[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

15lat i kilka pytań

15lat i kilka pytań

Postprzez Lakotek » 6 sie 2013, o 19:18

Witam. Mam 15(prawie 16)lat i 183cm wzrostu oraz 75kg wagi. Napiszcie czy to dobrze ale w kalkulatorze BMI wyszło idealnie :D Uwielbiam siatkówke, po prostu ją ubóstwiam :D Mam kilka pytań:
1.Jak wzmocnic swoją wytrzymałość?
2.Jak zwiększyc siłę ataku
3.Jak poprawnie i jak sie nauczyc zagrywki z wyskoku
4.Czy opłaca sie w takim wieku wykonywać rozne cwiczenia?
Lakotek

Re: 15lat i kilka pytań

Postprzez Lakotek » 10 sie 2013, o 18:56

Wypowie się ktoś?
Lakotek

Postprzez Lakotek » 13 sie 2013, o 18:11

Wypowie sie wkoncu ktoś?
Lakotek

Postprzez PiotrekJ » 13 sie 2013, o 21:38

Lakotek napisał(a):Witam. Mam 15(prawie 16)lat i 183cm wzrostu oraz 75kg wagi. Napiszcie czy to dobrze ale w kalkulatorze BMI wyszło idealnie :D Uwielbiam siatkówke, po prostu ją ubóstwiam :D Mam kilka pytań:
1.Jak wzmocnic swoją wytrzymałość?
2.Jak zwiększyc siłę ataku
3.Jak poprawnie i jak sie nauczyc zagrywki z wyskoku
4.Czy opłaca sie w takim wieku wykonywać rozne cwiczenia?

Na takie pytania szybciej Ci odpowiedzą na "zapytaj" ale skoro już to przeczytałem to Ci mogę coś napisać ;)
1. Nie wie jak dużo grasz czy też trenujesz może w klubie ale świetnym urozmaiceniem do siatkówki jest basen, tenis, rower i bieganie. Bardzo ogólnorozwojowe sporty, a poprawiają kondycję ;)
2. Tutaj siłownia i odpowiednia technika ale co do siłowni się nie wypowiadam bo to musisz mieć ułożony odpowiedni program treningowy ponieważ gdy będzie inaczej możesz sobie zrobić krzywdę ;)
3. Teoretycznie powinno się podrzucać piłkę przeciwną ręką. Np. Jesteś prawo ręczny to podrzucasz lewą, ale to było kiedyś ;) teraz już liczy się dokładny i dość wysoki wyrzut obojętnie którą ręką to już zależy od upodobania, a potem technika uderzenia ;)
4. Tutaj znowu wracamy do treningów na siłowni, zdecydowanie odradzane są treningi na wyskok, a jakieś inne treningi siłowe pod odpowiednim nadzorem i dobrze rozpisane myślę że mogą przynieść jakiś efekt aczkolwiek tu radziłbym Ci porozmawiać ze specjalistami bo są różne teorie ;)
Mam nadzieję że pomogłem ;)

P.S.
Na przyszłość pisz polskie literki, lepiej się czyta :)
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
PiotrekJ

Czy z tym wzrostem mam szanse?

Postprzez typid » 24 lut 2018, o 22:43

Mam pytanie, czy mając 178 cm wzrostu w wieku 15 lat mam szanse w akademii talentów? Dodam, że nigdy nie trenowałem siatkówki, ale gram całkiem nieźle.

P.S. chodzi mi o pozycję przyjmującego ( wykluczam libero)
typid

Powrót do Trening