Czesc jakie buty asicsa amator

szynas222
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2008, o 16:14
Płeć: M

Czesc jakie buty asicsa amator

Post autor: szynas222 »

Cześć gram amatorsko w siatkowke z kolegi na wynajetej hali ostatnio roziwaliy mi sie halowki i i chcialem sobie kupic moje pierwsze Asiscy tym bardziej ze bole mnie stopy po kazdym meczy w tych halowkach.

Od butow asicsa bym wymagal:
-zeby nie byly za ciezkie
-dodwaly do wzrostu ze 2-3cm(a jak sa jakies asicy to nawet wiecej) po prostu chcialbym wysze buty
-zeby byly wyoksie za koste

Szczerze mowiac to w necie znalazlem takie buty ASICS SENSEI II MT, co o nich sadzicie, gdzie je najlepiej kupic najtaniej i zeby byly orgianlne
A moze jakies inne buty asica mi polecicie??
A co myslicie o kupinie takich butow na zagranicznych serwiacch bo widzialem ze tam sa tansze
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Czesc jakie buty asicsa amator

Post autor: GrindkamiL »

Ja polecam Asics Beyond oraz Asics Sensei.
nie siłą lecz rozumem
Kantoro
Posty: 67
Rejestracja: 8 gru 2007, o 17:56
Płeć: M

Re: Czesc jakie buty asicsa amator

Post autor: Kantoro »

Witaj. :)

Każdy but siatkarski dodaje z centymetr czy 2 (nie są na płaskiej podeszwie - są na żelowej/gumowej/piankowej w celu lepszej amortyzacji przy lądowaniu oraz sprężystego i dynamiczniejszego wyskoku). :)

Boli Cię stopa, bo masz złe buty (płaska podeszwa, za mały/duży rozmiar, słabo zawiązane sznurowadła), złą technikę poruszania się i skakania lub problemy ze stopami.

Co do butów dla AMATORA. Nie kupuj butów, które kosztują majątek, bo "gra w nich Kowalski w kadrze". Onie je dostają za darmo w celach marketingowych. Radzę Ci, abyś poszedł do Athlete's Foots albo innego sklepu sportowego, poprzymierzał 50 par butów do siatkówki, wybrał najlepsze i... poszukał tego modelu na Allegro! Tam jest taniej (nie płacimy za pracowników sklepu, rachunki i inne koszta, które ponoszą sklepy).

Pozdrawiam,

Michał.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czesc jakie buty asicsa amator

Post autor: Arff »

Co do kupowania na allegro to radziłbym jednak uważać... bo zdarzają się podróbki... może nie tak specjalistycznego obówia jak Asics bo głównie np. Adidas czy Nike... ale wszystko jest możliwe.. i radziłbym nie kupować "superokazji" 100zl taniej niż na innych aukcjach obok...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”