[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Jak zostać statystykiem siatkarskim ?

Jak zostać statystykiem siatkarskim ?

Postprzez dombelardo » 8 maja 2013, o 22:31

Witam serdecznie.
Ostatnio zainteresował mnie temat statystyków siatkarskich. Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat. Chodzi mi o kogoś kto próbował swoich sił w tej dziedzinie, czy coś w ten deseń :)
Pozdrawiam serdecznie :)
dombelardo

Re: Jak zostać statystykiem siatkarskim ?

Postprzez lipton » 9 maja 2013, o 08:23

Skąd jesteś? Małe miasto, duże miasto? Masz w okolicy jakiś klub siatkarski?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
lipton

Postprzez dombelardo » 9 maja 2013, o 16:11

Masz jakieś doświadczenie z tym związane? :)
dombelardo

Postprzez lipton » 10 maja 2013, o 09:58

Osobiście dość niewielkie, ale mam paru dobrych znajomych ze stażem w Plus Lidze, Orlen Lidze, młodzieżowych reprezentacjach, wiem jak zaczynali i mniej więcej z czym to się je.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
lipton

Postprzez dombelardo » 10 maja 2013, o 10:10

Mógłbyś co nieco powiedzieć? Tutaj bądź na pw :)
dombelardo

Postprzez dombelardo » 4 cze 2013, o 11:41

Orientuje się ktoś, czy kluby przyjmują zainteresowanych na staż, praktyki ? :)
dombelardo

Postprzez lucass90 » 4 cze 2013, o 12:54

http://kibic.siatka.org/ogloszenia/wszystkie

Zaglądaj tam, a nuż coś się trafi. Zawsze możesz też dać ogłoszenie, że jesteś zainteresowany stażem.
"Any community that gets its laughs by pretending to be idiots, will eventually be flooded by actual idiots, who mistakenly believe, that they're in good company."
lucass90
Korespondent   Korespondent

Jak zostać statystykiem siatkarskim?

Postprzez grza » 10 lip 2013, o 15:34

Wiem, że to pytanie zostało już tutaj wcześniej zadane, jednak nie było w nim, nazwijmy to, "ogólnodostępnej odpowiedzi".
Od dość dawna interesuje mnie zawód statystyka siatkarskiego i bardzo chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób nim zostać.
Bardzo proszę o pomoc.
grza

Statystyka meczowa

Postprzez szymolinka » 20 paź 2013, o 19:05

Witam wszystkich sympatyków siatkówki. Działam już troszkę w tej dyscyplinie i chciałbym zacząć bawić się w statystykę meczową. Dlatego chciałem się was zapytać jaki podział kategorii zastosować. Wcale nie muszą to być profesjonalne statystyki ale takie żeby trener mógł zobaczyć kto "gra" a kto nie "gra". Co do tych kategorii to wiadomo że: ATAK, PRZYJĘCIE, BLOK, ZAGRYWKA...Z góry dzieki za pomoc!
szymolinka

Postprzez Aleksandra » 22 wrz 2014, o 18:36

Witam!
Chciałabym odświeżyć ten temat.
Od lat interesuję się sportem. Uwielbiam przede wszystkim jego analityczną stronę. Mam nawet specjalne zeszyty, w których po meczu zapisuję różne statystyki i je analizuję. Wiem, że we współczesnym sporcie niezwykle ważna jest praca statystyka i chciałabym się czy taka 'szara osoba' miałaby szansę znalezienia pracy jako statystyk w jakimś klubie? Na początek mogłoby to być nawet w ramach wolontariatu. Dodam, że studiuję na Politechnice Lubelskiej, więc praca z komputerem nie jest mi obca.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź, Aleksandra.
Aleksandra

Postprzez olsziana » 3 wrz 2017, o 17:45

Witam, odświeżam temat ;) Jestem zainteresowana powyższym wątkiem, dlatego jeśli znalazłby się ktoś na tyle miły, żeby mniej więcej przybliżyć nam rolę statystyka w siatkówce byłoby niezmiernie miło. Podstawowe pytania: Czy w wieku 24 lat jest sens zacząć się w to bawić tak na poważnie? :)
olsziana

Powrót do Tematy ogólno-siatkarskie