Typer IO2016 - kolejka 3., faza grupowa - typy

Forum poświęcone strefowemu konkursowi "Typermania"
Awatar użytkownika
suja
Posty: 627
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 08:34
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Typer IO2016 - kolejka 3., faza grupowa - typy

Post autor: suja »

Wyniki dzisiaj o wiele lepsze, średnia wyniosła ponad 22 punkty. Pewniaczkiem wygrana Włochów 3-0 i chyba po raz pierwszy średnia równa 5,00. Nikt nie obstawił wygranej Polaków w trzech setach, większość typowała, że Conte urwie seta. Tylko 6 osób postawiło na Juesejów w starciu z Brazylią i ten mecz w głównej mierze zadecydował o rankingu 3. kolejki. Na pierwszym miejscu ex aequo Ciacho23 i Niepoinformowany (niezły wynik 28/30 pkt), 3. miejsce dla PH3N-x i organizatora. Po trzech kolejkach z 68. punktami prowadzi Ciacho23, 2. miejsce - Niepoinformowany z 66. punktami i na najniższym stopniu podium znalazłem się ja - 64 pkty.

W następnej rundzie fazy grupowej, podobnie jak w tej, 3 mecze łatwiejsze i 3 bez zdecydowanego faworyta, czyli znów będzie ciekawie. Zapraszam do typowania i życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer IO2016 - kolejka 3., faza grupowa - typy

Post autor: Noworoczny »

suja pisze:Wyniki dzisiaj o wiele lepsze, średnia wyniosła ponad 22 punkty.
Jak przewidziałem (-;

Ciacho zasłużenie lideruje, bo jako jeden z nielicznych przewidział wygraną USA. W ogóle typy Ciacha i Niepoinformowanego w trzeciej kolejce są jak dotąd rekordowe i jedne z czterech zaledwie z punktami we wszystkich meczach. Wcześniej Gurth mogła pochwalić się takim wynikiem.

Z kolei, gdy spojrzymy na ostatnie miejsce tej kolejki a także ostatnie miejsce klasyfikacji generalnej (bez uwzględnienia graczy, którzy już postanowili się wycofać), to okaże się, że czerwoni znają się na siatkówce równie dobrze, co na gospodarce.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Typermania”