Opaska magnetyczna .

Ludwik
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2012, o 21:25
Płeć: M

Opaska magnetyczna .

Post autor: Ludwik »

Witam Mam 16 Lat wzrost 184 cm waga 67 kg. Zasięg w ataku 315cm . Od pewnego czasu z przerwami boli mnie kolano rzepka albo wiązadła . Treningi mam 3 razy w tygodni duzoo skacze. Czy opaska magnetyczna (podrzepkowa) ukoi bół . czy wogóle moge ją założyc i grać ? . Dziękuje z góry za odpowiedz .
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: Arff »

Na pewno, to musisz iść do lekarza... Jeżeli w tym wieku boli Cię kolano, to nie ma żartów, trzeba to sprawdzić i wyleczyć jak najszybciej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: dodonek »

Przede wszystkim przyjmij bardzo dobrą radę Arffa. Z kolanami nie igraj i nie bagatelizuj sprawy..
Opaska magnetyczna tylko poprawia krążenie krwi i te wszystkie "Mangotwory" i doktory Lewiny to ściema jakich mało. Założyć sobie możesz i grać - Winiar w kazdym meczu i treningu ma coś takiego na sobie. Jednak to nie jest coś co naprawi Ci coś co wg mnie masz naciągnięte w kolanie. Zwróc uwagę jeszcze tylko czy boli cię kolano w tej nodze na którą po ataku lądujesz? Jeśli tak możesz mieć takie coś że Ci się pocierają kości lub tkanki o siebie bo są przeciążone. Ale nie jestem Kaszpirowski i nie biorę odpowiedzialności za moją e-diagnozę ;)
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Ludwik
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2012, o 21:25
Płeć: M

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: Ludwik »

Jaka to moze być opaska ? Opaska podrzepkowa Mueller czy dr Levina pomóżcie. nie moge wstawic linków allergro .
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: compact »

Nie kombinuj, tylko idz do lekarza. Wizyta u lekarza ma sie do tej opaski magnetycznej jak przeglad silnika do naklejki TURBO na tylnej szybie.
omah
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2012, o 17:16
Płeć: M

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: omah »

To prawda, że opaski magnetyczne to czyste placebo.
Możesz pomyśleć o opasce która zabezpieczy ciebie przed pogłębieniem się urazu może być naprzykład zwykła kompresyjna
np.http://reklamaalbo z podtrzymaniem rzepki i delikatnymi fiszbinami
np. http://reklama
Ale to tylko na czas zanim dostaniesz się do ortopedy albo lekarza rehabilitacji.
genju2
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2016, o 16:07

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: genju2 »

Moim zdaniem powinno być tak że idziesz do lekarza i lekarz powinien powiedzieć konkretnie jaką opaskę masz nosić . Samemu nie kupuj bo tak na prawdę każda opaska może być przeznaczona do czegoś innego.
waleeed
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2016, o 13:43

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: waleeed »

Winiar w kazdym meczu i treningu ma coś takiego na sobie. Jednak to nie jest coś co naprawi Ci coś co wg mnie masz naciągnięte w kolanie. Zwróc uwagę jeszcze tylko czy boli cię kolano w tej nodze na którą po ataku lądujesz? Jeśli tak możesz mieć takie coś że Ci się pocierają kości lub tkanki o siebie bo są przeciążone. Ale nie jestem Kaszpirowski i nie biorę odpowiedzialności za moją e-diagnozę ;)
waleeed
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2016, o 13:43

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: waleeed »

Witam Mam 16 Lat wzrost 184 cm waga 67 kg. Zasięg w ataku 315cm . Od pewnego czasu z przerwami boli mnie kolano rzepka albo wiązadła . Treningi mam 3 razy w tygodni duzoo skacze. Czy opaska magnetyczna (podrzepkowa) ukoi bół . czy wogóle moge ją założyc i grać ? . Dziękuje z góry za odpowiedz .








== Chess ==
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Opaska magnetyczna .

Post autor: Noworoczny »

Opaska magnetyczna to placebo. A zamiast koić ból idź do lekarza.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”