Wzrost, trening, szkoła

laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

Więc tak zacznę od początku:
wiek: 15
płeć: kobieta
wzrost: 167
waga: 56
Za pół roku kończę gimnazjum i szukam jakiejś szkoły tylko chodzi mi o jakąś sportową na terenie podkarpacia lub małopolski, jeśli ktoś z was chodził do takiej to bardzo bym prosiła o pomoc.
Kolejna sprawa to to że jak narazie nie chodzę do żadnego klubu, jakieś dwa lata temu chodziłam, ale miałam kontuzję palca, strasznie długo się goił i już nie wróciłam na hale.
Następne pytanie jest takie mam skolizę ok 40 stopini i jesli chciałabym iść do takiej sportowej szkoły to ze względu na skoliozę czy by mnie przyjęli..?
Oraz mój wzrost nie jest imponujący.. ;/ Ale libero bym mogła być ;]] Też chodzi o to czy ze względu na mój wzrost by mnie przyjęli ..?
Bardzo proszę o odpowiedz, jakieś rady co zrobić ze wzrostem czy ta się jakoś "urosnąć" i propozcje szkół jeśli znacie jakieś ;]]]

[nie rozpisuje się na temat ile wzrostu ma moje rodzeństwo, rodzice i dalsze pokolenie--> nie wiem czy to ma jakikolwiek sens, to obliczanie ...]
laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

znacie jakieś szkoły z siatkówką dziewcząt ??
Metrowiec
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2010, o 18:46
Płeć: M

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: Metrowiec »

SMS Sosnowiec
laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

hahahaha, tam sie dostaja tylko nieliczne.... jakies inne szkoly?? :)
CzyDe
Posty: 71
Rejestracja: 5 sie 2012, o 20:18
Płeć: M

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: CzyDe »

Wybacz, ale 40 stopni skoliozy to dużo, jeszcze wzrost przeciętny, 2 lata bez gry, możesz trenować dla przyjemności ale o poważnej grze raczej możesz zapomnieć.
Metrowiec
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2010, o 18:46
Płeć: M

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: Metrowiec »

Jeśli z góry zakładasz, że cię tam nie będzie za nic w świecie, no to nie ma o czym gadać i pora zamknąć temat. Bez ambicji to nic nie osiągniesz, a sztuczna ambicja może jeszcze więcej szkody wyrządzić, więc tu moje posty się kończą.
laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

1. wiem, 40 to duzo ale i tak mi kaza cwiczyc wiec mozna sprobowac a moze mi to akurat cos pomoze; Martin Koch takze ma skolioze i podajrze w tamtym sezonie skarzyl sie na bole plecow wlasnie przez skolioze tylko w skokach narciarskich jest owiele wieksze obciazenie..
2.podejscie mam takie ze chce sie dostac do sportowej szkoly lecz o sosnowcu nie ma co marzyc bo tam dostaje sie 15-20 dziewczyn z calego kraju..
3.znacie inne szkoly?...wiem ze w mielcu jest takze sms i bielsko bialej podajrze ???
laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

czy nikt z was nie zna jakis szkol sportowych?? ludzie pomocy?!!
Awatar użytkownika
matiz99
Posty: 77
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: matiz99 »

Skolioza 40 stopnie??? Czy to na pewno skolioza a nie np. kifoza lub czy to na pewno aż 40st?? To bardzo dużo.
,,Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!"
Zdzisław Ambroziak
laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

tak tak wiem, ze to duuzo lecz widzialam duzo osob ktore mialy 90 i wiecej stopni, chodzily zgarbione mnie to nie odtyczy :} jak mam obcisla koszulke to nawet nie widac ze mam skolioze :)) a lekarz mi powiedzial ze na wf mam cwiczyc zreszta chodze sks i wogole, zreszta ludzie nie wybieraja czy chca miec skolioze... wiekszosc ludzi ma skrzywione plecy lub cos w tym stylu..

moje pytanie brzmialo znacie jakies szkoly z siatkowki?? wiem ze jest cos w mielcu bielko-bialej i lodzi? nie wiem co by tu wybrac a moze znacie inne?
matiz99 pisze:Skolioza 40 stopnie??? Czy to na pewno skolioza a nie np. kifoza lub czy to na pewno aż 40st?? To bardzo dużo.

czym sie rozni wlasciwie ta kifoza??
tak 40, prawa odstajaca lopatka skrzywienie kregoslupa w ksztalcie S , wedlug inngeo lekarza jest to skolioza typu 2b .. a u tylu juz bylam ze sie nie da policzyc..;//

skoro juz tu jestem to moze ktos mi poradzi bo ciagle mam wybijane palce i znowu przerwa i tak dalej ciagle.. a rpalce dobrze rozgrzewam i nie mam pojecia jaka moze byc przyczyna ciaglych tych lekkich kontuzji
Ostatnio zmieniony 22 sty 2013, o 00:14 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 20. Regulaminu Forum
CzyDe
Posty: 71
Rejestracja: 5 sie 2012, o 20:18
Płeć: M

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: CzyDe »

Nie pisz 3 postów pod rząd.

Możesz mieć słabe stawy, z różnych powodów (niedobory składników odżywczych, skłonności genetyczne itd), jak nie grasz na rozegraniu możesz tejpować. Może też problemem nie są stawy tylko słabe mięśnie w palcach. Jeśli chodzi o wzmocnienie palców to dużo sposobów jest na forach wspinaczkowych ;)
laabek
Posty: 11
Rejestracja: 25 gru 2012, o 18:21
Płeć: K

Re: Wzrost, trening, szkoła

Post autor: laabek »

spoko :) dzieki :]
genetyczne nie bo nikt czegos takiego u mnie w rodzinie nie ma..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”