Wojciech Drzyzga i inni eksperci

sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: sb.slav »

kamien pisze:faktycznie się nie rozumiemy, przecież tu nie chodzi o Resovię, tylko o W. Drzyzge i sytuację na którą pozwala Polsat, tj komentowanie przez Niego spotkań z udziałem Fabiana. ps. myslę że obiektywny komentator to taki który docenia dobre zagrania obu drużyn w równym stopniu, i nie, nie uważm, że gdy zacznie ganić drużynę z Rzeszowa (czy inną w której będzie grał Jego syn ;) ) a chwalić tylko drużynę przeciwnika to wtedy będzie jak piszesz obiektywny.ps. nie spodziewałem się po moderatorze takiego trywializowania
Jak nie chodzi o Resovię i o Fabiana jak piszesz że Drzyzga jest stronniczy? Jeśli jest stronniczy to przecież ta stronniczość w czyjąś stronę, nomen omen, jest skierowana? <Pytanie retoryczne> Gdy nie gra Resovia i WD40 chwali czy to KK czy JW, czy Skrę to też jest wtedy nieobiektywny? Bo staram się a nie rozumiem tych zarzutów.
Piszesz też że jest nieobiektywny chwaląc Rzeszów i karcąc przeciwników - dlatego dopytuję, czy będzie obiektywny robiąc odwrotnie, bo takie odniosłem wrażenie czytając twoje pretensje do WD40. Bo chwalić to już chwali. Co się nasłuchałem pochwał Gacka, Grzyba, Gawryszewskiego, Miki etc. etc to nie wiem czy nie więcej niż o Resovii i Fabianie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: serek »

W przypadku Drzyzgi zarzut stronniczości ma najmniejsze uzasadnienie jeśli chodzi o Fabiana: nie przechwala go za bardzo przecież, wytyka błędy itd. Rzadko z kolei mówi ciepłe słowo o rywalach syna....
Chodzi też o to, ze nie potrafi schować pod stolik osobistej urazy do niektórych graczy i wtedy jedzie po nich niemiłosiernie, wytyka nawet źle zawiązane sznurówki i to jest nieznośne ( neroj, bartman,cipek itd) Przejaskrawia ich każdy błąd, a milczy, ewentualnie przez zęby rzuci jakieś dobre słowo.
Hejtuje też Kazijskiego (bo mu Bednaruk naopowiadał, jak to Matej gwiazduje), Trawicę, Troya i Falaschiego w tym sezonie, Zajcewa, Apalikowa, Spirydonowa i paru innych. Nieważne, jak zagrają, co zrobią, w jego głosie wręcz słychać radość, jak im może przyłożyć.
To działa w drugą stronę: wychwala z Tomaszem S pod niebiosa Jarosza, Kubiaka ( jego chamstwo to po prostu waleczność wg niego) i paru innych.
Chodzi mi o to, że nie potrafi nijak ukryć animozji i sympatii, do tego nie ma zupełnie przeglądu innych lig, mniej znanych graczy, co bywa żenujące, bo tak po prostu nie wypada.
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: kamien »

sb.slav pisze:Niemożliwe żebyśmy się aż tak nie rozumieli. Naprawdę wydaje ci się, że Drzyzga Senior jest stronniczy? Że jest stronnikiem Resovii konkretnie? Jakieś przykłady zarzuć, bo trudno mi sobie przypomnieć żeby reagował ekstazą na punkty zdobywane przez Resovię po pięknych akcjach. Ale może jestem już niewrażliwy na oczywiste stwierdzenia.
Ale rozumiem z tego, że głównym zarzutem jest chwalenie Resovii, a przemilczanie udanych zagrań przeciwników i jeśli będzie robił odwrotnie, to wtedy będzie obiektywny, tak?
to właśnie ten moment w którym się nie rozumiemy,nie chodzi o Resovię, tak jak pisałem gdyby Fabian grał w Lubinie czy Gdańsku i starszy Drzyzga prowadził by swój komentarz z radością "ukierunkowaną"wyłącznie na grę drużyny Jego syna to też by mnie to raziło. Owszem zdarza się że pochwala zagrania przeciwników ale bez ikry i radości w głosie.Takie odnoszę wrażenie i uważam że z powodzeniem mecze w tej chwili Resovii, w przyszłości może innej drużyny w której będzie grał Fabian powinien komentować ktoś inny i zdania nie zmienię. To było wielkie święto polskiej siatkówki, z udziałem dwóch polskich drużyn, i w mojej ocenie sympatia komentatora była stronnicza, a tak być nie powinno /Nemo iudex in causa sua/.
ps. a tak na marginesie , dobrze że Fabian Drzyzga nie trafił do KK, dwóch Drzyzgów w jednym klubie ;), gdyby komentował ich rodzic, z pewnością należałoby wyłączyć głos.
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: PabloFX »

kamien pisze:
sb.slav pisze:Niemożliwe żebyśmy się aż tak nie rozumieli. Naprawdę wydaje ci się, że Drzyzga Senior jest stronniczy? Że jest stronnikiem Resovii konkretnie? Jakieś przykłady zarzuć, bo trudno mi sobie przypomnieć żeby reagował ekstazą na punkty zdobywane przez Resovię po pięknych akcjach. Ale może jestem już niewrażliwy na oczywiste stwierdzenia.
Ale rozumiem z tego, że głównym zarzutem jest chwalenie Resovii, a przemilczanie udanych zagrań przeciwników i jeśli będzie robił odwrotnie, to wtedy będzie obiektywny, tak?
(...)

ps. a tak na marginesie , dobrze że Fabian Drzyzga nie trafił do KK, dwóch Drzyzgów w jednym klubie ;), gdyby komentował ich rodzic, z pewnością należałoby wyłączyć głos.

I tu właśnie niewiadomo, biorąc pod uwagę okoliczności rozstania papy Drzyzgi z Mostostalem :)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: sb.slav »

Ogólnie rzecz biorąc nie ma co narzekać na poziom komentarza, w porównaniu z 1 ligą, gdzie dobierają do eksperta jakiegoś bródkę czy innego no-name który zwykle komentuje skoki i piłkę, i nic nie jest w stanie ciekawego powiedzieć w trakcie meczu.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Zwiazek Radziecki
Posty: 29
Rejestracja: 9 maja 2015, o 08:46
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Zwiazek Radziecki »

Lubie Mazura i Wanio jak ktos sie ich czepia jest gdziwny
Karolinafc
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 18:29
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Karolinafc »

Radziłabym komentatorom Polsatu naprawdę nic nie mówić na temat innych lig, bo od niektórych dzisiejszych sensacji na temat rosyjskiej Superligi uszy więdły. Odejście z Zenitu Kołodyńskiego z powodu przyjścia do klubu Maroufa pozostawię bez komentarza...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Aranger »

Przyznam, że po obejrzeniu dwóch meczów z komentarzem Kadziewicza, Łukasz podoba mi się w nowej roli. Dzisiaj widziałem powtórkę meczu Rosja-Iran, wiedzą na temat drużyny rosyjskiej przewyższa chyba wszystkich komentatorów Polsatu, choć to nie dziwi, bo kilka lat Kadziu w Superlidze spędził. Tym niemniej słucha mi się go zdecydowanie przyjemniej od takiego Jarosza czy Dacewicza, nie mówiąc już o Wójtowiczu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Na początku pracy przykłada się ;)
Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Karolinafc
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 18:29
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Karolinafc »

Nie chciałam się po raz kolejny czepiać komentatorów, ale dzisiejszy mecz Rosja- Włochy zmotywował mnie, żeby coś napisać. Może tylko mnie wydaje się dziwne, że osoba uchodząca za eksperta komentuje mecz i nie tylko nie wie nic na temat zawodników, ale nawet nie zna ich nazwisk. Oczywiście jeśli ktoś liczył, że dowie się czegoś ciekawego (lub w ogóle czegokolwiek) czy to o graczach czy też o systemach gry zespołów to mocno się zawiódł. Za to mogliśmy się dowiedzieć, że Butko pokłócił się z Woronkowem, Michajłow symuluje kontuzje, Kowaliewa widzieliśmy w tym sezonie w barwach Guberniji w europejskich pucharach ,a Bułgarzy grają słabo, bo mają kolczyki w uszach...
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Kamil92 »

@Karolinafc
Nie oglądałem, ale zgaduję, że to popisy Wanio? Ten Pan powinien mieć zakaz komentowania czegokolwiek.
Karolinafc
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 18:29
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Karolinafc »

Kamil92 pisze:Nie oglądałem, ale zgaduję, że to popisy Wanio? Ten Pan powinien mieć zakaz komentowania czegokolwiek.
Duet Wanio - Drzyzga.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: SerCos »

Pan Magiera zastrzelił informacją, że nie widział Miłuszewa w reprezentacji Bułgarii od 6 lat :o Co ciekawe grał w LŚ w zeszłym roku i na MŚ w Polsce
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Abdullo »

SerCos pisze:Pan Magiera zastrzelił informacją, że nie widział Miłuszewa w reprezentacji Bułgarii od 6 lat :o Co ciekawe grał w LŚ w zeszłym roku i na MŚ w Polsce
Widocznie tych meczów nie widział. Zdarza się najlepszym.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: SerCos »

Jestem zdanie, że lepiej kilka rzeczy przemilczeć niż wprowadzać innych w błąd. Jeszcze byłbym w stanie uwierzyć, że wiedział kto to Miłuszew 6 lat temu ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Ręce opadają, jak się dzisiaj słucha Kadzia. Robi konkurencję Wanio.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Liga Światowa.
Mecz Włochy - Cośtam.
Komentują: Picuś i Mazur.
Picuś: Na zagrywce Pippo Lanza.
Lanca w dwóch kolejnych akcjach popełnia dwa błędy.
Mazur: Aż by się chciało powiedzieć "ty ...".
Kurtyna (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Jak ktoś narzekał na Wójtowicza to za karę dzisiaj dostał superparę Wanio Kadzio.
Żanklod kończy atak po prostej. Powtórka z tyłu pokazuje, że miał sporo miejsca.
Kadzio: Aaa, no taaak. Tu była autostraaada.
Wanio: Taak, tu by ciężarówka się zmieściiła. I jeszcze by drugą minęęła.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: ciorny17 »

Z pewnością nie wszyscy forumowicze widzą co dodaje na FB Strefa także wrzucę tutaj bo ktoś w końcu prawdę redaktorowi Wanio powiedział:
Ciekawie na antenie Polsatu Sport było po dzisiejszym meczu siatkarek. Najpierw w zaimprowizowanym w hali studio mimo wyraźnej sugestii Jacka Kasprzyka o "dobrych" i "złych" redaktorach Ireneusz Mazur bez ogródek upomniał się o lepsze traktowanie żeńskiej reprezentacji siatkarek i przypomniał, że to rola PZPS, by siatkarki miały stworzone warunki podobne do reprezentacji męskiej.
Chwilę później odpytywana przez red. Wanio Anna Grejman z rozbrajających uśmiechem powiedziała, że "pan i tak odpowiada na wszystkie zadane mi przez pana pytania, więc chyba nie mam już nic do dodania".
Kłamca.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: OlaMleko »

@up
Piękne *_* Mam nadzieję, że władze Polsatu Sport zauważą w końcu, że Wanio irytuje i widzów, i sportowców i się po prostu nie nadaje. A gdy już będą robić przegląd personelu, to mogliby przekręcić do Magiery i powiedzieć mu, że skoro dostaje kasę za wodzirejowanie meczów reprezentacji, to mógłby się jednak trochę wysilić i nie rzygać tym samym repertuarem piosenek i okrzyków przez kilka lat z rzędu, mecz w mecz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Kadziu wystąpi wTzG z Kaczorowską.
Czekamy na Mielewskiego albo Wanio :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Od dawna odnoszę wrażenie, że WD40 czyta nasze forum. Dzięki temu może błysnąć jakimiś spostrzeżeniami albo dowiedzieć się od naszych znawców paru ciekawych szczegółów o transferach, taktyce, zakulisowych działaniach (oczywiście o innych ligach, bo o naszej ma zapewne informacje z pierwszej ręki). Zwróćcie uwagę.
Podczas ostatniego MHW zauważył, że koszulki Polaków są archaiczne na tle innych a przede wszystkim, że mogą spowodować błąd dotknięcia siatki i utratę ważnego punktu. Że dostawca powinien pomyśleć o czymś nowym, bardziej en vogue.
Ale najśmieszniejsza była reakcja Swędriego. Normalnie zawsze odpowiada na uwagi p. Wojtka, tym razem zamilkł. Niezrażony Drzyzga kontynuował temat do momentu, gdy (zapewne) zauważył dziwną ciszę. Pewnie Swędrowski dał mu znak, że jakakolwiek krytyka jest niewskazana.
Powiem Wam, że to jest obrzydliwe.
Tak więc uważam rze Drzyzga sr pozytywnie wyróżnia się wśród wszystkich ekspertów siatkarskich swoją niezależnością. Zwłaszcza, że nowi, w tym znany i lubiany środkowy l... r... (przepraszam za wulgaryzm) Polsatowi i związkowi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: lipton »

Noworoczny pisze:Tak więc uważam rze Drzyzga sr pozytywnie wyróżnia się wśród wszystkich ekspertów siatkarskich swoją niezależnością. Zwłaszcza, że nowi, w tym znany i lubiany środkowy l... r... (przepraszam za wulgaryzm) Polsatowi i związkowi.
True story...

Z Kadziewiczem to w ogóle jest ciekawa sytuacja, chyba już kiedyś z kimś o tym dyskutowałem, nie pamiętam nawet czy nie z Tobą i nie tutaj. Przez całą swoją karierę uchodził za takiego siatkarskiego złego chłopca, skandalistę, swego czasu głośno nawet było o książce, którą ma wydać i w której miały się znaleźć pikantne szczegóły z kariery Kadzia i jego kolegów. Jasne jest, że po wydaniu takiej książki mógłby sobie Łukasz narobić wrogów (tak jak chociażby Wojciech Kowalczyk, po wydaniu swojej biografii spisanej przez Stanowskiego), to po pierwsze. A po drugie Polsatowi/Związkowi raczej niekoniecznie musiałoby odpowiadać, że ktoś kto zna kadrę i ligę od środka psuje cukierkowy obraz naszej siatkówki. Można więc wysnuć tezę, że stacja ze słoneczkiem dała Kadziowi ofertę nie do odrzucenia: "na książce zarobisz parę groszy, ale spalisz za sobą mosty, zamiast tego przyjdź do nas, ciepła posadka eksperta już na Ciebie czeka". Teraz Łukasz czuje się zobowiązany i zamiast gadać z jajem jak to miał w zwyczaju słodzi polsatowcom aż miód uszami wypływa.

Nie twierdzę, że tak było, ale czy taki scenariusz nie wydaje się prawdopodobny?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Lubię ST i nie mówię, że tak nie było, ale wg mnie raczej nasz najprzystojniejszy środkowy poszedł i poprosił o posadę. Zresztą szykował się do tego przez ostatnie lata, również przez te filmiki. A o książce sobie gadał.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: OlaMleko »

Takie delikatne pytanie - czy wiecie może, co się dzieje z Ireneuszem Mazurem? Mielewski pisał, że wspierają go w trudnych chwilach, sam pan Mazur podziękował za słowa otuchy. Z tego co wiem, jego syn jest chory, czy to coś z nim? Oczywiście również wysyłam ciepłe myśli w jego stronę i życzę mu dużo siły, niezależnie od natury kłopotów.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

OlaMleko pisze:Takie delikatne pytanie - czy wiecie może, co się dzieje z Ireneuszem Mazurem? Mielewski pisał, że wspierają go w trudnych chwilach, sam pan Mazur podziękował za słowa otuchy. Z tego co wiem, jego syn jest chory, czy to coś z nim? Oczywiście również wysyłam ciepłe myśli w jego stronę i życzę mu dużo siły, niezależnie od natury kłopotów.
Na klapie marynarki miał czarną wstążkę(żałoba)po kim nie wiem
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: lipton »

W innym temacie ktoś pisał, że trenerowi Mazurowi zmarła mama.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Zaryzykuję, że Kadziu będzie w finale TzG. Nic specjalnego, ale PR mega :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: SerCos »

Pan Wanio i arbiter z Fin :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Wojciech Drzyzga o dobrze blokujących olsztynianach pisze:Wysmarowali ręce jakąś maścią magnezową
FIK!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”