[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Środkowy. Problem z blokiem i skocznością. Proszę o pomoc :)

Środkowy. Problem z blokiem i skocznością. Proszę o pomoc :)

Postby KOYO » 4 Jul 2015, o 14:44

Witam mam 14 lat i 186 cm wzrostu. Ze starszymi od siebie gram na pozycji środkowego, a z moim rocznikiem na przyjęciu.
Mam problem z dochodzeniem do bloku i skocznością. Poza tym myślę że reszta elementów jest w miarę ok.
Mam prośbę mógłby mi ktoś poradzić coś z tym blokiem? I ten wyskok... Chciałbym go zwiększyć ale nie wiem jak :<
Wiem że jestem jeszcze młody i sama gra rozwija, ale w moim przypadku skoczności mi to raczej nie zrobi bo gram od 3 klasy podstawówki :D
(Nie wiem czy to istotne ale mam siłownię do dyspozycji)
KOYO

Return to Trening