[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

zasięg...

zasięg...

Postby piasek-5- » 2 Jun 2014, o 20:06

hej, mam 170cm wzrostu 14 lat i jakieś 2-3 miesiące temu łapałam 265 cm w ataku (czyli teraz pewnie więcej) to jest chyba strasznie mało :x ...! jakie ćwiczenia mogę wykonywać żeby nie zachamować wzrostu? z góry dzięki za odpowiedź :)
piasek-5-

Re: zasięg...

Postby koperroo » 7 Jun 2014, o 20:23

Na razie wystarczy żebyś skakał dużo , biegał i ew trenował łydki tzn. stajesz na jednej nodze drugą zakładasz tak aby nie dotykała ziemi i wspinasz się do góry . Poźniej za 2 lata potrzebna ci będzie siłownia .
koperroo

Return to Trening