[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Szukam klubu, drużyny

Szukam klubu, drużyny

Postby PCZ » 6 Jan 2015, o 15:45

Witam,

Nazywam się Piotr Czyżewski. Szukam drużyny do której mógłbym się dołączyć i systematycznie trenować siatkówkę, mam na myśli więcej niż 2 razy w tygodniu, ponieważ jak dla mnie to średnia systematyka.

Jestem z tych osób którym zawsze mało grania.
W siatkówkę gram od około 6 lat, systematycznie. W zimę przeważnie po 5 dni w tygodniu, w lato gram plażówkę 3 razy w tygodniu.

Mam 185 cm wzrostu, wyskok z tego co wiem to mam niezły, mierzyć nie mierzyłem, ale wiem że 243 cm wysokości siatki to żaden problem dla mnie. Gram w kosza od małego gdzie obręcz ma 3,05 m wiec jakoś wysokość siatki nie robi na mnie wrażenia.

Mam 27 lat, jestem osoba bardzo aktywną, sprawną fizycznie ponieważ przez całe życie towarzyszy mi sport.
Miałem kilka kontuzji mechanicznych ale udało mi się je wyleczyć i obecnie nie czuje uszczerbku na zdrowiu.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na priva albo pod adresem 3dart@3dart.nazwa.pl .

Pozdrawiam
Piotr Czyżewski
PCZ

Return to Trening