[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Historia Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn

Historia Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn

Postprzez piotrek2015 » 4 paź 2015, o 18:44

Witam forumowiczów

Postanowiłem zarejestrować się na forum i podzielić zdobytymi danymi. Jestem pasjonatem historii sportu oraz siatkówki. Kilka lat temu postanowiłem stworzyć stronę internetową poświęconą siatkarskim rozgrywkom ligowym w Polsce. Posiadam dokładne wyniki oraz daty spotkań drużyn ekstraklasy siatkarzy, jednak z uwagi na fakt że nie jestem dobry w pisaniu stron nie jestem w stanie wszystkich danych umieścić na stronie (chciałbym aby wyglądało to podobnie do strony archiwum.pls.pl). Baza danych cały czas jest uzupełniana. Adres strony dla zainteresowanych:
http://plshistoria.ugu.pl/cev/index.php
Jeśli są chętni do usprawnienia strony, jej wyglądu, zamieszczenia bardziej szczegółowych danych jestem otwarty na pomoc.

Pozdrawiam
piotrek2015

Re: Historia Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn

Postprzez runner80 » 3 kwi 2016, o 20:36

ja również posiadam i dalej zbieram wiele danych ze sportu, głównie ze starych gazet. Jednak też nie znam się na tworzeniu stron internetowych. Myślę, że jakiś programista za jakąś opłatą może się podjąć takiego zadania.
runner80

Re: Historia Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn

Postprzez narvi » 31 sie 2016, o 11:19

Witam! Jestem twórcą powstającej "Encyklopedii Ostrołęckiego Sportu". Tak się składa, że poszukuję danych odnośnie występów ostrołęckich siatkarzy na najwyższym szczeblu ligowym - na zindeksowanej archiwalnej stronie http://plshistoria.ugu.pl/index.php znalazłem informację, że ma pan statystyki Waldemara Wołosza.

Tak się składa, że tworzę strony internetowe. Mógłbym podjąć się budowy takiej strony, bo dzięki niej miałbym łatwiejszy dostęp do informacji o ostrołęckich siatkarzach ;) Koszt zakupu serwera i domeny to ok. 150 zł. Co do "robocizny", jakoś byśmy się dogadali.

Przy okazji zapytuję - co się dzieje z poprzednią stroną?
narvi

Powrót do Historia siatkówki