Skurcze

SlumsiK
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, o 13:02
Płeć: M

Skurcze

Post autor: SlumsiK »

Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale pisze, za co z gory przepraszam.

Mam pewien problem, otoz: Gram w siatkowke na podowrku od poczatku wakacji prawie codziennie po kilka godzin. Od jakiegos czasu po zgieciu nogi w kolanie lapia mnie skurcze w udzie. Moze powinienem jakies leki brac, moze troche odpoczac?
Metrowiec
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2010, o 18:46
Płeć: M

Re: Skurcze

Post autor: Metrowiec »

Bierz koleś magnez, potas i wzmocnij się witaminkami i odpocznij. Skurcz to moim zdaniem reakcja obronna twojego organizmu ;)
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Skurcze

Post autor: awesome »

Po graniu się rozciągaj, zwiększ podaż magnezu i potasu, ogranicz kawę i herbatę w okolicach grania.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
SlumsiK
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, o 13:02
Płeć: M

Re: Skurcze

Post autor: SlumsiK »

Dzieki za pomoc:)

Zaczynam brac neomag skurcz ( magnez, potas, B6) to wystarczy?:D

I mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie: przy ataku staram sie bic dosyc mocno a nie ma takich efektow jakie bym chcial. Brak sily ataku moze byc spowodowane zlym nabiegnieciem? A moze mam dlon za luzno i poprostu pilka wtedy zwalnia?:D
CzyDe
Posty: 71
Rejestracja: 5 sie 2012, o 20:18
Płeć: M

Re: Skurcze

Post autor: CzyDe »

Pamiętaj, że siła ataku bierze się ze współpracy całego ciała.
Dobry nabieg pozwala Ci włożyć swój pęd w uderzenie piłki, do tego powinieneś oddać energię łuku napiętego, w który składasz się powietrzu, więc ciągniesz atak z pleców i brzucha, potem barkiem, dłonią tylko musisz trafić czysto w piłkę i nakryć nadgarstkiem.
SlumsiK
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, o 13:02
Płeć: M

Re: Skurcze

Post autor: SlumsiK »

Dzieki:) wiem o tym:)

Nagralem filmik ze swoimi atakami i wylapalem kilka bledow.
- zbyt malo dynamiczny nabieg, mysle ze jakbym trenowal go do upadlego daloby to rezultaty.
- wybijam sie majac pilke nad soba, mysle ze tez by sie zrobilo
- czesto nie trafiam czysto w pilke, i tu nie wiem co mam robic. Obijanie pilki o sciane da rade?

Przypominam ze jestem amatorem i ciwcze jedynie na podworku.
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Skurcze

Post autor: awesome »

Lepiej kup oddzielnie potas i magnez. Nieczysty atak jest często związany z wejściem pod piłkę, wydłużaj sukcesywnie nabieg aż znajdziesz optymalne ustawienie.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
SlumsiK
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2012, o 13:02
Płeć: M

Re: Skurcze

Post autor: SlumsiK »

Dzieki za pomoc :) Jezeli mialbym jakies watpliwosci to awesome moge do Ciebie napisac?
awesome
Posty: 150
Rejestracja: 9 cze 2010, o 21:15
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Skurcze

Post autor: awesome »

Tak.
https://blogujmy24.pl/ - trening, dieta, suplementacja, zdrowie i sport. Ponadto baza klubów sportów walki.
Sam009
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2012, o 17:54
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skurcze

Post autor: Sam009 »

Więcej witamin, jak nie pomaga to udaj się do lekarza;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”