Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Czyli w nowych składach w Asseco bedzie 5 obcokr.?? Moim zdaniem powinny by podwójne obywatelstwa a na margonesie kiedy bedą nowe sklady ???
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: KadrO »

Reska pisze:Czyli w nowych składach w Asseco bedzie 5 obcokr.?? Moim zdaniem powinny by podwójne obywatelstwa a na margonesie kiedy bedą nowe sklady ???
Składy będą wtedy gdy zostaną ukończone wszystkie ligi, a zostały dość niszowe i trudne do wykonania. W Rzeszowie będzie 6 obcokrajowców. Baranowicz, Ilić, Grozer, Cernić, Akhrem i Millar, chyba że Aleh zdecyduje się na grę dla reprezentacji Polski to 5.
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Bez sensu skoro w normalne Baranowicz i Akhrem mogla grac jako polacy to dlaczego tego nie zrobic w VM
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

Reska pisze:Bez sensu skoro w normalne Baranowicz i Akhrem mogla grac jako polacy to dlaczego tego nie zrobic w VM
Bo wtedy gra od razu powołuje ich do reprezentacji Polski. Zdecydowały priorytety, że lepiej mieć porządek w reprezentacjach kosztem trudniejszej gry Sovią, niż na odwrót. Podwójne obywatelstwo jest na chwilę obecną niemożliwe z programistycznego punktu widzenia.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Wielka szkoda ale fajnie by było zagra składem Akhrem Baranowic Cernic Grozer Millar Ignaczak Grzyb
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: KadrO »

Reska pisze:Wielka szkoda ale fajnie by było zagra składem Akhrem Baranowic Cernic Grozer Millar Ignaczak Grzyb
Rzeczywiście, nie ma to jak dwóch Polaków w składzie. Trzeba będzie w grze rotować i tyle.
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Potwierdzam informacje kolegów problem szczegolnie w tym ze komp od razu powołuje Baranowicza do polskiej kadry zamiast Łomacza
Zreszta to nie tylko problem Resovii ale tez gry paroma włoskimi czy rosyjskimi ekipami. Na razie przy obecnym stopniu zaawansowania autora gry nie do przeskoczenia a priorytet ma porzadek w bazie danych
szefo00
Posty: 57
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:46
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: szefo00 »

Czyli kolejna kariera ze skrą bełchatów :D
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

szefo00 pisze:Czyli kolejna kariera ze skrą bełchatów :D
Skoro zadowalaja cie i sprawia radosc kariera Realem Bechatów to tak Skra bedzie wnowej wersji i bedziesz mogł nia grac tak jak kilkuset innymi klubami. Inna sprawa ze zastanaiwamy sie czy skra nie jest w VM przepakowana
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

Jakby nie patrzeć, to połowa Polaków jest w VM zbyt mocna. Taki Jarosz jest w tej grze mocniejszy od np. Sung-Min-Moona.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Guilder pisze:Jakby nie patrzeć, to połowa Polaków jest w VM zbyt mocna. Taki Jarosz jest w tej grze mocniejszy od np. Sung-Min-Moona.
Jakkolwiek zasadniczo sie z toba zgadzam to jednak to tylko twoja opinia a jest sporo osob które twierdza ze Polacy sa zanizeni. Przewaznie moim zdaniem sa to co prawda kibice "polskiej siatkowki" a nie siatkowki w ogole ale ich zdanie tez trzeba brac pod uwage. Zreszta trzeba brac pod uwage ze VM to polska gra a jakbysmy sie nie starali zawsze jest atawistyczna skłonnosc do promowania swoich nawet jesli ogladajac Pluslige widac wszystkie braki polskich grajkow
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Ja tam wole od Bełchatowa Resovie ;p a czy w następnych wersjach VM będzie podwójne obywatelstwo ??? albo da rade grac Akhremem jako polakiem nawet jak nie zdecyduje się gracc dla Polski???
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Odpowiedz na twoje pytanie byłaby wrozeniem z fusów. Na pewno brak podwojnego obywatelstwa obniza komfort grania, ale ja bym wskazał 100 innych przyczyn które nie wiem czy nie bardziej wpływaja na nizsza ocene VM jako gry a autor jest jeden i nie jest on informatykiem. Generalnie problem istnieje juz dłuzszy czas i symptomatyczne jest to ze zaczał wam przeszkadzac gdy dotknał znanego polskiego klubu.Problem został zgloszony autorowi gry zobaczymy co on z nim zrobi, nic nie mozemy gwarantowac, ewentualnie moge zapewnic ze jesli Akhrem bedzie grał w polskiej kadrze zminimy mu narodowosc na polska ale on sam mówi ze to niemozliwe.
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

aha;/
niewiem czy kojarzycie Menadzer żużlowy braci Mańskich tam sponsorzy to tylko dodatkowa kasa i mam pytanie czy dałoby rade zrobic tak że by można było samemu wybiera sponsorów (były by np cele i kary za nie wykonanie tych celów) bo teraz trzeba czekac żeby jakiś sponsor zawitał do klubu a tak to można by negocjowac
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: HejdaBDG »

zgadzam sie z przedmowca ze rozmowy ze sponsorami moznaby bylo udoskonalic...
Czesto czekamy i liczymy na szczescie ze akurat ktos sie do nas zglosi...
CHEMIK BYDGOSZCZ
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Prawda nalezałoby to poprawic Pamietajcie tylko ze bede to wielokrotnie podkreslał autorem programu jako takiego jest bardzo zapracowany na odpowiedzialnej posadzie informatyk amator a baze danych do niedawna (momentu smierci) tworzył niewidomy pasjonat siatkowki. Ktos mogłby zapytac jaki cudem zrobili tak dobry program jak VM bo nawet ja osoba zaangazowana w projekt czasem sie nad tym zastanawiam.
Zeby uprzedzic dlasze pytania
Nie wiadomo kiedy wyjdzie aktualizacja na nowy sezon
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

Niestety prawdopodobnie wyczerpalismy limit transferu na ten miesiac co oznacza ze do Nowego Roku forum nie bedzie działac :| . Bardzo mi przykro ale nic na to nie poradzimy. Nie powinno to spowolnic prac nad aktualizacja bazy danych ani nie pozbawia nas mozliwosci umieszczenia efektów naszej pracy na serwerze,
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 9 gru 2010, o 17:02 przez Mate, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Jak byk jest napisane, że data wydania aktualizacji nie jest wiadoma itd.
Maciek1997
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2010, o 09:59
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Maciek1997 »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 11 gru 2010, o 11:21 przez Mate, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ostrzeżenie, pkt. 23 Regulaminu. Ludzie nauczcie się myśleć i przeczytajcie te kilka postów napisanych wcześniej.
Maciek1997
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2010, o 09:59
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Maciek1997 »

Czy jest mozliwe ze uaktualnienie zostanie wydane przed swietami ???

z gory dzieki za odpowiedz
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Szczerze watpie ale cuda sie czasami zdarzaja tyle ze raczej z zasady nie nalezy na nie liczyc a raczej byc ewentualnie pozytywnie zaskoczonym
davixyo123
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: davixyo123 »

Witam. Chciałbym zapytać dlaczego, gdy zakładam swoją własną drużynę, nie mam jej nigdzie pokazanej. Jestem menedżerem, ale nie mam przypisanej drużyny tej, którą zakładałem. Dlaczego tak się dzieje?

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

davixyo123 pisze:Witam. Chciałbym zapytać dlaczego, gdy zakładam swoją własną drużynę, nie mam jej nigdzie pokazanej. Jestem menedżerem, ale nie mam przypisanej drużyny tej, którą zakładałem. Dlaczego tak się dzieje?

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
W załączeniu do naszej rozmowy przez GG tak jak ci pisałem zglosiłem problem autorowi gry ale na chwile obecna nie ma z nim kontaktu i podejrzewam ze bedzie dopiero po Nowym Roku bo wyjechał na Sylwestra gdzies daleko od Polski :D Zachecam poza tym do zarejestrowania sie na naszym forum po 1 stycznia zgłoszenia tego problemu w stosownym temacie
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: tclancy22 »

Mam pytanko troszkę z innej beczki. W zwiazku z tym, ze forum gry nie dziala, nie moge odnalezc posta "Skille, czy na co patrzycie...". Byl to przydatny temat w ktorym ktorys uzytkownik napisal jakie parametry sprawdzaja sie w przypadku np. atakujacego czy srodkowego. Czy ktos to jeszcze pamieta? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

tclancy22 pisze:Mam pytanko troszkę z innej beczki. W zwiazku z tym, ze forum gry nie dziala, nie moge odnalezc posta "Skille, czy na co patrzycie...". Byl to przydatny temat w ktorym ktorys uzytkownik napisal jakie parametry sprawdzaja sie w przypadku np. atakujacego czy srodkowego. Czy ktos to jeszcze pamieta? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam

Tak ogólnie to w VM nie jest tak, że licza się jedynie konkretne skile- np zawodnik z atakiem 16 i wysokim parametrem kreatywności, siły i skoczności może być skuteczniejszy niż ktoś kto ma atak na poziomie 19 ale pozostałe skille dużo niższe

Ale najważniejsze są
skocznośc - to jest parametr obiektywny i zalezy od zasiegu w ataku - zawodnik majacy zasieg 335-344 ma 14, 345-354 15, 355-365 16 itd- włąściwie odgrywa role w serwisie, bloku i ataku
siła - przydatna zarówno dla ataku jak i serwisu
kreatywność - dla rozgrywaczy i w ataku
zagrywka - wiadomo, ale tutaj w gre wchodzi tez sila, skocznosc i technika
wytrzymałośc - wpływa tez m.in na to jak zawodnik znosi trening i na kontuzje
intuicja - ważna dla środkowych ale tez przy obronie w polu
decyzje - ważna dla wszystkich, ale szczegolnie libero i środkowych
davixyo123
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: davixyo123 »

Już rozwiązałem problem. Otóż nie dołączałem do żadnej z 3 lig i dlatego nie miałem żadnej drużyny, myślałem, że przydzieli mnie automatycznej do którejś z grup, a wyszło, że muszę sam ;)

Tak więc przepraszam za zamieszanie ;)
Pozdrawiam.
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Pozwole sobie zauwazyc ze od jutra forum powinno już normalnie chodzic. Zmienimy takze stan obecny zeby te ciagłe awarie sie juz nie powtarzały. Mamy pare opcji i z jeden z nich skorzystamy.
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Tanceti »

A ja pozwolę sobie zauważyć :D że forum nie działa normalnie a teoretycznie powinno. Czy któryś z bliźniaków wytłumaczy mi dlaczego?
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

Głównie idzie o limit transferu, jesteśmy dzięki uprzejmości admina e-siatki podwieszeni na serwerze gdzie znajduje się także kilka innych witryn, w tym komercyjnych, a limit transferu jest rozliczany bodajże na kwartał i nie jest niestety z gumy

Widać trzeba znależć wyjście z sytuacji bo będzie się ona powtarzała
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Tanceti »

Kapuje. To kiedy mniej więcej forum ma szanse się "odrodzić"?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”