Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: KadrO »

Antos pisze:Niom, transmisja byla bardzo dobra, nic mi sie nie cielo mimo ze mam modem 56.
Choć net mam dużo większy. Miałem włączone gg, chodziłem po wielu stronach, transmisja nawet na chwilę się nie zacięła i cieszę się że mogłem zobaczyć taki mecz. Polsat by tego nie pokazał pewnie z tego powodu że wiele osób nie było by zainteresowanych oglądaniem sparingu, i jeszcze Polsat wyszedłby na minus :D Szkoda tylko że nie była lepsza jakość dźwięku (chyba że to ten komentator na sali tak nie wyraźnie mówił :D ), no i tablicy wyników, ale jest bardzo dobrze.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: pk+ »

Ale chyba dlatego Popko mówi że czynnikiem będzie cena i ilość transmisji. Jak już wyżej pisano TVP ma ta przewagę że są ośrodki regionalne i nawet jeśli zrobią transmisję na poziomie przekazu tureckiego z ME to będzie dobrze, a na dwa mecze można wysłać profesjonalną ekipę z wozami HD. Niedługo czeka nas tzw. cyfryzacja telewizji i nikt nie powie że nie ma czasu antenowego na transmisje, jedynym argumentem na to że nie puszcza się wszystkich meczów mogą być koszty transmisji. Będzie także więcej kanałów tematycznych więc może warunkiem brzegowym związku powinno być stworzenie takiego kanału?
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: kevinpsb »

Chal pisze:Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?
Wczoraj, za sprawą małej firmy z niewielkiego miasteczka cała Polska mogła obejrzeć przez internet sparing AZS-u Olsztyn z Jastrzębiem. Co prawda z jednej kamery, bez tablicy wyników i powtórek, ale jednak mimo wszystko nikt chyba nie narzekał. Polsat, gigant medialny, zapewnia nam transmisję z 2 na 5 meczów w danej kolejce, z pozostałych 3 nie ma choćby urywka. Pozostawiam do oceny każdego z zainteresowanych...
Mozesz powiedziec dokładniej o jaka telewizje, strone chodzi?? Kiedy tam mozna bedzie jakis inny sparing obejrzec?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Mate »

kevinpsb pisze:
Chal pisze:Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?
Wczoraj, za sprawą małej firmy z niewielkiego miasteczka cała Polska mogła obejrzeć przez internet sparing AZS-u Olsztyn z Jastrzębiem. Co prawda z jednej kamery, bez tablicy wyników i powtórek, ale jednak mimo wszystko nikt chyba nie narzekał. Polsat, gigant medialny, zapewnia nam transmisję z 2 na 5 meczów w danej kolejce, z pozostałych 3 nie ma choćby urywka. Pozostawiam do oceny każdego z zainteresowanych...
Mozesz powiedziec dokładniej o jaka telewizje, strone chodzi?? Kiedy tam mozna bedzie jakis inny sparing obejrzec?
Wczoraj na jakiejś lokalnej stronie pokazany był sparing Jastrzębian z Olsztynianami rozegrany w Iławie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: KadrO »

Mate pisze:
kevinpsb pisze:
Chal pisze:Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?
Wczoraj, za sprawą małej firmy z niewielkiego miasteczka cała Polska mogła obejrzeć przez internet sparing AZS-u Olsztyn z Jastrzębiem. Co prawda z jednej kamery, bez tablicy wyników i powtórek, ale jednak mimo wszystko nikt chyba nie narzekał. Polsat, gigant medialny, zapewnia nam transmisję z 2 na 5 meczów w danej kolejce, z pozostałych 3 nie ma choćby urywka. Pozostawiam do oceny każdego z zainteresowanych...
Mozesz powiedziec dokładniej o jaka telewizje, strone chodzi?? Kiedy tam mozna bedzie jakis inny sparing obejrzec?
Wczoraj na jakiejś lokalnej stronie pokazany był sparing Jastrzębian z Olsztynianami rozegrany w Iławie.
I dzisiejszy też najprawdopodobniej zostanie pokazany.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: hubert »

Chal pisze:Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?
Wczoraj, za sprawą małej firmy z niewielkiego miasteczka cała Polska mogła obejrzeć przez internet sparing AZS-u Olsztyn z Jastrzębiem.
Pytanie czy obejrzała ? Po kiego transmitować mecz którego zainteresowanie jest mikroskopijne ? Mecze przedsezonowe są zazwyczaj nieciekawe, rwane, grane niepełnymi składami.
Chal pisze: Co prawda z jednej kamery, bez tablicy wyników i powtórek, ale jednak mimo wszystko nikt chyba nie narzekał. Polsat, gigant medialny, zapewnia nam transmisję z 2 na 5 meczów w danej kolejce, z pozostałych 3 nie ma choćby urywka. Pozostawiam do oceny każdego z zainteresowanych...
Wolę tak niż urywki z 5 meczów co byłoby bardziej w stylu TVP. Żadna telewizja nie działa charytatywnie i nie będzie transmitować meczów o małej oglądalności. Jest to logiczne i uzasadnione.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

KadrO pisze:
I dzisiejszy też najprawdopodobniej zostanie pokazany.
Ale konkretnie gdzie? podaj adres
KadrO pisze:
Antos pisze:Niom, transmisja byla bardzo dobra, nic mi sie nie cielo mimo ze mam modem 56.
Choć net mam dużo większy. Miałem włączone gg, chodziłem po wielu stronach, transmisja nawet na chwilę się nie zacięła i cieszę się że mogłem zobaczyć taki mecz. Polsat by tego nie pokazał pewnie z tego powodu że wiele osób nie było by zainteresowanych oglądaniem sparingu, i jeszcze Polsat wyszedłby na minus :D Szkoda tylko że nie była lepsza jakość dźwięku (chyba że to ten komentator na sali tak nie wyraźnie mówił :D ), no i tablicy wyników, ale jest bardzo dobrze.
To nie kwestia twojego netu tylko obciążenia serwera nadawcy. Może nie byc ciekawie jeśli ogladać będzie kilka tysięcy internałtów
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Antos »

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Domelinho »

no i niestety.rozreklamowaliscie ta stronke i teraz serv pewnie przeciazony dlatego nie ma transmisji narazie. ;/Wczoraj nawet 30 minut rozgrzewki mozna bylo zobaczyc i ataki lewą reką Abramova :)
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Antos »

Serwery przeciazone czy wogole nie transmituja?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Domelinho »

nie mam pojecia ale pewnie wczoraj malo ludzi ogladalo to wszystko bylo ok.a dzis jak wpadly tlumy to mogly nie wytrzymac servery.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: jinx »

Wie ktoś gdzie można śledzić mecz z Krosna????
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: madlark »

jinx pisze:Wie ktoś gdzie można śledzić mecz z Krosna????
w Krośnie?
Po wczorajszym dniu nie było nawet pełnych statystyk, a co dopiero relacji :x
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: hubert »

Jakieś wątpliwości do ilości transmitowanych gier ? :
Kolejka Data Godzina Mecz Telewizja

I 09.10.2009 18.00 Siatkarz Wieluń - PGE Skra Bełchatów - Polsat Sport
I 10.10.2009 14.45 ZAK SA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz - TV4
I 11.10.2009 14.45 Jadar Radom - Asseco Resovia Rzeszów - TV4
I 12.10.2009 18.00 Domex Tytan AZS Częstochowa - AZS UWM Olsztyn - Polsat Sport

II 16.10.2009 18.00 Siatkarz Wieluń - AZS UWM Olsztyn - Polsat Sport
II 17.10.2009 14.45 PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - TV4
II 18.10.2009 14.45 Delecta Bydgoszcz - Domex Tytan AZS Częstochowa - TV4
II 19.10.2009 18.00 Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel - Polsat Sport

III 23.10.2009 18.00 AZS Warszawa - Domex Tytan AZS Częstochowa - Polsat Sport
III 24.10.2009 14.45 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - TV4
IV 28.10.2009 20.30 PGE Skra Bełchatów - ZAK SA Kędzierzyn-Koźle - Polsat Sport
IV 30.10.2009 18.00 Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel - Polsat Sport
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Nagor »

To jest to! Oby przez całą ligę
...
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Domelinho »

no jak widac od 3 kolejki juz tylko 2 mecze bo niestety zenska rusza ktorej poziom nie jest niestety zbyt wysoki i dlugo nie bedzie ;/
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Arff »

ale przecież PLS ma większą oglądalność niż ekstraklasa piłkarska !!! śmieszne... jakby tak było, to pokazywali by wszystkie mecze bez wyjątku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Mate »

Szkoda, że nie pokazują meczu Skry z Wieluniem(w końcu to zawsze jakaś tradycja pokazywanie meczu Mistrza z beniaminkiem na TV4), ale wtedy trzeba byłoby zrezygnować z meczu z Resovią lub Jastrzębiem ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: plecotus »

Czy wszystkie mecze transmitowane przez Polsat będą na ipli?
8
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: pk+ »

Mate pisze:Szkoda, że nie pokazują meczu Skry z Wieluniem(w końcu to zawsze jakaś tradycja pokazywanie meczu Mistrza z beniaminkiem na TV4), ale wtedy trzeba byłoby zrezygnować z meczu z Resovią lub Jastrzębiem ;) .
Po pierwsze i ostatnie te mecze są rozgrywane w inny dzień więc czemu niby rezygnować z jednego kosztem drugiego i co by to dało???
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Mate »

pk+ pisze:
Mate pisze:Szkoda, że nie pokazują meczu Skry z Wieluniem(w końcu to zawsze jakaś tradycja pokazywanie meczu Mistrza z beniaminkiem na TV4), ale wtedy trzeba byłoby zrezygnować z meczu z Resovią lub Jastrzębiem ;) .
Po pierwsze i ostatnie te mecze są rozgrywane w inny dzień więc czemu niby rezygnować z jednego kosztem drugiego i co by to dało???
A chciałbyś oglądać Skrę, co kolejkę :D ??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: krzysiu »

W sezonie 2009/2010 pokażemy ponad 60 meczów PlusLigi. To więcej niż w poprzednim sezonie, w którym transmitowaliśmy 50 spotkań. Z dwóch pierwszych kolejek pokażemy aż po cztery mecze. Potem, gdy ruszą rozgrywki PlusLigi Kobiet, męskich spotkań będzie mniej. Ale zdarzą się takie tygodnie, gdy co dzień będą jakieś mecze, bo będziemy także pokazywali spotkania sześciu polskich zespołów w Lidze Mistrzyń i Lidze Mistrzów – mówi Kmita.

Każdy mecz będzie transmitowany za pomocą minimum 10 kamer, a obraz będzie produkowany w najwyższej jakości (HD). – Nie zmieniamy ekipy. Dziennikarze i komentatorzy zostają ci sami – mówi Kmita.

Po tym sezonie Polsatowi kończy się umowa z PZPS i do przetargu o prawa do rozgrywek siatkarskich stanie także telewizja publiczna. Czy najważniejsze rozgrywki i turnieje zostaną podzielone pomiędzy dwie stacje? – Za wcześnie żeby o tym mówić. Zobaczymy – mówi tajemniczo prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej Artur Popko, który po konferencji w kuluarach długo rozmawiał z Kmitą. Czyżby już o następnym sezonie
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: pk+ »

Sprawa wyglda chyba prosto. Polsat mógłby transmitować więcej spotkań, ale w tedy by miał mniej argumentów do rozmów przy negocjowaniu kolejnego kontraktu.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: nikt wazny »

Myślę, że Polsat ma mocne argumenty przy negocjacjach - spore doświadczenie, odpowiednio przygotowane wozy itd. itp. Ale wiadomo, że wszystko i tak rozbija się o kasę.
Modlę się, że siatki nie przejęła publiczna, bo będzie kaszana....
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Arff »

nikt wazny pisze: Modlę się, że siatki nie przejęła publiczna, bo będzie kaszana....
Jeśli Plus ligę weźmie TVP, będzie to oznaczało że przebili Polsat... a to z kolei będzie oznaczało, że w grę będą wchodzić ogromne pieniądze... pieniądze dla klubów, które na pewno przydadzą się przy rozwoju ligi... dodatkowy milion na kolejną gwiazdę drogą nie chodzi... a już dodatkowy milion dla każdej drużyny na kolejną gwiazdę, to fantastyczna sprawa :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Antos »

I moze w koncu nie bedzie podprogowego wciskania cyrku.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: nikt wazny »

ale sporo osób po prostu nie ma TVP Sport...
Polsat Sport jest bardziej rozpowszechniony.
Siatkówka to był najpoważniejszy powód, dla którego kupiłem Polsat cyfrowy.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Chal »

TVP Sport jest dostępny za darmo z platformy cyfrowej TVP.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Czy Polsat wspiera polską siatkówkę?

Post autor: Arff »

TVP właśnie wydało swoją platformę cyfrową na której wszystkie kanały z grupy TVP są darmowe... wystarczy tylko kupić odpowiedni dekoder... z odbiorem TVP sport nie ma wiec najmniejszego problemu...

EDIT: ups... Chal mnie ubiegł :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”