Ból łokcia

zgredzik
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2013, o 20:47
Płeć: M

Ból łokcia

Post autor: zgredzik »

Witam wszystkich.

Parę lat temu grałem dość dużo w siatkówkę, nawet z jakimiś osiągnięciami na poziomie rozgrywek międzyszkolnych/uczelnianych.
Od jakiś 2 lat już w zasadzie w ogóle nie gram w siatkę. W zeszłym roku w wakacje poszedłem trochę 'po odbijać' z kolegą żeby przypomnieć sobie jak się gra. Bez żadnej rozgrzewki, luźne odbijanie. Ale kolega przypominał sobie stare dobre czasy i po paru minutach zaczął plasować. Po chwili już dość mocno. I niestety przy którymś z odbiorów dołem jego plasowania coś mnie zabolało w prawym łokciu. Potem jeszcze chwilę pograliśmy ale ból czułem przy każdym odbiorze dołem, więc przerwaliśmy grę. Po paru dniach ból zniknął i zapomniałem o tym fakcie.

Dziś ze znajomymi byliśmy na sali gimnastycznej i tak sobie luźno odbijaliśmy, bez żadnego plasowania czy szaleństw. W pewnym momencie ból prawego łokcia znowu się odezwał. Ból pojawia się gdzieś na końcu kości łokciowej/ początku kości przedramienia. Teraz boli trochę gdy mocno zegnę rękę w łokciu albo staram się ją mocno napiąć w pełni wyprostowaną. Czytałem trochę o tzw łokciach golfisty/tenisisty ale wtedy powinno boleć przy wyginaniu nadgarstka, a ja nie mam takiego objawu.

Spotkał się może ktoś z Was z taką kontuzją? Czy można to jakoś zaleczyć, bo mam wrażenie że ta kontuzja to dalszy ciąg tego co miałem pół roku temu i trochę mnie to martwi, bo mam dopiero 29 lat a chyba zaczynam się sypać :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”