trener i zawodnik początek

trener_zawodnik
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2015, o 00:04
Płeć: M

trener i zawodnik początek

Post autor: trener_zawodnik »

Witam, jestem z umiłowania siatkarzem (głównie samoukiem) nawet nieźle mi to wychodzi, choć wiem, że dużo mi jeszcze brakuje. Ale to nie jest ważne, chodzi mi o to, że u mnie w wiosce została zbudowana nowa hala i 2 razy w tygodniu spotykamy się by pograć w siatkówkę, jest nas nawet czasem 20 osób więc trochę sporo. Rzecz w tym, że większość osób nie zna zasad i za bardzo nie potrafi grać, potrzebny jest trening, który chcę wprowadzić, przynajmniej raz w tygodniu, zaoferowałem się, że jakoś postaram się pomóc im wszystkim, bo zapał mają do gry, ale w tym momencie umiejętności brak. Sam wiem po sobie, że bez treningu jest ciężko, dlatego nie mam takiego poziomu jaki wiem, że mógłbym mieć, gdyby nie brak możliwości rozwijania się.

Ale przejdę w końcu do sedna sprawy, chcę im pomóc, ustalić jakieś treningi, już powoli ustalam sobie w głowie wszystko, ale jakbyście byli tacy dobrzy, i pomogli z planami treningów to byłbm bardzo wdzięczny, widzę kilka potencjałów na przyszłość z chłopaków, ale trzeba poprowadzić normalne treningi, bo na ten czas wszyscy przychodzą i od razu grają.

Bardzo liczę na jakąkolwiek pomoc, nie dla mnie, ale dla innych, ważne by każdy się rozwijał i miał z tego satysfakcje.

Z góry dzięki!
KOYO
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2015, o 14:34
Płeć: M

Re: trener i zawodnik początek

Post autor: KOYO »

Tutaj załączam link żebyś sobie poczytał bo jest dużo ciekawych informacji :)
http://www.akademiasiatkowki.com.pl/b/t ... atkarski/0
trener_zawodnik
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2015, o 00:04
Płeć: M

Re: trener i zawodnik początek

Post autor: trener_zawodnik »

Dzięki za jakąś podpowiedź :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”