Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

VernonRoche pisze:Swędrowski na zakończenie mistrzostw o Pavlovie:
"wskakuje ten zawodnik nie wiadomo skąd, odsyła do kwadratu dla rezerwowych Michajłowa"

No, jeżeli Pavlov jest zawodnikiem "nie wiadomo skąd" to ja nie mam słów, o poziomie
wiedzy merytorycznej naszych komentatorów lepiej nie wspominać.
O Srećko Lisinacu też sporo gadali(że Skra, AZS szkolą Serbom zawodników),
lecz niestety nie wiedzieli gdzie zagra w przyszłym sezonie.
Może wypadałoby się przygotować do meczów, a nie przechodzić do porządku dziennego nad swoją niewiedzą.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: lucass90 »

madlark pisze:
VernonRoche pisze:Swędrowski na zakończenie mistrzostw o Pavlovie:
"wskakuje ten zawodnik nie wiadomo skąd, odsyła do kwadratu dla rezerwowych Michajłowa"

No, jeżeli Pavlov jest zawodnikiem "nie wiadomo skąd" to ja nie mam słów, o poziomie
wiedzy merytorycznej naszych komentatorów lepiej nie wspominać.
O Srećko Lisinacu też sporo gadali(że Skra, AZS szkolą Serbom zawodników),
lecz niestety nie wiedzieli gdzie zagra w przyszłym sezonie.
Może wypadałoby się przygotować do meczów, a nie przechodzić do porządku dziennego nad swoją niewiedzą.
Nie dość, że nie wiedzieli, że Lisiniac z Bełchatowa jest jedynie wypożyczony, to jeszcze zastanawiali się jak to możliwe, że nasza liga puściła takiego zawodnika do... VfB Friedrichshafen :D

"Eksperci"... Tak się w Polsacie skupili na linczu Anastasiego, że aż zapomnieli merytorycznie przygotować się do komentowania reszty spotkań...
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: compact »

No Panowie, przecież wiadomo, że jeśli chodzi o Niemcy, to tylko Friedrichshafen.
Brasil

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Brasil »

Z reguły nie oglądam Polsatu Sport, ale dziś zasiadłem przed telewizorem z okazji retransmisji spotkania UPCN San Juan - Panasonic Panthers i ignorancja, jaką popisywał się raz po raz Przemysław Iwańczyk, dla którego drużyna z Argentyny okazała się zupełnie anonimową, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. O ile ciężko oczekiwać od Andrzeja Niemczyka znajomości wszystkich zespołów na Klubowych Mistrzostwach Świata, o tyle pan Iwańczyk, pełniący rolę sprawozdawcy, powinien co nieco o drużynach biorących udział w meczu, który komentuje wiedzieć. Najpierw usłyszałem, że drużyna Panasonic Panthers jest murowanym/wyraźnym faworytem tego meczu, bo sama obecność Dante nakazuje tak przez nas ich postrzegać - że UPCN ograło kilka miesięcy temu w półfinale Mistrzostw Ameryki Południowej tego właśnie Dante, a także Bruno Rezende, Lucasa, Mario, Thiago Alvesa, a w finale Vivo/Minas, czyli drużynę Marcelinho, Lucarellego, Quirogi, Henrique - oczywiście nikt o tym nawet nie wspomniał. Po wygranej w drugim secie przez Argentyńczyków słyszeliśmy o 'pewnej niespodziance', a gdy w trzecim secie usłyszałem zaskoczenie dyspozycją Theo Lopesa, postanowiłem wyłączyć, pomimo tego, że gra D. Gonzaleza to balsam na moje oczy. Dziękuję, Panie Iwańczyk.;)

Adam Romański i długo, długo nic.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: weary_skier »

Brasil pisze: Adam Romański i długo, długo nic.
Zgadzam się z tą opinią. Wyższość Romańskiego nad innymi komentatorami siatkówki jest o tyle dołujące, że "konikiem" Romańskiego jest koszykówka a siatkówkę komentuje tylko z doskoku.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Mateusz1993 »

Brasil pisze:Z reguły nie oglądam Polsatu Sport, ale dziś zasiadłem przed telewizorem z okazji retransmisji spotkania UPCN San Juan - Panasonic Panthers i ignorancja, jaką popisywał się raz po raz Przemysław Iwańczyk, dla którego drużyna z Argentyny okazała się zupełnie anonimową, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. O ile ciężko oczekiwać od Andrzeja Niemczyka znajomości wszystkich zespołów na Klubowych Mistrzostwach Świata, o tyle pan Iwańczyk, pełniący rolę sprawozdawcy, powinien co nieco o drużynach biorących udział w meczu, który komentuje wiedzieć. Najpierw usłyszałem, że drużyna Panasonic Panthers jest murowanym/wyraźnym faworytem tego meczu, bo sama obecność Dante nakazuje tak przez nas ich postrzegać - że UPCN ograło kilka miesięcy temu w półfinale Mistrzostw Ameryki Południowej tego właśnie Dante, a także Bruno Rezende, Lucasa, Mario, Thiago Alvesa, a w finale Vivo/Minas, czyli drużynę Marcelinho, Lucarellego, Quirogi, Henrique - oczywiście nikt o tym nawet nie wspomniał. Po wygranej w drugim secie przez Argentyńczyków słyszeliśmy o 'pewnej niespodziance', a gdy w trzecim secie usłyszałem zaskoczenie dyspozycją Theo Lopesa, postanowiłem wyłączyć, pomimo tego, że gra D. Gonzaleza to balsam na moje oczy. Dziękuję, Panie Iwańczyk.;)

Adam Romański i długo, długo nic.
Może nie oglądałem od początku (dziś od 0:1 i bodaj koło 13 punktu), nie znając wyniku. Tak suchając byłem zaskoczony, że komentatorzy wyżej stawiają Japończyków. Serio?
Co z tego, że to ich dwaj najlepsi gracze Schimizu i Fukuzawa, no ale to jednak tylko Japończycy + Dante. A UPCN mieli jednak w składzie Gonzaleza, Theo czy Ramosa.
weary_skier pisze:
Brasil pisze: Adam Romański i długo, długo nic.
Zgadzam się z tą opinią. Wyższość Romańskiego nad innymi komentatorami siatkówki jest o tyle dołujące, że "konikiem" Romańskiego jest koszykówka a siatkówkę komentuje tylko z doskoku.
Pełna zgoda. Też kiedyś to pisałem, czy któryś z was forumowiczów, jak Romański komentował wspólnie z Drzyzgą mecz USA podczas LŚ i właśnie Drzyzga (ok, ocene gry na meczu ma przeważnie celną), ale wówczas wręcz przyznawał, a gdzie tam podkreślał, że Shoji (Kawika) to dla niego gracz zupełnie nieznany, a wiemy, że grał choćby w LM w zespole z Berlina, o czym wspomniał współkomentator.
I właśnie za to Romańskiego należy cenić, zawsze przygotowany merytorycznie, wie kto jest kim i za to +. A to przeciez powinno być obowiązkiem, a jak widać niekoniecznie to podstawa w tym środowisku.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: madlark »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, o 21:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: radosoviak »

Lubię Antigę i będę mu kibicował,żeby jego przygoda z reprezentacją była udana,ale mam już dość wychwalania przez pana Swędrowskiego jego doskonałych zagrań są jakieś granice :D

Proponowałbym takie zmiany:
Antiga zakończył akcję udanym atakiem ,ale że Tomasz go wielbi musi ,to być atak znakomity :)

Może jestem wyczulony i tylko mi to przeszkadza.

Oczami wyobraźni sięgam już meczów prowadzonych przez Antigę i po jakimś ataku technicznym jednego z kadrowiczów komentarz Swędrowskiego będzie brzmiał następująco "sam Stephan takiego ataku by się się nie powstydził' czy jakoś tak ;)
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: OlaMleko »

Temat ten był niejednokrotnie poruszany i nie tylko Ciebie to denerwuje. Ja też uważam,że robienie z Antigi jakiegoś boga stało się nużące już dawno temu,a jak jeszcze doszły wieści o byciu trenerem, to zaczęło się nadużywanie słowa "selekcjoner" przy komentowaniu jego gry.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Roman: Jak wszyscy wiedzą Lotman jest graczem Zaksy :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Edyta

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Edyta »

No widzisz madlark, wszyscy wiedzą tylko ty nie wiesz :]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Edyta pisze:No widzisz madlark, wszyscy wiedzą tylko ty nie wiesz :]
Moja wina.
Wszyscy wiedzą, że v-ce prezes jak i całe pzps to rzetelne źródło informacji ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: leeon »

Słuchając uprzedzeń niektórych kibiców Sovii to mecze powinien komentować kk z Rzeszowa.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: weary_skier »

Uważasz, że niezadowolenie z poziomu pracy komentatora, który nie zna imion siatkarzy Mistrza Polski i nie potrafi wymówić nazwiska rozgrywającego drużyny przeciwnej to uprzedzenie?
Czy kibicom Resovii nie można skrytykowac niczego, bo to oznacza, że od razu są uprzedzeni?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Post autor: Skra_7 »

weary_skier pisze:Uważasz, że niezadowolenie z poziomu pracy komentatora, który nie zna imion siatkarzy Mistrza Polski i nie potrafi wymówić nazwiska rozgrywającego drużyny przeciwnej to uprzedzenie?
Czy kibicom Resovii nie można skrytykowac niczego, bo to oznacza, że od razu są uprzedzeni?
Do Wanio na pewno są uprzedzeni. Jakoś nie słyszałem krytycznych komentarzy do Magiery i Drzyzgi podczas meczu Czarnych gdy obydwoje nie wiedzieli jak wypowiedzieć nazwisko środkowego ( ,,Piwowarci"), więc niechęć niektórych kibiców nie odnosi się do złej pracy komentatorów lecz do osoby Krzysztofa Wanio.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: weary_skier »

Jeśli już mogę się wypowiadać w swoim imieniu to do Wanio nie jestem uprzedzony, tylko nie cenię go jak komentatora. Wręc uważam, że się do tego nie nadaje. Bez względu czy komentuje Skrę, Resovię czy Djokovicia.
Magiera z Drzyzgą po pierwszym secie się poprawili, posmiali i tyle było z ich błędu.
Aczkolwiek Drzyzdze Murillo i Kazińskiego nie sposób nie wypomnieć, ale lubię jego komentarz i przymykam oko.

Jednak jak widzę nie mogę tu mieć żadnych sympatii i antypatii, bo od razu, ze względu na "przynależność" klubową, zarzuca mi sie uprzedzenie :|
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: kalosz »

a Ty co? znalazłeś nowego Penczewa? :|

przydałby się jakiś powiew świeżości wśród komentatorów. Wanio nie nazywam komentatorem, bo tak, to on może sobie przy piwie pleść głupoty, a nie na wizji, gdzie słuchają go tysiące widzów. z kolei Swędrowski to nie wiem po co jeździ do Kędzierzyna. chłop tam się męczy, a i jeszcze wyrzucił ZAKSĘ z LM, kiedy dalej jest w grze. przez szacunek do pana Wójtowicza pominę to, co sądzę o jego komentarzu. generalnie coraz częściej zaczynam się męczyć oglądając siatkówkę w Polsacie i coraz częściej LM po prostu puszczam sobie na laoli (która swoją drogą jest teraz tragiczna).
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: OlaMleko »

No wybaczcie, ale nie znam osoby, której podobałby się sposób komentowania Krzysztofa Wanio... Przecież to jest tragedia,co ten facet wyprawia i było to już niejednokrotnie uzasadniane.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Roman: Najwyższy przyjmujący choć blondyn, którego mieliśmy okazję oglądać :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: azsiak88 »

Problemem Polsatu jest to, że kiszą się we własnym sosie. Od dawna nie ma świeżej krwi w komentowaniu i w "ekspertowaniu".
Jedyną osobą trzymającą poziom jest Drzyzga (i Mazur o ile nie komentuje z Wanio :D) , ale on nie jest od nadawania tonu komentowania tylko ma za zadanie przyłączyć się ze swoimi uwagami, spostrzeżeniami.

Wanio ma jedną zaletę - jeżeli mecz jest nudny jak flaki z olejem, on ze swoim komentarzem go przynajmniej ubarwia. Owszem, taki komentarz może drażnić niektórych, ale skoro zawodnicy grają piach...
Komentarz nudnego meczu natomiast ze Swędrowskim, Magierą, Wójtowiczem doprowadza do tego, że nie chce się go już w ogóle oglądać.

Ale to moje zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Antonella Hard Core »

Podczas wczorajszego meczu Tours z Jastrzębiem z ust komentującego to spotkanie (bodaj J.Mielweskiego) można było usłyszeć ciekawostke że zawodnikiem francuskiego klubu jest nie kto inny jak Kamil Bednarek :D . Oczywiście w Tours na przyjeciu nie gra nasz piosenkarz a Czech Kamil Baranek.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Noworoczny »

Nie wiedzą też, jak wymawiać nazwisko reprezentanta najlepszej drużyny świata. Słyszałem już Ilicz, Ilnicz, Ilnych oraz (to W. Roman nagminnie) Ilinicz.
Trentino gra od "wieków" na dwóch libero. Mecz ligi mistrzów. Libero zmieniają się co akcja. Połowa trzeciego seta. Zbliżenie na Colaciego a Drzyzga ze Swędrowskim: ooo, Stojczew zmienił Bariego. Ciekawe, co mu jest? Czyżby jakaś kontuzja?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Karolinafc
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 18:29
Płeć: K

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Karolinafc »

Ostatnie wyczyny komentatorskie naszych polsatowskich "ekspertów" zmusiły mnie, żeby coś napisać w tym temacie. Przyzwyczaiłam się już do przekręcania imion, nazwisk zawodników, czy nawet nazw drużyn, ale to co miało miejsc podczas ostatnich meczów Ligi Mistrzów przekroczyło już wszelkie granice. Pan Wanio przez cały mecz uparcie twierdził, że Biełogorje jest vice-mistrzem Rosji, a później pan Lepa opowiada o tym jak to Piacenza wyeliminowała w zeszłym sezonie w Lidze Mistrzów Macerate. Ta Piacenza to prawdziwy ewenement skoro potrafi jednocześnie wygrać Puchar Challenge i grać w F4 Ligi Mistrzów! A dzisiaj czytam jeszcze na stronie Polsatu, że na jutrzejszym losowaniu grup Mistrzostw Świata będzie Nicola Grbić gracz Cuneo ! A tu ani Cuneo tylko Kazań i nie Nicola tylko Vladimir....
Brasil

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Brasil »

Niech ktoś skrobnie Mielewskiemu na twitterze, że nie ma takiego siatkarza jak Murillo.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Klugenhammer »

Brasil pisze:Niech ktoś skrobnie Mielewskiemu na twitterze, że nie ma takiego siatkarza jak Murillo.
... a Wójtowiczowi, że w ZAKSie nie ma żadnego Dickkooya :D
Brasil

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Brasil »

Może wie, co jego imię znaczy po angielsku, dlatego stara się w jakiś zawoalowany sposób go przedstawiać, nie wiem.

Pal licho już tego Kooya, ale wpisałem sobie w wyszukiwarkę na naszym forum ''Murillo'' i pokazało mi się 12 stron - z 'Murilo' 24 strony. Czyli co trzeci nie wie, jak nazywa się jeden z najlepszych siatkarzy jacy grali w tę piękną grę. Dzięki, Panie Swędrowski, Panie Drzyzgo i Panie Mielewski za ten kaganiec oświaty.
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Wymiatashi »

Przejrzałem sobie tak na szybkości ten temat i widzę, że nie tylko mi podoba się komentarz pana Romańskiego. Kiedy po raz pierwszy słyszałem jak komentuje siatkówkę trochę się zdziwiłem, bo jego głos przede wszystkim kojarzył mi się z koszykówką.

Trzeba jednak przyznać, że jako jeden, a może i jedyny komentator Polsatu Sport jest doskonale przygotowany merytorycznie.
Reszta komentatorów Polsatu jest słaba. Gdybym zajmował się siatkówką, to starałbym się być na bieżąco przynajmniej (podkreślam słowo przynajmniej) z kilkoma najlepszymi ligami. A wydaje mi się, że panowie z Polsatu to europejskie drużyny oglądają tylko i wyłącznie w europejskich pucharach i to nie zawsze.

Potem snują jakieś dziwne teorie o tym, że flot to naprawdę bardzo dobra zagrywka (tak, zwłaszcza ten wykonywany przez większość zawodników PlusLigi), a PlusLidze niewiele brakuje do najlepszych lig. Niech włączą sobie czasami Superligę (nie ma problemu z transmisjami do przynajmniej kilku spotkań w każdej kolejce) albo Serie A (świetny wczorajszy mecz pomiędzy Cuneo a Piacenzą) i wtedy będą mieli jakieś porównanie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: VernonRoche »

Wymiatashi pisze:Niech włączą sobie czasami Superligę (nie ma problemu z transmisjami do przynajmniej kilku spotkań w każdej kolejce) albo Serie A (świetny wczorajszy mecz pomiędzy Cuneo a Piacenzą) i wtedy będą mieli jakieś porównanie.
Biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie biorą sporą kasę to oglądanie takich meczów
powinno być wręcz ich obowiązkiem. Ja przynajmniej na ich miejscu nie kompromitował
bym się lekko różnymi dziwnymi uwagami wynikającymi z niewiedzy tylko zainteresował
się tematem, zwłaszcza, że chyba niczym innym się specjalnie nie zajmują.
liskowski
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2014, o 01:59
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: liskowski »

Witam na początek chciałem pozdrowić tych nieudolnych pismaków i antyreporterów oraz antydziennikarzy siatkarskich którzy chyba są tylko dziennikarkami albo dziennikarkami w zamian za oddanie się w łóżku to tyle . Przekręcanie nazwisk nieznajomość pozycji danych siatkarzy , nieznajomość nazw klubów i oni śmielą się zwać znawacami siatkówki ?

Poziom komentowania schodzi coraz bardziej na psy . Komentatorzy myślą że odbębnią swój mecz i pójda na winko czy herbatke jakąś . Mazur i Wójtowicz powinni sobie dac spokój bo myślą że są śmieszni a tak naprawde są żenujący . Wielki minus dla Magiery za żałosne przygrywanie w Zielonej Górze. Nasz poziom kibicowania zaczyna schodzić na dno , a hale zaczynaja pustoszec tak jak w Europie a zapelniają się tylko na ważne turnieje , ale mówiąc dalej o komentatorach . Jerzy Mielewski naprawde trzyma poziom tylko
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: dodonek »

Mazura od dłuższego czasu nie mogę słuchać.. za przeproszeniem p.....li bez sensu żeby tylko gadać. Z Juantoreny robi nagle jakiegoś nieposkromionego i zadufanego w sobie zawodnika, który nie słucha trenera.. a poza tym to zaczyna odpowiadać na pytania zupełnie nie na temat.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”