Typer Plusligi 2018/2019

Forum poświęcone strefowemu konkursowi "Typermania"
Awatar użytkownika
suja
Posty: 627
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 08:34
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: suja »

Zapraszam na krótkie podsumowanie typera.

Najwięcej punktów w jednej kolejce zdobyli FrancoPelizzotti i Ron Swanson (5. kolejka, 38 pkt.).

Najwięcej wyników "za maksa" wytypowali:

1. Dakuul (62)
2. Stenol_92 (58)
3. Emerencja, Niepoinformowany, Noworoczny&Son (57)

Największą liczbę prawidłowych zwycięzców wytypowali:

1. Grabara (89)
2. Grucha (84)
3. Niepoinformowany (82)

Teraz czas na podium klasyfikacji generalnej. W tym sezonie, tak jak w poprzednim, na podium mamy dwie Panie. Te same zresztą.

Trzecie miejsce, tak jak w sezonie 2017/2018, zajęła Dakuul z wynikiem 642 pkt. i 17-ma punktami straty do zwyciężczyni.
Drugie miejsce zajął Niepoinformowany - 654 pkt. i tylko 5 punktów straty.
Zwyciężczynią naszego konkursu została srebrna medalistka z poprzedniego sezonu - Emenencja z dorobkiem 659 pkt.!
Gratulacje!

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w naszej zabawie. Serdeczne podziękowania dla Morfiego, za przeprowadzenie typera, z moim niewielkim udziałem.

Pozostałe wyniki znajdują się na stronie typera.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Gratulujemy wszystkim medalistom! Dobra robota!

Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w pysznej zabawie. Dobra robota chłopacy!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: astronauta »

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla organizatorów. Świetna robota.
Znowu czwarty, o punkt za podium :]
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Morfi
Posty: 132
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:34

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: Morfi »

Gratuluję wszystkim dobrych typów ;) Gratuluję zwycięzcom!

Dziękuję za świetną zabawę wszystkim uczestnikom!
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: niepoinformowany »

Dzięki organizatorom za profesjonalne prowadzenie.

Ranking na podstawie typowania meczów i rywalizacji udało się wygrać, niestety pogrążyły mnie typowania w pretyperze. A niestety drugie miejsce to pierwszy przegrany ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Przedstawię jeszcze ostateczny ranking typera Champions League. Na drugim miejscu Synek, bo zasadniczo on sam typował w LM wyniki.
W +L też by był na drugim, ale z pazerności na pierwsze miejsce namówiłem go na postawienie na medal Zawiercia (trzeba było coś dać przeciw sali w końcówce).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: kanonier »

Jak w tym sezonie z typerem?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Coś tam ma być. Cierpliwości.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Typer ma być - na stronce, jak poprzednio.

1. Zastanawiajcie się już nad pierwszą kolejką i nad kolejnością końcową.

2. Szukam kogoś do pomocy, bo obowiązki zawodowe nie pozwolą mi prowadzić tego samodzielnie. Chodzi o wprowadzanie zakładów na stronę typera.

3. Oczywiście zakładam milcząco, że komunikaty będzie wprowadzać emerencja. Proszę o potwierdzenie.

Zgłoszenia do 2. poproszę tutaj albo na privie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: Noworoczny »

Aaa, jeszcze jedno. Jak nikt się nie zgłosi do pomocy, to ja rezygnuję (:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
emerencja
Posty: 1044
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Typer Plusligi 2018/2019

Post autor: emerencja »

Witam wszystkich!
Jak sobie popatrzyłam, jak długo mnie tu nie było, to aż mi szczęka opadła. Aż 9 miesięcy... Niestety, sprawy zawodowe i problemy rodzinne sprawiły, że nie miałam ani czasu ani głowy do aktywnego udziału na forum. Niemniej jednak śledziłam forum jako tzw. klasyczny podglądacz.
Wiem, ze późno, ale chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom Typera 2018/2019 za udział w zabawie. Chciałabym również pogratulować sukcesu pozostałym medalistom, a wszystkim pozostałym uczestnikom, że dotrwali do końca całej zabawy.
Mam nadzieję, ze w tym roku będzie tyle samo uczestników, a może nawet więcej osób zechce do nas dołączyć.
Dziękuję Noworoczny, że będziesz w tym roku prowadził naszą zabawę. Mam nadzieję, że znajdzie się drugi wspólnik do wprowadzania zakładów.
Czy w Pretyperze będzie w tym roku tylko podium, majster i spadkowicz, czy będzie przewidziana cała klasyfikacja? Nie wiem, czy na Betfolksach jest opcja korekty punktacji, tak, jak to było w starym exelu.
Noworoczny pisze:Typer ma być - na stronce, jak poprzednio.

1. Zastanawiajcie się już nad pierwszą kolejką i nad kolejnością końcową.

2. Szukam kogoś do pomocy, bo obowiązki zawodowe nie pozwolą mi prowadzić tego samodzielnie. Chodzi o wprowadzanie zakładów na stronę typera.

3. Oczywiście zakładam milcząco, że komunikaty będzie wprowadzać emerencja. Proszę o potwierdzenie.

Zgłoszenia do 2. poproszę tutaj albo na privie.
Ad. 3.

Mistrzyni Czerwonej Czcionki melduje swoją gotowość na stanowisku bojowym do tapetowania ściany czerwonymi ogłoszeniami. Klawiatura została wczoraj pracowicie wypolerowana i jest w pełni gotowa. :) Zaraz zawieszę pierwsze tegoroczne ogłoszenie w stosownym wąteczku. :)

Zatem do zobaczenia!
Witam w Typerze PlusLigi 2019/2020!
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Zablokowany

Wróć do „Typermania”