Odzież

krS
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2011, o 17:43
Płeć: M

Odzież

Post autor: krS »

Witam może mi ktoś pomóc w wyborze koszulki do siaty gdyż gdyż gdy gram w zwykłej koszulce 100 % bawełna to po zawodach bądź treningu pocę się jak koń po westernie i mogę wyciskać wodę z niej ;) z kolei poliestrowa w ogóle nie oddycha i jest w niej okropnie gorąco. liczę na pomoc ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odzież

Post autor: Guilder »

Jeśli nie chcesz się bawić w kupowanie koszulek Asics bądź Nike'a, albo innej znanej firmy, z super-hiper-mega-nowoczesnymi technologiami, które chodzą co najmniej za stówę, to stuprocentowa bawełna jest najlepszym wyjściem. A że się pocisz? Sprawdź, czy przypadkiem to nie jest u Ciebie normalne. Ja np. wiem o sobie, że bardzo łatwo "oddaję wodę", i czy gram w koszulce z bawełny, czy bez (to raczej na plaży :P ) to mi to wielkiej różnicy nie robi. Może tak jest i u Ciebie?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Odzież

Post autor: arbas »

Zawsze możesz poszukać czegoś nie super hiper firmy w Decathlonie - ale tak czy siak bajki o tym, że koszulka przepuszcza cały pot na zewnątrz to no cóż bajki. Ważne, żeby bardzo dobrze po prostu przylegała do ciała.
BartekeuroSkra
Posty: 17
Rejestracja: 23 sie 2010, o 23:41
Płeć: M

Re: Odzież

Post autor: BartekeuroSkra »

To chyba dobrze, ze sie pocisz...
Dzieki temu schladzasz cialo,
Ja sam po treningu wyciskam koszulki ale coz, taka natura i trzeba sie z tym pogodzic.
Spojrz na to z innej strony.. po treningu widac ile pracy wkladasz w trening
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Odzież

Post autor: ciorny17 »

Ja też się pocę, nawet bardzo ale mi to nie przeszkadza. Co do stroju to używam koszulek 100% bawełna są najlepsze. Kiedyś bodaj w sieci sklepów Intersport były fajne koszulki z Asicsa. Cena o ile się nie mylę coś w granicach 90 zł nie aż tak drogo.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”