Buty Asic- nazwa i dostępność!

vette11
Posty: 47
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 12:05
Płeć: M

Asics Gel Sensei 2

Post autor: vette11 »

Chce sobie zakupic buty takie jak w tytule , prosze o wypowiedz osoby ktore takowe byty posiadaja , chce wersje MT czyli za kostke.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: Arff »

Buty same nie grają... myślę że kupowanie Sensei dla szpanu przed kolegami to strata pieniędzy :D Jest masa innych tańszych i ładniejszych butów o co najmniej nie gorszej charakterystyce :) Asics to bardzo droga firma...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
mariuszowy
Posty: 23
Rejestracja: 26 wrz 2009, o 16:09
Płeć: M

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: mariuszowy »

Jezeli chcesz kupic sensei 2 - stary model mozna dostac za <300zl to sie pospiesz bo ludzie wykupuja xD
Sam myslalem nad zakupem tych bucikow ale moje gel task dobrze sie trzymaja.

Tak czy inaczej trzeba wydac przynajmniej 150-200zl na buty do siatkowki, ale starcza ci one na przynajmniej 2 lata.

Ja osobiscie nie lubie butow MT, dlaczego ?
Kostka przyzwyczaja sie do tego ze nie musi tyle pracowac przez co latwo o kontuzje jesli nie masz pozniej MT.
Ludzie kupuja MT bo mysla ze beda lepiej w nich wygladac, wyzej skakac i [cenzura] koly w 1 metr :P

Tak czy inaczej przejdz sie do sklepu, zaloz buty, pobiegaj i poskacz w nich :P Rozmiar powinien byc w sam raz, ja mam o 0,5 numera za duze co sprawialo mi wiele problemow na poczatku :/
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: Arff »

Ja osobiscie nie lubie butow MT, dlaczego ?
Kostka przyzwyczaja sie do tego ze nie musi tyle pracowac przez co latwo o kontuzje jesli nie masz pozniej MT.
Masz rację, ale konkretnie to nie kostka, tylko mięśnie odpowiedzialne za stabilizowanie stawu skokowego... poprzez grę w butach typu MT albo w stabilizatorze te mięśnie po prostu są mniej eksploatowane, co za tym idzie tracą swoją moc i wytrzymałość, co prowadzi do kontuzji... Zawodowi siatkarze grają w stabilizatorach dlatego, bo już niejednokrotnie borykali się ze schodzeniem stawu skokowego, co zdecydowanie zwiększa ryzyko ponownego urazu.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
vette11
Posty: 47
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 12:05
Płeć: M

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: vette11 »

Arff pisze:Buty same nie grają... myślę że kupowanie Sensei dla szpanu przed kolegami to strata pieniędzy :D Jest masa innych tańszych i ładniejszych butów o co najmniej nie gorszej charakterystyce :) Asics to bardzo droga firma...
Jakiego szpanu ? Ja chce kupic te buciki zeby grac w nich w siatkowke a Ty mowisz o szpanie ...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: Mate »

Po prostu wiele osób kupuje buty dla szpanu, tzn. są słabymi amatorami i myślą, że jak mają buty za 400 zł to od razu trener weźmie go do kadry szkolnej, nast. wojewódzkiej, a kończąc przygodę z orłem na piersi :D . Jeżeli jesteś dobry w siatkę to kupuj i tyle ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: Nagor »

Jesteś dobry w siatkę to w sandałach będziesz dobrze grał. Za 17 zł.
...
vette11
Posty: 47
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 12:05
Płeć: M

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: vette11 »

Mate pisze:Po prostu wiele osób kupuje buty dla szpanu, tzn. są słabymi amatorami i myślą, że jak mają buty za 400 zł to od razu trener weźmie go do kadry szkolnej, nast. wojewódzkiej, a kończąc przygodę z orłem na piersi :D . Jeżeli jesteś dobry w siatkę to kupuj i tyle ;) .

Juz zamowilem ;D 299 zł + dostawa
vette11
Posty: 47
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 12:05
Płeć: M

Re: Asics Gel Sensei 2

Post autor: vette11 »

No i mam juz buty , sa super , leciutkie , dobrze leza na nodze , w dodatku maja gruba podeszwe wiec mam 2 cm wyzej ;D
rzodkiew00
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2010, o 13:27
Płeć: K

Buty Asic- nazwa i dostępność!

Post autor: rzodkiew00 »

Witam. Od dawna poszukuje nazwy butów- modelu i ich dostepnosci w sklepach, allegro. itp.
Chodzi mi o buty, w jakich nasze siatkarki graly m.in. na ME w Chorwacji- czerwone asisc (czesto byly tez w kolorze niebieskim).
http://media.reprezentacja.net/gallery/ ... to1288.jpg Tutaj przykladowe zdjecie.
Pomoze ktos? :)
lubelski
Posty: 105
Rejestracja: 29 paź 2009, o 08:58
Płeć: M

Re: Buty Asic- nazwa i dostępność!

Post autor: lubelski »

Asics Gel Beyond.
Niestety chyba się ich już nie produkuje :/
A szkoda bo sam bym takie chciał.
traumel1
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2010, o 19:24
Płeć: M

Re: Buty Asic- nazwa i dostępność!

Post autor: traumel1 »

To nie są beyondy a sensei'e jedynki, juz nie produkowane
Ostatnio zmieniony 30 sty 2010, o 13:34 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, punkt 16.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”