Skrzywienie Kręgosłupa

AsRocketman3
Posty: 70
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:35
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Kontakt:

Skrzywienie Kręgosłupa

Post autor: AsRocketman3 »

Witam
Od miesiąca mam bóle w odcinku lędźwiowym, nasilające sie przy wysiłku fizycznym, a juz bardzo nasilające przy atakowaniu i serwowaniu w siatkowce, okazało sie ze to kifoza ledzwiowa 1 stopnia, i mam takie pytanko jak moglbym to skorygować, chodzi mi o jakies dobre cwiczenia korekcyjne, narazie cwicze brzuch (rowerkiem) i grzbiet (leze na ziemi, lewa reka i prawa noga w gorze i nazmiane). Ma ktos cos jeszcze i moze jakies rady jak czesto je robic, czego unikac i przede wszystkim czy da rade to wyleczyc?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Skrzywienie Kręgosłupa

Post autor: Arff »

idź do lekarza...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
AsRocketman3
Posty: 70
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:35
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Kontakt:

Re: Skrzywienie Kręgosłupa

Post autor: AsRocketman3 »

hehe no bylem, to mi to zdiagnozował i dal takie 2 leki, ale zadnych cwiczen, powiedzial tylko ze plywac moglbym, dobra bede cwiczyl to co mi wfista dał czyli te cwiczenia o ktorych mowilem i jeszcze kumpel mi przywiezie jakie on mial kiedys przy skrzywieniu, wiec w sumie juz watek nie aktualny, chyba ze mialby ktos jakies dobre rady.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”