[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Rozciąganie

Rozciąganie

Postby MarekSLU » 1 Sep 2007, o 11:54

Znacie (lub macie) jakieś artykuły na temat rozciągania nóg, rąk i całego ciała ?
MarekSLU

Re: Rozciąganie

Postby slu » 1 Sep 2007, o 12:10

PROUD TO BE POLISH
slu

Postby Vision » 9 Sep 2007, o 11:11

Co do rozciągania to ostatnio mój trener wróciwszy z konferencji trenerskiej w Miliczu przekazał mi następującą "nowinkę" - podobno w trakcie rozgrzewki nie powinno się rozciągać statycznie, a tylko dynamicznie! Jest to dosyć ciekawe spostrzeżenie bowiem z tego, co zaobserwowałam to większość zespołów na różnych szczeblach właśnie takie elementy rozgrzewki stosuje najczęściej!
"Wszystko jest trudne nim stanie się proste..."
"Aby dotrzeć do celu trzeba najpierw wyruszyć w drogę..."
Vision

Postby qwert » 9 Sep 2007, o 14:40

a zdobyl tam jakies materialy szkoleniowe moze nie wiesz?:)
qwert

Return to Trening