[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Stabilizator

Stabilizator

Postby lewyboss » 13 Dec 2010, o 21:24

Witam wszystkich.

Żeby nie było, że nie użyłem opcji "szukaj", to widziałem już podobny temat na forum, ale dawno nie byl odświeżany, a mój problem jest trochę inny.

2 tygodnie temu pierwszy raz skręciłem kostkę (z peknieciem lub naderwaniem torebki stawu skokowego nie pamiętam dokładnie). Noszę jeszcze gips, ale lada dzień go zdejme. Planuje zakupić stabilizator i używać go tylko na meczach i treningach (czytałem już dużo o tym w internecie - rozleniwienie mięśni itd.).

Teraz czas na pytania :)

1)Jakie stabilizator najlepiej kupić? Mam na myśli taki, aby nie ograniczał za bardzo ruchów, był wygodny, ale i zabezpieczał przed kontuzjami!!! Znalazłem takie:
-McDavid A 101 ANKLE GUARD http://www.reklama
- Active ankle T2 http://reklama

Który polecacie? Jakie są zalety i wady tego ze sznurowadłami i tego bez nich? ;) Który jest wygodniejszy? Jeżeli znacie jakieś inne to możecie również podawać tylko proszę o jakieś uzasadnienie. Zależy mi na wygodzie, ale nie chciał bym jeszcze raz skręcić kostki - za długa przerwa w grze.

2) Powinienem używać jakiś maści po zdjęciu gipsu? Rehabilitacje za pewne poradzi mi lekarz, ale jakieś rady również mile widziane. ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi.
lewyboss

Re: Stabilizator

Postby lewyboss » 6 Jan 2011, o 16:49

Miesiac minął. Chodze w normalnie, ale opuchlizna nadal jest. Znacie jakies sposoby na pozbycie sie jej? (mialem skrecenie II stopnia)

Jak mozecie to polećcie jakis stabilizator ;)
lewyboss

Postby Ted » 6 Jan 2011, o 16:53

lewyboss wrote:Miesiac minął. Chodze w normalnie, ale opuchlizna nadal jest. Znacie jakies sposoby na pozbycie sie jej? (mialem skrecenie II stopnia)

Wizyta u lekarza.
Ted
Redaktor naczelny   Redaktor naczelny

Postby Kuba14 » 12 Mar 2012, o 22:04

Jaki w miarę tani ale dobry stabilizator polecacie?
Kuba14

Postby bws34 » 21 Apr 2012, o 13:25

MC David Ankle X sam go używałem i jest ok,ale szczerze to polecam wzmocnić kostkę i zainwestować w porządne wysokie buty,chyba że masz zalecenie od lekarza że masz nawykowe skręcenie stawu skokowego i musisz mieć.
bws34

Return to Trening