy.

Nie wiem jak wam wyszło, że mamy obstawiać w 4. kolejce Typermanii mecz Czarni Rząśnia - Bzura Ozorków :D .

Ja oczywiście polskich lig nie śledzę tak uważnie jak zagranicznych i może nie znam wszystkich terminów rozgrywania meczów przełożonych, ale z mojej wiedzy wynika, że w najbliższy weekend, to co najwyżej możemy typować wynik meczu Rosiek Syców - Bzura Ozorków lub też Czarni Rząśnia - Siatkarz Wieluń, ale nigdy Czarni Rząśnia - Bzura Ozorków, bo ten mecz jest przewidziany dopiero w 16. kolejce fazy zasadniczej, 26 stycznia 2008!!!

Zobaczcie proszę, gdzie tkwi pomyłka, bo zepsuje nam się przez niedopatrzenie zabawa.


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Zestaw Par - 4 Kolejka

Post autor: Knutsen »

Tak dreamer masz oczywiście racje sytuacja wyniknęła z błędnego terminarza na podstawie, którego kolegium w składzie ja i mewa ustalało mecze wchodzące w skład czwartej kolejki. Sytuacja zostaje rozwiązana w sposób następujący mecz o którym mowa zostaje uznany jako mecz przełożony, a więc liczy się tak jak gdyby go nie było :D informacja ukazać się miała w poniedziałek przy podsumowaniu kolejki, ale ze względu na tych bardziej dociekliwych zamieszczam ją już dziś.

POzdrawiam
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Zestaw Par - 4 Kolejka

Post autor: dreamer »

Ja pozwalam sobie zwrócić się do Szanownej Rady Typermanii (sądzę, że pracujacej w składzie Mewa plus Knutsen) z następujacym zapytaniem...

Czy Szanowna Rada przewidziała takie "niecodzienne" rozstrzygniecia, jak w trzecim secie meczu Politechnika - Kędzierzyn, gdzie ja, widząc wynik na II technicznej 16:10 dla Kedzierzyna, poleciałem po butelkę szampana i łyknąłem sobie, bo byłem przekonany, że Kędzierzyn wygra z dużą przewagą dwa następne sety i bedzie wynik 3:1 dla niego, czyli moje 3 punkty w Typermanii, bo tak głosowałem.

Po chwili sprawdzam... 25:23 dla Politechniki. Po moich punktach..., po pieniądzach wydanych na szampana....

Czy takie przypadki mamy ubezpieczone w jakimś zakładzie ubezpieczeniowym? :D

Jeżeli tak, to ile mogę za mój pośpich od ubezpieczyciela wyciągnąć? :D

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Zestaw Par - 4 Kolejka

Post autor: Knutsen »

Niestety muszę Cię zmartwić, w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości także i tej umysłowej komisja ds. nadzwyczajnych Typermanii oświadcza, iż oddala Twój wniosek drogi przyjacielu o przyznanie dofinansowania tytułem szkód wyrządzonych na skutek nieprzemyślanych i pochopnych decyzji oraz nieudolności zawodników ekipy, której zaufałeś.

Na przyszłość radzimy roztropniej zarządzać mieniem swoim jak i współdomowników oraz podczas dokonywania cotygodniowych typowań uwzględniać wszystkie za i przeciw, aby na przyszłość podobnych nieprzyjemnych i stresujących sytuacji uniknąć.

Powyższa decyzja w przypadku braku pisemnego odwołania nabiera mocy wykonawczej i zostaje uznana za ostateczną i nie podlegającą zmianie przez żaden z organów władzy państwowej.

W przypadku pisemnego odwołania strony konfliktu, komisja ds. nadzwyczajnych Typermanii zastrzega sobie, iż rozpatrzenie owego wniosku nastąpi za zamkniętymi drzwiami przy zielonym stoliku w ciągu 7 dni roboczych uwzględniając święta, choroby, sprawy nagłe oraz beznadziejne (czytaj nie prędko).

Z wyrazami szacunku Organizator Konkursu
Osuchowski Marek (Knutsen) :D
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zestaw Par - 4 Kolejka

Post autor: mewa »

dreamer pisze:Jeżeli tak, to ile mogę za mój pośpich od ubezpieczyciela wyciągnąć? :D
Stawiam piwo :)

(ja tam postawiłem 2:3 :P sialalalala, mewa trzy punkty ma :P)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Typermania”