Do poprawy??

TomekGli95
Posty: 43
Rejestracja: 23 paź 2008, o 10:36
Płeć: M
Kontakt:

Do poprawy??

Post autor: TomekGli95 »

-13 lat (rocznik 1995)
-183cm
-71kg
-ręka z miejsca: 239cm
-wyskok z miejsca: 298cm
-blok: 289cm
-atak: 308cm
-skok w dal z miejsca: 233cm
-pozycja: przyjmujący

Czy moge coś osiągnąć, jeżeli nie to napiszcie co powinienem poprawić i w jaki sposób.
[...]
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Do poprawy??

Post autor: Mate »

Mmmm........ Żadnych ćwiczeń, ani siłowni, bo warunki jak na wiek znakomite. Wszystko przyjdzie z czasem. Rozciągaj się trochę, bo znam takie osoby, które za młodu były wysokie, a potem już nie rosły.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do poprawy??

Post autor: Guilder »

Urośniesz z 10cm i przy normalnym treningu mógłbyś normalną karierę rozpocząć. Bardzo fajne warunki. I dobrze mówi Mate, nie kombinuj z ćwiczeniami wyskoku na chwilę obecną, sama gra skoczność też poprawi, a na trening siłowy przyjdzie czas.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
scoobany
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2008, o 11:55
Płeć: M

Re: Do poprawy??

Post autor: scoobany »

Jak myślicie mam szanse urosnąć jeszcze 10-15 cm ( wzrost 181cm , wiek 14 lat:P) ? A i kiedy najlepiej zacząć ćwiczenia na skoczność?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do poprawy??

Post autor: Guilder »

Napiszę Ci to samo co każdemu: każdy kogo znałem miał w swoim życiu taki okres, gdzie rósł nawet kilka centymetrów miesięcznie, po prostu bardzo szybko. Jest to swego rodzaju norma, przynajmniej u chłopaków. I każdy ma to w innym wieku. Jeśli miałeś już coś takiego, to urośniesz jeszcze góra 5 cm. Jeśli nie, to masz szansę.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Do poprawy??

Post autor: Mate »

Spokojnie jeszcze rośniesz. Ja jak robiłem te ćwiczenia to zaczęły mnie kolana boleć. No i do dziś to zostało, bo podczas robienia przysiadów bolą mnie kolana. Więc odradzam robienia Air Alertów itd. A co do twojego wzrostu. Rozciągaj się trochę. Najlepiej rano, bo gdzieś czytałem, że wtedy ciało jest o kilka centymetrów dłuższe.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
scoobany
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2008, o 11:55
Płeć: M

Re: Do poprawy??

Post autor: scoobany »

A jakie rozciąganie masz na myśli ? Zwisy na drążku , a może skłony czy coś w tym stylu?;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”