Trening- wakacje, czas wolny

Awatar użytkownika
reptar17
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2011, o 13:17
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Trening- wakacje, czas wolny

Post autor: reptar17 »

Witam
Mam 13lat, 178cm wzrostu, 56kg wagi. Trenuję siatkówkę 9 miesięcy. Teraz będą wakacje, więcej czasu wolnego. I pod koniec czerwca kończą się treningi. Jestem osobą która nie lubi siedzieć w miejscu. Chciałbym poświęcić czas wolny na trening. Nie wiem za bardzo co mógłbym robić. Bo boiska do siatkówki w mojej okolicy za bardzo nie ma, tylko do piłki nożnej i koszykówki. Nawet jeśli nie mółbym popracować przez ten czas nad umiejętnościami to warto by wzmocnić nogi i poprawić kondycję. Co byście zalecali jaki plan dnia?
Mam jeszcze takie pytanie. Jak dobrze przygotować się na trening. O 15 wracam ze szkoły. Potem godzinkę porobię lekcje. I mam czas wolny przed treningiem, który jest o 18:30. Co powinienem jeść, o której godzinie? Jakieś rozciąganie przed treningiem dodatkowo? Wizualizacja? Proszę o porady.
Junior
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2008, o 07:13
Płeć: M

Re: Trening- wakacje, czas wolny

Post autor: Junior »

Jak masz 13 lat, krótko trenujesz i chcesz wzmacniać nogi, to jest coś co pasuje wprost idealnie.

Namów kumpla z drużyny do pary, a najlepiej jeszcze jedną parę. Znajdźcie boisko do plażówki - nie wierzę że takiego w Poznaniu nie znajdziesz i grajcie przez całe wakacje :D

Nogi wzmocnisz, skok po 2 miesiącach mocno się poprawi, poprawisz technikę - cóż więcej chcieć...
Jaghus
Posty: 9
Rejestracja: 2 lut 2011, o 20:33
Płeć: M

Re: Trening- wakacje, czas wolny

Post autor: Jaghus »

Ja poza tym polecam bieganie na dłuższe dystanse.
Poprawia kondycje i wytrzymałość, co również przyda się na boisku :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”