Nie mogę grać?

bashful
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2011, o 19:54
Płeć: K

Nie mogę grać?

Post autor: bashful »

Witam.

Od kiedy zaczęłam dojrzewać kości zaczęły mi 'strzelać'. Nie zawsze jest to bolesne chociaż najbardziej boli i strzela w trakcie robienia przysiadów. Strzela mi w palcach dłoni, kolanach, kostkach i nadgarstkach. Kiedyś moja [cenzura] spytała się lekarza [nie było mnie przy tym] co to może być, stwierdził, że to prawdopodobnie wiotkość stawów.
Nie wiem co myśleć na ten temat gdyż wiele osób mówi, że to może być objaw nieprawidłowej diety czy braku jakichś witamin.

Dziś na jednej ze stron przeczytałam, że w razie tej przypadłości "(...)Należy unikać sytuacji grożących urazem, np. sportów kontaktowych, gry w piłkę(...)". Nie wiem co zrobić, kocham siatkówkę, ale też nie chcę zrobić sobie krzywdy.

Czy któremuś z forumowiczów również 'strzelają' kości? Co z tym robicie?
Stelmach
Posty: 259
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 15:28
Płeć: M

Re: Nie mogę grać?

Post autor: Stelmach »

Szczerze mówiąc to znam bardzo dużo takich ludzi i nie widze żeby sie ktoś bał grać w siatke, a co do lekarzy to powiem szczerze że publicznego możesz w ogóle nie słuchać bo tylko ci wode w mózgu zrobi a prywatny namówi cie na prywatne leczenie za które zapłacisz bardzo dużo zupłenie nie potrzebnie..
Mi też strzelają kości np ide z rana do kuchni i mi coś w pięcie strzela a o przysiadach i dłoniach to juz nawet nie wspominam :D Wcinaj dużo wapnia ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”