[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Stabilizatory

Stabilizatory

Postby Rozpylacz1 » 18 Mar 2014, o 00:55

Witam , mam pytanie .
Gram w siatkówkę już dobre pare lat i ani razu nie skręciłem stawu skokowego , jednakże w ostatnim czasie trener usilnie próbuje mnie do zakupu owych stabilizatorów namówić. Czy jest to dobry pomysł ? Dodam jeszcze że trenuje bardzo intensywnie .
Jeśli już zakupić to jakie?
Rozpylacz1

Re: Stabilizatory

Postby piasek-5- » 2 Jun 2014, o 20:20

kup dobre buty, dobrze sie rozgrzewaj i tyle. zbędna stabilizacja tylko osłabi stawy, zwłaszcza jeśli nigdy nic nie było skręcone. mi kiedyś ortopeda kazał nisić na każdy trening stabilizatory na oba kolana, jak zobaczył to mój nowy trener... :o zbęde stabilizatory to nic dobrego, zaczekaj do jakiegoś urazu, wtedy kupuj ;)
piasek-5-

Return to Trening