Air Alert II Dziennik by Ziolak

ziolakzl
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 15:12
Płeć: M
Kontakt:

Air Alert II Dziennik by Ziolak

Post autor: ziolakzl »

Cześc wszystkim.
Dużo na forum jest tematów o SD III, czy AA II... Postanowiłem ukończyc ten drugi. Żeby zapobiec kolejnemu natłokowi takich tematów pomyślałem, że będę codziennie zapisywał moje odczucia. Możecie pisac jak wam szedł ten "program" i czy daliście rade ukończyc go w 100%.
AA II:

Kod: Zaznacz cały

http://www.muks.suwalki.pl/artykuly/cwiczenia/1.php
Przed rozpoczęciem 12 tygodni cwiczeń moje parametry wyglądają tak:
wzrost: 188cm
atak: 332cm
waga: 71kg (w trakcie treningu będę stosował dietę, w której znajdzie się dużo bananów, makaronu, ryżu i ryb, aby nabrac trochę masy w naturalny sposób)
czas trwania: 25.12.2010r - 19.03.2011r

Do moderatorów: 1 post = 1 tydzień. Co dzień będę edytował post dodając spostrzeżenia z danego dnia. W następnym tygodniu napiszę 2 post itd.


Tydzień I

Dzień I: Krótka rozgrzewka, bieg w miejscu, pajacyki i rozciąganie. Po kilku minutach wziąłem się do cwiczeń. Polecam robic te cwiczenia tak jak oni zalecają. Nie zaczynac od 4 tygodnia, bo można przeforsowac organizm. Po każdym cwiczeniu robiłem chwilkę odpoczynku na łyk wody. Gdy skończyłem ostatnie skoki znowu się rozciągałem i masowałem kolana i zrobiłem brzuszki. Jestem zadowolony :) I trening przebiegł bez problemu i zajął niecałe 30 minut. Czekam na jutrzejszy. :D

Dzień II: Tak samo jak w I dniu :) Jednak postanowiłem dołożyc brzuszki do każdej serii. 20 na rozgrzewkę, 20 po I serii i 30 na koniec. Na razie jeszcze nic nie boli, mam nadzieję, że będzie tak do końca. ;D

Dzień III:
Dzień IV:
Dzień V:
Dzień VI:
Dzień VII:
:)
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Air Alert II Dziennik by Ziolak

Post autor: Stelmach »

Już wymiękłeś???
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Air Alert II Dziennik by Ziolak

Post autor: awesome »

Zanim zaczniesz narażać swoje stawy na takie przeciążenia, jakie występują podczas robienia tych programów, przeanalizuj mechanikę wyskoku.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
ziolakzl
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 15:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: Air Alert II Dziennik by Ziolak

Post autor: ziolakzl »

Trening wykonuję cały czas, ale doszedłem do wniosku, że co dziennie jest to samo, tylko z każdym tygodniem więcej się męczę (więcej powtórzeń) Napiszę jak skończe 12 tydzień. Jutro zacznę dopiero 4.
Stelmach pisze:Już wymiękłeś???
Nie martw się - nie wymięknę, jeżeli nie będzie efektów, to po 12 tygodniu będę robił ten trening dalej.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2011, o 18:20 przez ziolakzl, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Air Alert II Dziennik by Ziolak

Post autor: Stelmach »

ziolakzl pisze:Trening wykonuję cały czas, ale doszedłem do wniosku, że co dziennie jest to sam, tylko z każdym tygodniem więcej się męczę (więcej powtórzeń) Napiszę jak skończe 12 tydzień. Jutro zacznę dopiero 4.
Stelmach pisze:Już wymiękłeś???
Nie martw się - nie wymięknę, jeżeli nie będzie efektów, to po 12 tygodniu będę robił ten trening dalej.

to dobrze bo jestem ciekawy przebiegu i efektów ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”