Nakolanniki

kamo97
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 17:01
Płeć: M

Nakolanniki

Post autor: kamo97 »

Kupiłem Białe Asicsa Gel conform czy to są tylko damskie.?
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nakolanniki

Post autor: Mate »

Nigdy nie spotkałem się, żeby nakolanniki miały "przeznaczenie płciowe" :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Guma
Posty: 36
Rejestracja: 22 lut 2010, o 21:52
Płeć: M
Lokalizacja: TM

Re: Nakolanniki

Post autor: Guma »

powiedz mi po co sie tym zadręczasz masz nakolanniki i graj w nich a czy sa meskie czy damskie to nie ma znaczenia bo i tak nikt sie nie skapnie
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nakolanniki

Post autor: Guilder »

Ja tam, podobnie jak Mate, nie widziałem żadnego podziału nakolanników. Kolana damskie i męskie nie różnią się aż tak, jak np klatka piersiowa. ;-)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Metrowiec
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2010, o 18:46
Płeć: M

Re: Nakolanniki

Post autor: Metrowiec »

Nie ma żadnych podziałów płciowych...Zresztą różowe nie są, więc graj póki możesz.


P.S.
Osobiście poleciłbym Ci Rucanora :)
Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Nakolanniki

Post autor: mejbi »

Podczepię się pod temat...

Asics Conform, czy Performance? Które lepsze? Droższe, i to stosunkowo sporo (ok. 50zł vs 80zł), są Performance. Osobiście miałem Conform i spisywały się dobrze (w przypadku ochraniaczy żelowe wkładki są świetne), tylko po jakimś czasie rozciągnęły się na tyle, że spadały z kolan. Pewnie żadne nakolanniki nie są wieczne, ale może te droższe wytrzymalsze? Bo jak tłumaczyć 60% wyższą cenę? Ładniejszym wyprofilowaniem?

Pozdrawiam
lolo792
Posty: 22
Rejestracja: 4 paź 2010, o 14:31
Płeć: M
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Nakolanniki

Post autor: lolo792 »

Nakolaniki spokey
Mial ktos z was te nakolaniki i czy wystarcza do grania amatorskiego pare razy w tygodniu ?
Zapraszam duzo dobrego hip hopu :)
http://chomikuj.pl/lolo79
Karolina.
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2011, o 19:24
Płeć: K
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nakolanniki

Post autor: Karolina. »

Odkopię temat.
Ostatnio rozwaliłam moje nakolanniki (nike, szczerze nie wiem jaki model, taki dopasowany do lewej i prawej nogi...) zastanawiam się nad mizuno VS-1, ale nie jestem do końca pewna co do wytrzymałości. Mam taką dendencję, że przy wykonywaniu padów gwałtownie tłukę kolanami o parkiet, a przy odbiorze zamiast zrobić wykrok wole walnąć się na kolana. I takim sposobem porobiły mi się dziury. W grę wchodzą też asicsy gel conform, ale nie wiem dokładnie jak jest z rozmiarówką, bo po prostu pulpet ze mnie, tamte nike to był rozmiar L chyba, a i tak trochę się z nich "wylewało". Już nie chodzi o to, jak to wygląda, ale żeby nie uciskały za mocno. Więc jak? I lepiej w razie czego brać białe, które zazwyczaj są tańsze i częściej prać, czy wyłożyć te 5-10zł więcej i mieć spokój?
Już nadeszły takie czasy, mistrzem polski będą PASY!
Asseco Resovia Rzeszów. ♥
dziokon
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2012, o 22:22
Płeć: M
Lokalizacja: Tylmanowa
Kontakt:

Re: Nakolanniki

Post autor: dziokon »

Kiedyś też używałem tych nakoleników tylko czarnego koloru także napewno nie są damskie ;)
Więcej, więcej!
Takahashi
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 16:21
Płeć: M

Re: Nakolanniki

Post autor: Takahashi »

Korzystając z okazji odgrzania kotleta chciałbym się poradzić w kwestii nakolanników ASICS PERFORMANCE. Miał ktoś z nimi do czynienia? Godne polecenia? Ostatnio miałem Asics Flex i nie wytrzymały zbyt długo..
Mora
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2012, o 14:23
Płeć: K

Nakolanniki Asics Gel Conform-pranie

Post autor: Mora »

Jak w temacie, a dokładniej w jakiej temperaturze powinno się prać białe nakolanniki firmy Asics Gel Conform?
Czy można je w ogóle prać ???
Dziękuję za odpowiedzi:)
Takahashi
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 16:21
Płeć: M

Re: Nakolanniki Asics Gel Conform-pranie

Post autor: Takahashi »

Mora pisze:Jak w temacie, a dokładniej w jakiej temperaturze powinno się prać białe nakolanniki firmy Asics Gel Conform?
Czy można je w ogóle prać ???
Dziękuję za odpowiedzi:)
Tego akurat modelu nie używałem, ale ogólnie nakolanniki asicsa prałem/piorę w 40 stopniach. Raczej unikaj wirowania, wychodzą po jakimś czasie niepotrzebne nitki i ogólnie niszczą się szwy ( bazuję tylko i wyłącznie na swoim doświadczeniu). W ten sposób białe nakolanniki zawsze się ładnie dopierają :)
MinutaDo
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2013, o 11:36
Płeć: K

Re: Nakolanniki

Post autor: MinutaDo »

Witam,

czy ktos porownywal Asics Conform z Performance ? Czy uzytkownicy/uzytkowniczki mogliby zmierzyc sie i opisac jaki maja rozmiar. Ciezko mi uwierzyc, ze powinnam nosic L senior przy szczuplej nodze - mam 32 cm pod kolanem i 38 cm nad. Mieszkam w takim miejscu, gdzie nie mam mozliwosci przejscia sie do sklepu i zmierzenia danego nakolannika. Bede wdzieczna za pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”