pilka dla rozgrywjących

siweczek24
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2008, o 17:41
Płeć: M

pilka dla rozgrywjących

Post autor: siweczek24 »

siema potrzebuje znaczy chciałbym taka kupić albo dowiedzieć sie gdzie moge taka pikle kupić albo znaleść
szukam piłki wymiarowo takiej jak molten lub mik as dobra do gry w siatkę taka normalna tlko zby ważyła więcej z 4kg taka dobra w dotyku zeby mozna bylo ją odbijać poprawnie piszcie dawajcie linki na allgero a jak chcecie sprzedać :) to piszcie wiadomości do mnie

prosze piszciee
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2008, o 04:24 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zdecydowanie wszystkie linki do aukcji handlowych i sklepów będa sprzeczne z Regulaminem Forum. Pozostaje opcja PW.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: pilka dla rozgrywjących

Post autor: Arff »

z tym 4 kg to troszkę przesadziłeś... jak tak bardzo chcesz to proponuję sobie piłeczkę lekarską kupić... piłka treningowa waży jakieś 500g czyli 2x więcej niż normalna. Taką piłką treningową o podwyższonej wadze jest np. MIKASA MGV-500
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
siweczek24
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2008, o 17:41
Płeć: M

Re: pilka dla rozgrywjących

Post autor: siweczek24 »

NO SPOX NIE MAM WYCZUUCIA w wadze ;d ajescze jak bys mogl to poszukalbys linkow do kupie tej galy bo ja suakm ale za 225 zl oomg;/
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: pilka dla rozgrywjących

Post autor: Arff »

no cóż... taka jest cena tej piłki... nie znam tańszych odpowiedników... ale trzeba poszperać w googlach i znaleźć piłkę innej, tańszej, firmy bo zapewne taka istnieje.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Sky_Walker
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: pilka dla rozgrywjących

Post autor: Sky_Walker »

ja CI wrzuciłem linka do tej Mikasy :D coś takiego mi jeszcze google wyszukalo:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pi% ... +sklep&lr=
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”