Trenować czy nie

siatkarzyk13245
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2015, o 13:57
Płeć: M

Trenować czy nie

Post autor: siatkarzyk13245 »

Witam mam do Was takowe pytanie,mianowicie chodzi o to,że mam 15 lat 184 cm wzrostu mam do czynienia z siatkówką od 6 lat troche gry w klubach troche w szkole.Nie mam problemu z omijaniem bloku i kończeniem ataków na siatce 243,jestem bardzo skoczny pomimo dobre budowy mojego ciała(lubie sobie zjeść,nie jestem gruby).Moje przyjęcie w skali do 10 oceniam na 7.Jednak sam nie dawałem sobie szans na kariere siatkarską, postawiłem więc na naukę(jestem w 3 gimnazju).Kiedy jednak pojechałem na finały zawodów siatkarskich w moim mieście,zostałem zaproszony przez poszukiwacza talentów do gimnazjum sportowego które ma wielki dorobek medalowy z mistrzostw Polski i nie tylko.Moim rodzice nie są pewni czy w razie czego dobrze będe mógł się naczuczyć przedmiotu w szkole sportowej w której mozna wybrać przedmiot wiodący np. matematykę.Prosze o radę jakie mam szanse w siatkówce co radzicie i czy nauczę się przedmiotu w szkole sportowej ?;/
siatkarzyk13245
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2015, o 13:57
Płeć: M

Re: Trenować czy nie

Post autor: siatkarzyk13245 »

sorrka zostałem zaproszony do liceum*
Pablo2112
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2015, o 17:58
Płeć: M

Re: Trenować czy nie

Post autor: Pablo2112 »

Jeżeli kochasz ten sport to nie wiem w czym widzisz problem gdybym ja dostał taką szansę nawet bym się nie zastanawiał :]
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Trenować czy nie

Post autor: bakek »

Jeżeli nie zamierzasz zostać profesorem na renomowanej uczelni to spróbuj. Sport to duże przeżycie, dobre wspomnienia, nawet jak Ci nie wyjdzie kariera to te wspomnienia zostaną.

Nie zaniedbuj jedynie intelektu. Staraj się przykładać do nauki, a nie tylko grać w jakiegoś WOWa po treningach i wszystko będziesz mógł jeszcze osiągnąć. Może będzie trudniej niż po dobrym liceum w dużym mieście, ale uwierz mi, że nawet jakbyś musiał poprawiać maturę to niewiele to zmienia. Znane są nawet przypadki, że sportowcy godzą poziom mistrzowski w sporcie z nauką. Vide Justyna Kowalczyk.
galino
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2016, o 20:14
Płeć: M
Kontakt:

Re: Trenować czy nie

Post autor: galino »

Nigdy nie trać nadziei i nigdy się nie poddawaj ;)
typid
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2018, o 12:27
Płeć: M

Czy mogę zacząć trenować w wieku 15 lat?

Post autor: typid »

Witam,
Chciałbym zapytać czy mam szanse w klubie siatkarskim w tym wieku (dopiero skończyłem 15 lat). Dodam, że mam 178 cm wzrostu i nigdy wcześniej nie trenowałem poważnie siatkówki. Mimo to gram dość dobrze.
Proszę o szybkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
ABS_
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2018, o 19:22
Płeć: M

Re: Trenować czy nie

Post autor: ABS_ »

Na pewno warto jest iść w tym kierunku jeżeli tego chcesz. Z czasem życie to zweryfikuje czy będziesz chciał dalej to robić.
Maluje sobie jeszcze usta, bo kto wie, kogo spotka się we śnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”