Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

działą już od dzisiaj od godziny 0.00 więc na razie wszytko będzie okay
A decyzje co dalej pewnie podejmiemy jak najszybciej jak zlecą sie wszyscy funkcyjni, zwła szcza Novrain, i przestanie boleć głowa :D
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

marcin_r pisze:działą już od dzisiaj od godziny 0.00 więc na razie wszytko będzie okay
A decyzje co dalej pewnie podejmiemy jak najszybciej jak zlecą sie wszyscy funkcyjni, zwła szcza Novrain, i przestanie boleć głowa :D
Niestety pasuje tu przysłowie nie chwal dnia przed zachodem Słonca :(
Musimy podjac jakies działania bo sytucja jest mocno irytujaca
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Przepraszam za zamieszanie. Sytuacja wyglada tak przynajmniej mi forum przez Mozille nie chodzi za to przez IE i Opere jak najbardziej. Wiec jak ktos ma podobnie nie sprawdzi inna przegladarke.
Podejmiemy w najblizszym czasie zdecydowane działania w celu zmiany sytuacji ja sam jestem zwolennikiem składki na utrzymanie serwera.
krazk
Posty: 39
Rejestracja: 28 lut 2010, o 15:35
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: krazk »

Mi forum wczoraj i dzisiaj chodzi bez problemów - otwieram w Mozilli .
davixyo123
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: davixyo123 »

A mi niestety nie chodzi i na Chromie i Mozilli.
rydzeksiatka
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2010, o 17:23
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: rydzeksiatka »

mamy już rok 2011 a nowej bazy dany jeszcze nie ma...:)
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

I na razie jej nie bedzie bo nasz autor bazy danych ma problem z Officem w którym zapisujemy zebrane dane. Problem jest do rozwiazania ale spowoduje opoznienie :(
A mi niestety nie chodzi i na Chromie i Mozilli.
Sprobuj przez IE
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

MI tez chodzi na Mozilli :)
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

Teraz chodzi juz na kazdej przegladarce tylko na samym poczatku stycznia były z tym problemy
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Ostatnio czytałem na SF że dostał już Polskie obywatelstwo i jego marzeniem jest gra w Reprezentacji Polski tylko niewiem czy z zawodnikami Kurek ,Winiarski Świderski będzie miał miejsce w składzie naszej reprezentacji Czy np Aleh Akrem nie zostanie powołany to i tak będzię uwzględniony jako polak ???Akrhem
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Ja bedzie grał w reprezentacji Polski co mam nadzieje nigdy nie nastapi to dostanie polskie obywatelstwo. Z tym ze tu bedzie potrzebna 2 letnia karencja wiec nie wiem jak to rozwiazemy
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Jaka 2 letnia karencja z resztą Aleh już ma polskie obywatelstwo w następnym meczu w Bydgoszczy gra jako polak bo dostał zgodę od komisarza ligi czy odkogoś0 tam
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Ano taka karencja ze jak dostanie polskie obywatelstwo w grze to zaraz zostanie powołany do reprezentacji Polski a z dwojga złego wole zeby prowadzacy Resovie w grze miał problem z limitem obcokrajowcow niz zeby nagle w kadrze pojawił sie gracz który do roku 2013 nie bedzie uprawniony zeby w niej grac. Widze ze kibicujesz Resovii ale Akhrem to tylko jeden z wielu graczy z którymi mamy taki problem i nie bedziemy dla niego robic wyjatku.
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Szkoda bo będę miał problem ze składem jak Baranowicz i Achrem będą jako zagraniczni ale przynajmniej w Pucharach Europejskich zagram całym . Mi się wydaje że jeśli chcemy jak najbardziej zbliżonej do rzeczywistości to Achrem juz powinien grac jako Polak a to że on będzie grał 2 lata wcześniej w grze to chyba wam tak strasznie nie przeszkadza
A przy okazji juz jest ponad połowa sezonu a nowej bazy danych niewidac.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

Reska pisze:(...)Mi się wydaje że jeśli chcemy jak najbardziej zbliżonej do rzeczywistości to Achrem juz powinien grac jako Polak a to że on będzie grał 2 lata wcześniej w grze to chyba wam tak strasznie nie przeszkadza
(...)
Przeszkadza bardziej niż problem gry tylko z jednym klubem. Choć wiadomo, że kibice Resovii mają kompletnie odwrotne uczucia, i jest to zrozumiałe. Ja generalnie powtarzam, że teraz VM nie powinien rozwijać się w kierunku nowych rzeczy, tylko usprawnić wszystkie obecne mankamenty, jak stary system LM, jedno obywatelstwo danych graczy, problemy przy Final Six Ligi Światowej, transfery, sponsorzy etc.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Jak dla mnie przede wszystkim trzeba usprawni transfery i sponsorów bo tu dużo zależy od przypadku a nawet wszystko jeśli chodzi o sponsoring .
Wytłumaczcie mi "...problemy przy Final Six Ligi Światowej..." o co chodzi bo ja żadnego problemu nie zauważyłem
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

Zdarza się czasem, że drużyna z dwiema porażkami wchodzi do półfinału. W sumie nie wydaje się to być jakoś bardzo trudne do usunięcia, trzeba zmienić system punktacji w Final Six z włoskiego na klasyczny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Guilder pisze:Zdarza się czasem, że drużyna z dwiema porażkami wchodzi do półfinału. W sumie nie wydaje się to być jakoś bardzo trudne do usunięcia, trzeba zmienić system punktacji w Final Six z włoskiego na klasyczny.
Ale to chyba tak teraz jest ze w fazie grupowej jest system włoski a w finałowej klasyczny a tego nie mozna w VM w ramach jednego turnieju pogodzic
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Guilder »

osnazfsb pisze: Ale to chyba tak teraz jest ze w fazie grupowej jest system włoski a w finałowej klasyczny a tego nie mozna w VM w ramach jednego turnieju pogodzic
Myślę, że rozwiązaniem by było, aby gra widziała fazę grupową i Final Six jako osobne turnieje, jak np. widzi eliminacje do MŚ albo ME i turniej główny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Kedzierzynianin
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2011, o 19:05
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Kedzierzynianin »

Jest jakiś wstępny termin zakończenia prac?
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Jest jakiś wstępny termin zakończenia prac?
Nie ma wstepnego terminu zakonczenia prac niestety
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Dlaczego gdy np zmienie Pełowskiego za Mike to Miki juz niemoge zmienic np za Achrema?? Skoro w realu sie da
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Jesli chcesz zrobic taka zmiane w jednym secie to odsyłam do przepisow siatkowki
Jesli chodzi ci o zmiane po setach lub w roznych setach to szczerze mowiac jestem zdziwony bo jako zywo nikt nam nigdy takiego błedu nie zgłaszał
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Chodzi mi że w jednym secie . Pytam dlatego bo ostatnio widziałem coś takiego w TV chyba na półfinale PP Resovia - Skra
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Cos ci sie chyba przewidziało bo jak swiat swiatem taka zmiana w siatkowce jest niedopuszczalna. Dozwolona zmiana jest taka ze za zawodnika X wchodzi zawodnik Y i potem tylko moze nastapic zmiana powrotna (za Y wchodzi X) a ilosc zmian jest ograniczona do 6.
puchacz
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2011, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Poland[Wysoka]

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: puchacz »

Jak najlepiej trenować skre bełchatów bo forme maja cały czas 13-14 da sie większą ............. prosze o odpowiedz . z góry dzieki. a niewiadomo kiedy wyjdzie nowa baza dannych a jak jest to dajcie linka>
Dziękuje Ci tato,że jestem Resoviakiem. Tylko SOVIA
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Polecam zajrzec nanasze forum tam troche osob na temat treningu sie wypowiadało
http://forum.e-siatka.pl/viewforum.php?f=64
CO do bazy danych to jest na ukoczeniu ale nie wiadmo kiedy sie ukaze
Reska
Posty: 17
Rejestracja: 6 gru 2010, o 15:14
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Reska »

Nie dawno czytałem że Plus Liga ma by zamknięta czyli nie będzie żadnych spadków ani awansów a żeby awansowac trzeba bedzię spełnic odpowiednie warunki i że ten sezon jest ostatni ze spadkami i awansami - więc jaki senes będzie miały niższe ligi ?. Podobno Puchary europejskie się nie opłacają najlepszym klubo i 3 największe federacje - Polska Włochy i Rosja maja się wycofa z nich . Co wy na to jak by to wyglądało w VM?
o to link
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... zamknieta/
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Maczo »

Ze Liga ma być zamknięta wymyślili sobie prezesi większości klubów Plusligi, pomijając że jest to raczej idiotyczny pomysł zatwierdzić to musi cały PZPS, mam nadzieję że przynajmniej oni tutaj pokaże że mają coś swojego małego rozumku i pomysł z miejsca odrzucą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”