Testy

chmielu60
Posty: 5
Rejestracja: 4 paź 2009, o 18:49
Płeć: M

Testy

Post autor: chmielu60 »

Witam. Jadę w najbliższym czasie na testy do juniorów jednego z klubów ekstraklasy. Jestem ciekaw jak takie może cos wyglądać, tzn. co może byc sprawdzane ? Jeśli ktoś miał już do czynienia z taką sytuacją bardzo proszę o podzielenie się swoimi radami, uwagami, spostrzeżeniami ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Testy

Post autor: Mate »

Myślę, że może być coś podobnego do testu SMS-owskiego. Nie mogę znaleźć info o tym teście, ale z tego co pamiętam(czytałem, żeby nie było, że przechodziłem taki test :D ) to były takie rzeczy: mierzenie zasięgów, biegi i małe gierki(ataki, zagrywki itd. w poszczególne strefy). Pamiętam, że o teście było napisane na stronie lodzkie.edu.pl, gdzie były te duperele związane z rekrutacją do szkół. Teraz serwis jest zamknięty.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
bws34
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:44
Płeć: M

Re: Testy

Post autor: bws34 »

Z tego co ja pamiętam co było to:bieg koperta,bieg 20m,zagrywki po strefach,rzut piłką lekarską z klęku,zagrywki po strefach,małe gierki i ogólna ocena trenera w grach w "6", no i do tego waga,wzrost i zasięgi. ;) Nie ma się czym stresowac ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Testy

Post autor: Mate »

http://www.smsspala.internetdsl.pl/smss ... zkole.html

Na samym dole są ćwiczenia, których można spodziewać się na jakichkolwiek testach siatkarskich ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”