[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Odzież Termoaktywna

Odzież Termoaktywna

Postby bananTRN » 26 Nov 2013, o 21:36

Panie i panowie, gdzie kupie dobrej jakosci bielizne termoaktywna w dosyc rozsadnej cenie? Chodzi mi o bluzke z dlugim rekawem oraz spodenki
bananTRN

Re: Odzież Termoaktywna

Postby lipton » 27 Nov 2013, o 08:58

Decathlon?
Sam w zeszłym sezonie trochę kupowałem i byłem zadowolony.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
lipton

Postby sever » 5 Dec 2018, o 17:07

Ja swoją odzież termoaktywna kupiłem [url=http://www.reklama.pl[/url] i jestem bardzo zadowolony odnośnie jej jakości wykonania i modnego wyglądu. Ważne jest aby w doborze odpowiedniego ubioru kierować się solidnością materiału aby dane ubrania spełniały swoją rolę.
sever

Postby awesome » 15 Jun 2019, o 12:45

Tutaj mały artykuł o sensie stosowania odzieży termoaktywnej. Ważne jest, aby znać jego przeznaczenie i to, co oczekujemy, aby później dobrze wybrać i być pewnym zasadności korzystania z takiego sprzętu. Czemu? Chociażby po to, żeby nie wydawać bezsensownie kasy: [ingerencja moderatora]
Last edited by Guilder on 15 Jun 2019, o 18:43, edited 1 time in total.
Reason: Punkt 16. Regulaminu Forum.
awesome

Warnings: 1

Postby Kiels » 10 Jul 2019, o 20:07

Ja też kupuję tam gdzie lipton. Jest świetna. Na przełomie maja i czerwca podczas urlopu z rodzinką szlifowałem formę sporo jeżdżąc na rowerze po Czarnogórze. Mimo dość wysokich temperatur odzież termoaktywna sprawdzała się w stu procentach. Nawet jeżdżąc w długich sportowych jogersach nie było za gorąco. Ważne jest by mimo wysiłku w upale zawsze zakrywać maksymalnie ciało. To zmniejsza ryzyko porażenia słonecznego, no i czerniaka -zachowajmyzdrowie.pl/porazenie-sloneczne-udar-sloneczny-czerniak/ .
Kiels

Return to Trening