[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Trening dla siatkarzy plażowych, wyskok, siła, dynamika

Trening dla siatkarzy plażowych, wyskok, siła, dynamika

Postby olek » 5 Mar 2012, o 15:52

Witam
Mam 17 lat 187 cm wzrostu, 72 kg wagi. Jaki proponujecie sposob treningu na wyskok dla siatkarza plażowego? Czy na siłowni porzez jakieś cwiczenia czy też jakies super dunki? I jeszcze jakie ćwiczenia mogę zastosować na siłowni aby zwiększyć siłe, i dynamike? prosze o pomoc :)
olek

Re: Trening dla siatkarzy plażowych, wyskok, siła, dynamika

Postby awesome » 7 Mar 2012, o 01:24

Poczytaj tematy dotyczące wyskoku na tym forum, na większość odpowiadałem. Nie ma różnicy czy skaczesz na plaży, czy na sali - mechanika wyskoku jest taka sama, jedyną różnicą jest podłoże, a nie ruch czy sposób treningu.
awesome

Return to Trening